dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 699 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

497 000 zł40 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,80 m2 w Śródmieściu, 5 min od ronda onz, przy alei Jana Pawła II 26, skrzyżowanie z ulicą Grzybowską. Spółdzielnia mieszkaniowa Oś Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł57 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Praga- południe ul. Perkuna Metraż: 57 m2 Piętro: parter/4 Rok budowy: 1995 Stan prawny: własność z księgą wieczystą W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 121,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Przy Arkadii ul. Kłopot. Mieszkanie idealne dla inwestora. Doskonała lokalizacja na pograniczu Śródmieścia, żoliborza i Woli. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,1m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku 6 piętrowym z 1995roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Otoczenie zadbane, blok ocieplony. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Bemowo,Warszawa

653 000 zł66 m² 9 893,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie, przy Parku Fort Bema. Dwustronne mieszkanie przeznaczone do remontu. Składa się z : -3 pokoi - widnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

525 233 zł54 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

1 120 000 zł75 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Perełka na Żoliborzu. Unikatowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Inwalidów. Salon z balkonem, widna kuchnia, duża sypialnia, łazienka z wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybitwy

Ursynów,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, trzypiętrowego budynku z windą.W skład mieszkania wchodzą: salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym oraz z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 404 000 zł106 m² 13 245,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 106m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 106m2 odnajdziemy cztery pokoje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

3 555 280 zł188 m² 18 863,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie! - znajduje się u podnóża Skarpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

364 500 zł38 m² 9 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowy rok już się zaczął a więc to czas na poważne decyzje :) konkrety: adres: piotra Wysockiego 22 mieszkanie o powierzchni 38m2 do własnej aranżacji- nie przepłacaj za czyjś gust 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, cichego 2 pokojowego mieszkania oddalonego kilka kroków od Parku Moczydło czy Lasku na Kole. Spacer do stacji Metro Księcia Janusza trwa 10 minut! Największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 179,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania, o powierzchni 70,3 m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 69a. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 67m2 usytuowane na ostatnim piętrze 8. piętrowego apartamentowca z 2008r. na osiedlu Shiraz Ewen. Osiedle zamknięte, strzeżone, budynek w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 061 500 zł118 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie!. - znajduje się u podnóża Skarpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł57 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ciche, trzypokojowe mieszkanie, na wysokim parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku przy ul. Brazylijskiej na Saskiej Kępie. Istnieje możliwość wyodrębnienia czwartego pokoju. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł35 m² 19 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Znajduje się w najlepszej lokalizacji, w kamienicy z 1907 roku. Wysokość pomieszczeń 360cm! W chwili obecnej mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 088 000 zł80 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Blisko galerii mokotów widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne, ustawne i bardzo przestronne mieszkanie w apartamentowcu z całodobową ochroną i recepcją,usytuowane na czwartym piętrze przy ul al. Sikorskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 498,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na legendarnym osiedlu "za Żelazną Bramą" w Centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 30. Atuty nieruchomości: mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 30 można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

997 000 zł77 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe, widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 77 m2 położone przy ul. Bukowińskiej, mokotów, ksawerów Mieszkanie jest ciekawą propozycją dla inwestora jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żymirskiego

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł56 m² 9 639,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu To świetnie skomunikowane osiedle zostało zaprojektowane przez Oskara i Zofię Hansenów, których zamiarem było stworzenie miejsca, gdzie korytarze, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Samo serce Śródmieścia Warszawy to najbardziej pożądana okolica w Polsce. Niewiele budynków przetrwało wojnę, jednak kamienica przy ul. Henryka Sienkiewicza 4 z 1911r. zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal o powierzchni 58 m2 znajduje się na 10 piętrze 11-piętrowego bloku z 1978 roku. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

1 150 000 zł75 m² 15 394,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal o powierzchni 75m2 znajduje się na parterze w odnowionej, 4-piętrowej kamienicy wybudowanej w 1932 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

730 000 zł74 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego w spokojnej i zielonej okolicy warszawskiego Ursynowa. Mieszkanie o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

480 000 zł39 m² 12 266,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość o powierzchni 39,13 m2 znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy z 1938 roku. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zdjęcia przedstawiają możliwą wizualizację mieszkania, jest to jedna z propozycji aranżacji wnętrza po remoncie. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno Podgrodzie,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyposażone stylowe dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z 1968 roku. Klatka schodowa i elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

675 000 zł65 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż jasne przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Gołuchowskiej. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

9 500 000 zł165 m² 57 575,80 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuje na sprzedaż prestiżowy apartament w samym sercu Warszawy, mieszczącego się w dzielnicy Śródmieście, w południowo-zachodniej części, przy ulicy Złotej 44, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

520 000 zł45 m² 11 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie: ma powierzchnię 45 m2, składa się z przestronnego widnego pokoju, sporej oddzielnej kuchni z oknem, ustawnej sypialni , łazienki oraz przedpokoju. Znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne, dobrze oświetlone mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,06 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowo powstałym (2021 rok) budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

730 000 zł74 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

674 071 zł56 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,7 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Włoskie Tarasy na Starych Włochach, ul. Popularna (6.4 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 200 000 zł119 m² 18 549,80 zł/m²

 

Piętro:10/30

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: mieszkanie/lokal pod Biuro, gabinet, kancelarię cena 2 200 000 pln Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 118,60 m2 położony w centrum Warszawy (wola),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł75 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Budynek zlokalizowany przy ul. Bukowskiej na Białołęce. W pobliżu znajduje się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

614 601 zł70 m² 8 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Aluzyjna 19 w Warszawie. Aluzyjna 19 to nie iluzja, a osiedle z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

342 161 zł49 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i loggią, mieszczące się w nowej inwestycji Aluzyjna 19 w Warszawie. Aluzyjna 19 to nie iluzja, a osiedle z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

311 808 zł37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w nowej inwestycji Aluzyjna 19 w Warszawie. Aluzyjna 19 to nie iluzja, a osiedle z jednym.