dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Witam serdecznie, mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Słoneczne, własnościowe mieszkanie, zlokalizowane na dolnym Mokotowie na osiedlu Sielce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 505,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie na Woli! Przytulne 5-letnie mieszkanie o powierzchni 55,74 m2 znajduje się na 6-stym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

418 000 zł41 m² 10 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe ok 41 m2 na pierwszym z dziesięciu pięter. Prawo własności z kw. Pokoje oddzielne, jasna kuchnia. Mieszkanie całkowicie wyposażone, świeżo odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

511 112 zł40 m² 12 765 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

# oferta bez prowizji I pcc # 95% stanu zaawansowania dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm. Szanowni Państwo do dyspozycji mamy już tylko 4 mieszkania 40 m2 i jedno 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

789 900 zł67 m² 11 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł60 m² 11 325,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z patio. Kameralny budynek z 2016 r. znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Żółkiewskiego na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 404 000 zł106 m² 13 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 106m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 106m2 odnajdziemy cztery pokoje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciche mieszkanie-Warszawa Mokotów-Stegny. Powierzchnia 53,2m2 Własnościowe, hipoteczne 3 pokoje, 1 piętro, 2 piwnice Duża loggia zabudowana Okolica cicha i przyjemna a w pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

570 000 zł49 m² 11 633 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49M2, 3 pokoje, wola, ul.KSIĘCIA JANUSZA (Warszawa, Wola, Księcia Janusza) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

825 000 zł63 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63 m2 w przedwojennej kamienicy na Grochowie. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym i balkonem około 20 m2, - pokój około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

541 700 zł41 m² 13 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Kobiałka,Warszawa

238 057 zł26 m² 9 241 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Tatarak to siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł93 m² 17 150,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Jeśli chcesz zamieszkać z rodziną wśród zieleni, przy parku, w nowoczesnym niewielkim budynku o wysmakowanej architekturze i w dodatku blisko centrum - to właśnie jest najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

795 000 zł52 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy stacji metra na Bemowie. Czyste zadbane osiedle w nowym budownictwie. Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 060 000 zł74 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie z dużym ogrodem gotowe do wprowadzenia. Do gustu przypadnie przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wykończone mieszkanie na sprzedaż - 38,5m2 położone na Żoliborzu. Mieszkanie jest bardzo jasne, od strony wschodnio-południowej. W każdym oknie zamontowane są rolety Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

495 060 zł40 m² 12 336,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

#### oferta bez prowizji I pcc ### ostatnie mieszkania! Mamy już około 95% stanu zaawansowania! dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm! Ta wyjątkowa inwestycja daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krysta

Wola,Warszawa

360 000 zł24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie czyste, zadbane bardzo jasne i wysokie. Jest to jeden pokój z oddzielną kuchnią i łazienką oraz balkonem. Standardowe, pojedyncze okno balkonowe zostało wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 654 045 zł94 m² 17 663,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

678 000 zł70 m² 9 686 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Niezwykła kamienica - rok budowy ok. 1938! Mieszkanie wysokie ok. 295 cm, przestronne. 2 duże pokoje po 20 i 25 m2. Polecamy aranżację na 3 pokoje poprzez przeniesienie aneksu kuchennego do salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

638 000 zł48 m² 13 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48m2, na ostatnim piętrze. Pokoje w pełni umeblowanie, w przedpokoju duża, pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

504 220 zł36 m² 13 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| W inwestycji dostępne są również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zielona

Zielona,Warszawa

669 800 zł50 m² 13 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 50,28 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku z 2013r. W skład mieszkania wchodzi: aneks kuchenny z salonem, sypialnia, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

883 750 zł88 m² 10 098,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

1 060 000 zł79 m² 13 439,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe (78,87 m2) znajduje się w cichej i zielonej części Bemowa przy ul. Apenińskiej. Mieszkanie jest zadbane, nasłonecznione, położone wśród zieleni, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio studio przy ulicy Kruczej doskonała lokalizacja w ścisłym centrum. Powierzchnia 32m2 Pokój, kuchnia, łazienka Mieszkanie w kamienicy, wysokie na 3,8m! Standard jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, przy ulicy Korotyńskiego. Standard jak na zdjęciach, wszystkie sprzęty sprawne, łazienka remontowana 5 lat temu. Do odświeżenia lub remontu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Gocław,Warszawa

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana na Gocławiu w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

641 115 zł79 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 79,15 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

597 000 zł39 m² 15 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Budynek | Lokalizacja: mieszkanie usytuowane na 3 piętrze przy ul. Emilii Plater. W pobliżu ch Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

390 000 zł34 m² 11 569,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33,71 m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

915 624 zł71 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Plusy mieszkania: - wszystkie imprezy na narodowym w zasięgu ręki - Saska Kępa & Sąsiedztwo rozrywkowej części Wisły - Dwa oddzielnie pokoje i oddzielna kucnia - W pełni wyposażone (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

834 401 zł67 m² 12 491 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 320 000 zł86 m² 15 284,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ulicy Jana Kazimierza, położone w miejscu gwarantującym wygodę oraz szybki dojazd do centrum miasta. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Stare Włochy,Warszawa

571 553 zł44 m² 13 103 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kakowskiego

Gocławek,Warszawa

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mam wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie o powierzchni 67m2, które cechuje się nietuzinkowym kolorytem oraz oryginalnym wykończeniem wnętrz (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

418 800 zł29 m² 14 542 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio okzaja- gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja * Balkon * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

640 445 zł48 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

528 700 zł40 m² 13 247,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 496,30 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu przytulne dwupokojowe, mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna w bloku z 2018 r. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru! mieszkanie: 2 pokojowe,.