dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 699 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

1 200 000 zł126 m² 9 531,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje przy Lesie Kabackim! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 125,5 m2, doskonałe do zamieszkania zarówno dla rodziny jak i jako inwestycja pod luksusowy wynajem. Do dyspozycji nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

949 000 zł67 m² 14 164,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do zaoferowania 3-pokojowe przestronne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie blisko Galerii Ursynów. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszam poniz ej do zapoznania się z jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

515 000 zł52 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe słoneczne, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 52 m2 z tarasem i ogrodem o pow. 120 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Do sprzedaży ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 z dużym tarasem oraz miejscem parkingowym naziemnym. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 53 m2, 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i loggią, zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Targówka mieszkaniowego, blisko przystanków autobusowych, metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

359 000 zł30 m² 12 006,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klucze już w Maju! Kup w systemie 10/90! Mieszkanie znajduje się przy ul. Płochocińskiej 197 w inwestycji osiedle Przedwiośnie Mieszkanie kupione w systemie 10/90 % możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł42 m² 16 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na mokotowie Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji (46 mieszkań). Nieruchomość usytuowana jest przy Alei Wilanowskiej 170. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje przestronne i wygodne, dwupokojowe mieszkanie z widokiem na centrum Warszawy. Lokalizacja Mieszkanie oddalone jest o 900 metrów od stacji metra M2. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

546 900 zł34 m² 16 262,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowa kawalerka na Mokotowie. Gotowa kawalerka, idealna pod wynajem, z doskonałą komunikacją. Autobus - 200m, tramwaj - 600m, metro M1 - 900m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

445 000 zł30 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedam spółdzielczo-własnościowe prawo do prześlicznego i niezwykle klimatycznego mieszkania o powierzchni 30m2 znajdującego się na wysokim parterze w budynku przy ul. Wilanowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność przy ulicy Bernardyńskiej 21. Duże dwupiętrowe mieszkanie na Mokotowskim Czerniakowie. Położone na ostatnich piętrach (12 i 13 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

541 500 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta W przygotowaniu! Polecam atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Idealne do zamieszkania Nieruchomość położona jest na terenie osiedla Zielony Lewandów wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zakup wyłącznie za gotówkę wyjątkowa oferta na warszawskiej woli Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ulicy Krępowieckiego 7a ( w pobliżu wola parku ) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

690 000 zł53 m² 13 018,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie! - Widne, ciche, dwustronne - Składa się z 3-pokoi z balkonem - Bardzo dobra lokalizacja - blisko metra Imielin - Ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

929 000 zł66 m² 14 075,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 3- pokojową nieruchomość, usytuowaną w budynku z 2008 roku na zamkniętym oraz strzeżonym osiedlu znajdującą się w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i zadbane trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Nieruchomość zlokalizowana na Grochowie w okolicach ul. Szaserów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

433 800 zł29 m² 15 031 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio okzaja- gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja * Balkon * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

719 000 zł55 m² 13 072,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie w przedwojennej kamienicy usytuowanej na Starej Ochocie. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie, ładnie doświetlone. Okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 711,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jeśli poszukujesz ustawnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, to zapraszam do zapoznania się z ofertą! :) Mieszkanie znajduje się na prestiżowej Saskiej Kępie przy ul.Ateńskiej 2 Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż nowoczene, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest budynkiem 5-piętrowym, wybudowanym w 1991 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Młynów,Warszawa

640 000 zł43 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie, z dwoma niezależnymi pokojami zlokalizowane na warszawskiej Woli na rogu ulic Płockiej i Obozowej. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 314,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego, obok stacji metra Słodowiec. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

702 000 zł55 m² 12 763,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone z dbałością o detale Balkon 6 m Metro Natolin 5 min Ciche, widok na Park Mieszkanie składa się z: - salonu - drugiego pokoju/sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 142,20 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na strzeżonym Osiedlu Saska w sąsiedztwie jeziora Gocławskiego i Balatonu. Mieszkanie składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

556 000 zł67 m² 8 348,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: szybka sprzedaż | Białołęka - Mieszkanie wykończone i umeblowane | 66.6 m2 | 3 pokoje | miejsce postojowe dla auta | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

436 000 zł37 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne, ustawne i funkcjonalne 1-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Turmonckiej 17a w budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Padewska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niezwykle klimatyczne mieszkanie w otulinie parku Morskie Oko. Schowana, cicha uliczka. Blisko do tramwajów na Puławskiej i autobusów na Belwederskiej i Dolnej. niska zabudowa na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 247,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z unikalnym widokiem na centrum - Pałac Kultury, marriot, dworzec Centralny. Do mieszkania przynależy piwnica. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł82 m² 14 280,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe, o wysokim standardzie, mieszczące się w klimatycznym apartamentowcu, w samym sercu warszawskiego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apartamentowa

Skorosze,Warszawa

1 125 000 zł87 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Avenue Estate prezentuje Państwu bardzo atrakcyjny i przestronny apartament na strzeżonym osiedlu przy ul. Apartamentowej. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jestem bajecznym mieszkaniem, które zostało puste i szuka nowych właścicieli. A jak się widzę ja samo ? Mam 49,9 m2 czyli całkiem sporo a mieści się we mnie jeszcze więcej. Mam aż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

551 000 zł44 m² 12 382 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży bezpośredniej. Agencjom, pośrednikom freelancerom podziękuję. Przytulne, klimatyczne, nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Skoroszewskiej 5a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 421,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować państwu jasne i słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze budynku z 2015 r. na warszawskim Bemowie. Okna wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

789 000 zł45 m² 17 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej zabytkowej kamienicy Rossmanów z 1900 r. w samym sercu śródmieścia, 3 min od Łazienek Królewskich. Mieszkanie dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

330 000 zł32 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o metrażu 32m2 Ursus Skorosze przy ul. Apartamentowej 8 w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - okno balkonowe - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

388 000 zł33 m² 11 757,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: kawalerka do własnej aranżacji o pow. 33 m2 z oddzielną widną kuchnią usytuowane na 1 piętrze z 2 w kamienice z 1960 roku na Grochowie. Szeroko rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żerań

Żerań,Warszawa

510 000 zł46 m² 11 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne 3 pokojowe mieszkanie 45,58 m2 z tarasem 16,4 m2, garaż + piwnica Kameralna niska zabudowa, oraz zielone otoczenie gwarantują wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę, to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

389 000 zł44 m² 8 834,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko gotówka odbierz klucze W tym roku! Na sprzedaż jedyne takie dwupokojowe mieszkanie w budynku A na 3 (ostatnim) piętrze. Dobrze nasłonecznione. - budynek jest wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

586 000 zł53 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Górny Mokotów! Piękna okolica, piękne osiedle, ul. Modzelewskiego! Prezentujemy rozkładowe mieszkanie 53,31m2, to są 3 pokoje z widną kuchnią. Usytuowane na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

609 000 zł50 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które uznawane jest za jedną z najładniejszych, nowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij