dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 675 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szpacza

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł61 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 61,26 M2, 4 pokoje, praga-południe, ul.SZPACZA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Szpacza. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

1 700 000 zł61 m² 27 868,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***english below*** Apartament dwupokojowy, w pełni wyposażony, nigdy niezamieszkały, znajduje się w budynku apartamentowym o bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja: ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni - 46 m2 Znajdujące się na 11 piętrze 3 pokoje (nieprzechodnie) Łazienka Przestronny przedpokój Widna kuchnia Balkon i mini balkon Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 364,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Skoroszewskiej. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 2013 roku zlokalizowanego na zamkniętym i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 000 zł32 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 764,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej na Ochocie. Mieszanie jest zlokalizowane w apartamentowcu Triton Park, 10 min. od Centrum Warszawy. Housing market ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 000 zł32 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł58 m² 39 518,90 zł/m²

 

Piętro:9/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis szczegółowy: do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu Cosmopolitan wybudowanym w 2014 roku. Budynek z 24 godzinną obsługą concierge i własną siłownią. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 060 000 zł56 m² 19 085,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Świetne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy pomiędzy pl. Konstytucji a pl. Zbawiciela w Śródmieściu. Doskonały punkt komunikacyjny. Okolica mieszkania jest jedną z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szobera

Jelonki,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 174 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 46m2, 2 pok., Bemowo ,Szobera Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo dobrze zagospodarowanym,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

397 000 zł29 m² 13 881,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Idealna nieruchomość jako mieszkanie na start, ale sprawdzi się także jako zakup inwestycyjny. Urocze, widne, słoneczne mieszkanie 28,6 m2 dla osób, które doceniają klimat budownictwa z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na prezentację Zakup możliwy tylko za gotówkę. Grunty w trakcie regulacji. Lokalizacja: warszawa Grochów ul. Igańska Metraż: 62,4 m2 Piętro: 3/19 Rok budowy: 1984 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Filtry,Warszawa

645 000 zł46 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji. Ochota, filtry, róg Nowowiejskiej i Krzywickiego. Obok liceum im. Staszica i liczne uczelnie wyższe, co czyni ofertę idealną do dalszego wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cegielniana

Włochy,Warszawa

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kawalerka 40M2, 2 pokoje, włochy, ul.CEGIELNIANA (Warszawa, Włochy, Cegielniana) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

665 000 zł63 m² 10 505,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze z windą w 8 - piętrowym bloku na Ursynowie przy Skarpie Ursynows kiej Kampus sggw w najbliższej okolicy i rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

690 000 zł64 m² 10 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na 3 piętrze, w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Pożarowej w Warszawie. Budynek z 2009r. Mieszkanie dwupoziomowe z zaadaptowanym poddaszem użytkowym. Na pierwszym poziomie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Centrum,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne pod inwestycję, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na 3 piętrze z pięknym widokiem na centrum miasta przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

880 000 zł74 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecamy wygodne, jasne 4 pokojowe na Mokotowie w pobliżu Parku Dolinki Służewieckiej, metro Rok budowy 1990 Ekspozycja wschód-zachód Zadbane mieszkanie w bloku 9 piętrowym Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

715 000 zł34 m² 21 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

WN przedstawia jedno z najładniejszych mieszkań w naszym portfolio: niezwykle gustowne, dopracowane w każdym detalu, idealne jako pierwsze mieszkanie lub jako zakup inwestycyjny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

448 000 zł36 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie u Nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Gorlickiej na Ochocie Rakowiec w bardzo cichej oraz zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

698 000 zł50 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli poszukujesz mieszkania niedrogiego, gotowego do zamieszkania od zaraz, w dodatku w dobrej dzielnicy blisko centrum Warszawy- to taką nieruchomość dziś prezentuję i szczerze ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustawne, świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkanie 25 minut od Centrum! Nieruchomość o powierzchni 38 m2 usytuowana jest na 5 z 7 pięter w budynku z 2021r. W jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję w sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, w bliskiej odległości od centrum - lokal usytuowany na Starej Ochocie. Mieszkanie jest kompaktowe i funkcjonalne, dzięki temu nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł69 m² 11 527,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem. Duży balkon z widokiem na zieleń i otwartą przestrzeń. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Afrykańskiej na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

419 000 zł35 m² 11 873 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym na Ursynowie. Lokal posiada balkon. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2, składające się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Włochy

Włochy,Warszawa

573 000 zł45 m² 12 699,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny 2 pokojowy apartament - 45,12 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 3 piętrze nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 720,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W pełni wyposażone i komfortowe mieszkanie z widokiem na tor wyścigów konnych, położone na czwartym (4) piętrze w budynku osiedla Hubertus (I etap). Na powierzchni 39,40 m2 znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ciche, trzy pokoje z osobna widną kuchnią i pięknym widokiem na panoramę Warszawy w pobliżu ulicy Ogrodowej na warszawskiej Woli. Budynek oddalony o ok 830m od kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

587 000 zł70 m² 8 349,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2005 roku-Warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

665 000 zł50 m² 13 377,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli przy ul. Górczewska 181, w sąsiedztwie ch Wola Park, a także nowopowstającej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

369 000 zł29 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy na zamkniętym osiedlu z 2000 roku znajdujące się przy ulicy Piotra Skargi 11. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

1 000 000 zł81 m² 12 346 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Słoneczne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w willowej okolicy przy metrze Służew. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem i otwartą kuchnią ok.30m, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łacińska

Wola,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie? Chcesz czuć się bezpiecznie oraz szybko przemieszczać się po mieście? A może będzie to sposób na ulokowanie gotówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

459 000 zł40 m² 11 429,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40,16 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 8 w nowym bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż położone w spokojnej okolicy, bardzo blisko lasu. 5 minut pieszo do stacji metra. Forma własności: mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 205,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na parterze w przedwojennej kamienicy. Usytuowane przy ul. Żeromskiego/ Stare Bielany. Kamienica 4- piętrowa z 1937 r. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

390 000 zł44 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Remont mieszkania był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł64 m² 13 919,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe położone na nowoczesnym osiedlu Bluszczańska Ogrody w zielonej części Mokotowa. Dzięki położeniu na parterze mamy dostęp do ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

780 000 zł56 m² 14 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3 pokojową nieruchomość zlokalizowaną na Warszawskim żoliborzu. Mieszkanie jest niezwykle ustawne i widne, a największą jego zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 594,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne z aneksem kuchennym i garderobą. Okna od strony wschodniej i zachodniej, bardzo widne. Wyposażenie pełne , gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne,czyste i zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110m2, usytuowane na parterze w budynku z windą z 2006r. zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Alternatywy. Bliskie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij