dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 75M2, 4pok Bielany,Nocznickiego ,metro Na sprzedaż: mieszkanie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Budowlana

Bródno,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania ładne, nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Budowlanej 5. Lokal mieści się się na 2.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, w dzielnicy Białołęka - ul. Krzyżówki. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących spokoju od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 051 351 zł84 m² 12 456,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

383 000 zł32 m² 11 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935r po wymianie wszystkich pionów i instalacji, po termomodernizacji i odświeżeniu klatki schodowej, wysokość pomieszczeń 2,7m. Kawalerka o powierzchni 32m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

370 000 zł29 m² 12 585 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Cicha kawalerka z oddzielna kuchnią, w stanie do wprowadzenia. Mokotów, ul. Czerniakowska. Mieszkanie usytuowane jest na 13 piętrze w 15 piętrowym zadbanym budynku z trzema windami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 051 350 zł84 m² 12 456,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o słonecznej strefie dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 485 000 zł86 m² 17 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

/ w kilku słowach: wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania apartament cechujący się dużą przestronnością położony w Miasteczku Wilanów. Duża loggia, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

438 990 zł38 m² 11 552,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam Państwu do zaprezentowania przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane w jednej z najpiękniejszej części Warszawy przy ulicy Afrykańskiej 12C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieskzanie 39,50M2, 2 pokoje, wola, ul. Chłodna (warszawa, wola, chłodna) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 697,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pięknym widokiem Do sprzedania mieszkanie w sercu Warszawy, z przepięknym widokiem. Mieszkanie ma 39,3 m 2 i położone jest na ulicy Żelaznej, w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł76 m² 9 881,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeżeli szukasz dużego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku, z zamkniętym podwórkiem tylko dla mieszkańców, w bardzo modnej teraz dzielnicy jaką jest Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 852,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Nowodwory,Warszawa

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 3-pokojowego mieszkania wykończonego w bardzo dobrym standardzie z dwoma balkonami. Piękny widok na zieleń oraz wieżowce w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

825 000 zł58 m² 14 322,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w na nowym, strzeżonym osiedlu z 2015 blisko metra Młociny. Piętro 6/7. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

545 000 zł54 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń na Mokotowie. Mieszkanie jasne, ciche. Elektryka po remoncie, przygotowana pod nowoczesną aranżację (m.in szafki w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 098 000 zł95 m² 11 557,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1983

Agencja nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Południe. W pełni wyposażony lokal w budynku z windą przy ulicy Bora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe położone w Warszawskiej dzielnicy Służew w pobliżu centrum biurowego "mordor". Mieszkanie składa się z 2 pokoi po ok. 16m2, kuchni z oknem (połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

310 000 zł40 m² 7 803 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż okazyjne mieszkanie w biurowcu po zaadoptowanym na mieszkanie. W budynku wyodrębniono około 60 mieszkań. Lokal w stanie surowym do własnej aranżacji. Obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

725 000 zł38 m² 19 185 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chcesz zamieszkać blisko centrum? Przemieszczasz się metrem? Zależy Ci na miejscu w garażu podziemnym? Tak? Czytaj dalej. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,79 m2 mieści się przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 280 000 zł123 m² 18 502 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wyjątkowy penthouse na najwyższej kondygnacji okolony z każdej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 058 884 zł91 m² 11 591,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

815 000 zł52 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 52M2, 2 pokoje , ursynów, ul.ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ (Warszawa, Ursynów, KEN) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kożuchowska

Wawer,Warszawa

690 000 zł54 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gwarancja zwrotu zadatku w przypadku nieuzyskania kredytu. Cena obejmuje miejsce garażowe. Nowe, bardzo widne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

1 072 720 zł48 m² 22 334,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie na Powiślu, w świetnej lokalizacji przy ul. Fabrycznej, która jest ulicą ślepą, więc bardzo cichą jak na tę część miasta. Mieszkanie jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Mokotów,Warszawa

299 000 zł18 m² 16 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Tylko dla ciebie i tylko teraz kawalerka, jakich nie ma na rynku Warszawskim To mieszkanie jest absolutnie pozbawione wad, dlatego możesz umawiać się na prezentację już będąc w tym miejscu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł79 m² 13 291 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 79M2, 3 pokoje, ochota, ul.WŁODARZEWSKA (Ochota, Włodarzewska, mazowieckie) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

689 000 zł73 m² 9 438,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bemowo, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego, piętro 2/2 nieruchomość: do dyspozycji mamy niespełna 73 m2. Wchodząc do mieszkania ukazuje nam się duży hall wejściowy. Z holu mamy dostęp do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

497 000 zł26 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Idealne dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Metro Daszyńskiego tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służew

Służew,Warszawa

474 700 zł39 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe na Służewcu. Interesująca opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wawer

Wawer,Warszawa

655 668 zł61 m² 10 782,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Odbiory jeszcze w tym roku! Nie chcesz patrzeć w okna sąsiadów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wyjątkowe mieszkanie o bardzo dużym salonie (27m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł49 m² 12 244,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Doskonałe również jako inwestycja pod wynajem. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 349 000 zł142 m² 9 506,69 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Super lokalizacja|rodzinne|wolne od zaraz|garaż Przedstawiam Państwu 4-pokojowe (141,90m2) rozkładowe oraz przestronne mieszkanie na 4-piętrze w 12-piętrowym budynku z 1997 roku zarządzanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Jeśli szukasz mieszkania, na parterze z ogródkiem na osiedlu strzeżonym, gotowego do wprowadzenia w dobrej cenie - to jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

749 000 zł58 m² 12 914 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 58M2, 3 pokoje, ursus, ul.ALEKSANDRA PRYSTORA (Warszawa, Ursus, Prystora) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

498 000 zł38 m² 13 016,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 38 m , 1 piętro w 5-piętrowym bloku z 2008 roku-Warszawa, targówek, ul. Zielone Zacisze. Osiedle monitorowane, ochrona, plac zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 225 300 zł118 m² 18 892,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Blisko 120-metrowy apartament, na najwyższej, jedenastej kondygnacji budynku. Jest to jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych, 2-pokojowe z z otwartą na salon kuchnią, o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

572 100 zł34 m² 17 036,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się na prezentację. Wygodne studio na 3. piętrze. Posiada salon z balkonem (ekspozycja zachodnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł59 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3