dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

884 900 zł64 m² 13 768 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie, tuż przy stacji Metra Ratusz Bemowo ( 100 metrów ). Mieszkanie znajduje się na ul. Bolkowskiej na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

550 000 zł67 m² 8 245,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu (ul. Odkryta) Komfortowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 66,7m2 składa się z dużego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

691 866 zł54 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to wielorodzinny, 7- kondygnacyjny budynek z 89 mieszkaniami i garażem podziemnym. Jego bryła została przełamana uskokami, które wzbogacają formę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 673,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczne, gotowe w standardzie deweloperskim, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rozłogi na Warszawskim Bemowie. 5 minut od planowej stacji II linii metra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

312 000 zł26 m² 11 945 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na Bródnie, blisko metra, w niskim bloku, z zielenią za oknem. Przytulna kawalerka z osobną widną kuchnią. Okna od wschodu, wychodzące na piękną zieleń. Za oknem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

684 237 zł64 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc! bez prowizji! Kameralne osiedle, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 25 minut od centrum Warszawy. Lokalizacja: bliskość węzła drogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

878 000 zł53 m² 16 610 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

574 000 zł41 m² 13 908 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat znajduje się w czołówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów Północny,Warszawa

505 000 zł37 m² 13 531,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych remontów położone na Pradze Południe w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nieruchomość o powierzchni 37,32 m2 usytuowana jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 42,84m2 z balkonem o powierzchni 9m2, który znajduje się na 5 piętrze z 11. Sprzedaż na zasadzie cesji. Apartament znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł75 m² 12 266,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecamy wygodne, jasne, ciche, wykończone w oparciu o detale 3 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie o powierzchni 75 m, znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w 1992 roku Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 1-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i dużym tarasem ok 10 m2. Zlokalizowane na granicy Bielan i Żoliborza przy ul. Klaudyny, blisko Parku Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji *** Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, przytulne mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Wierzbno,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 270,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mokotów - Wierzbno, ul. Oskara Kolberga 589 000 Powierzchnia: 36,2m2 Liczba pokoi: 2 Kuchnia: aneks kuchenny (nowa zabudowa, nowe sprzęty - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home z przyjemnością przedstawia do sprzedania mieszkanie na Mokotowie, ul. Gotarda. Bliska odległość od Galerii Mokotów i centrum biurowego na Mokotowie (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Wawer,Warszawa

597 101 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Największą ambicją było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

415 000 zł34 m² 12 314,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 33,7 m2, własnościowe przy ulicy Bolesławickiej w Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - kuchnia , łazienka są w pełni wyposażone , duża garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 590 000 zł85 m² 18 706 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament na woli - doskonała komunikacja - blisko wszędzie - sklepy - restauracje - liczne punkty usługowe - widoki na panoramę warszawy - taras 30M2 - funkcjonalny rozkład - wysoki standard budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

2 499 000 zł120 m² 20 825 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji - Marina Mokotów, dewelopera Dom Development. Mieszkanie: - przestronny salon z aneksem kuchennym - 41,1m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

335 000 zł26 m² 12 885 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Okazja Zapraszam serdecznie do oglądania! wykończony wyposażony z najemcą przychód 3.000mc-e Nowocześnie urządzony i wyposażony apartament położony w zachodniej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 389 000 zł96 m² 14 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne, mieszkanie 4-pokojowe na Ochocie, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Powierzchnia mieszkania 95,8 m2, dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta od właściciela. Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w kamienicy na Starej Ochocie blisko ścisłego centrum Warszawy. Mieszkanie jest po remoncie i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

789 800 zł56 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

390 000 zł35 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2 pokojowy apartament o powierzchni 35,17 m2 z balkonem, który znajduje się na piętrze 2 z 5. Budynek oddany do użytkowania w 2020roku, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

569 000 zł26 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja In City mieści się w centrum wydarzeń stolicy, tuż przy centrum miasta. Wola to dziś najdynamiczniej rozwijająca się część Warszawy, miejsce, gdzie świat biznesu łączy się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Kamionek,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam bezpośrednio przytulnie urządzone mieszkanie 48m2, rozkładowe, dwustronne z dużym salonem, widną kuchnią na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni. Lokalizacja Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

616 000 zł37 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 999 000 zł140 m² 14 278,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na zakup 4 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Na cele mieszkalne lub biurowe. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 502,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,8 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1954 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Warszawa

398 000 zł43 m² 9 212,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny- studio o powierzchni 43,20 m2, usytuowany w przyziemiu budynku mieszkalnego. Nieruchomość była wykorzystywana jako studio fotograficzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Bemowo,Warszawa

980 000 zł84 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zielona, zaciszna i przepiękna lokalizacja. 4 pokoje 84 m. 2 z miejscem parkingowym przy parku Górczewska. Mieszkanie dwustronne, ciche i dobrze doświetlone. 4 osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 411 000 zł122 m² 19 816 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją breeam a przede wszystkim rozwiązania projektowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 45,24M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Zygmunta modzelewskiego (warszawa, mokotów, modzelewskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 133 220 zł94 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

390 000 zł35 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 38,6M2,Bemowo, powstańców Śląskich Warszawa, (warszawa, bemowo) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Białołęka na Tarchominie, która stanowi doskonały przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

866 700 zł63 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne 3-pok. mieszkanie 56 m2, ulokowane na 7 piętrze 10 piętrowego budynku na Sadach Żoliborskich. Budynek z 1970 r. (rama H) całkowicie wyremontowany i po termomodernizacji, dwie nowe windy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij