dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 035 000 zł65 m² 15 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Jasne, ciche, rozkładowe 3 pokojowe na Żoliborzu Kamienica z 1947r, cegła Wysokość 2,60 m Ekspozycja zachodnio-wschodnia Metro Marymont 8 min pieszo Mieszkanie każdej strony otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.38 m ,parter w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1973 roku-Warszawa, Bielany, ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

795 600 zł78 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli poszukujesz fajnego i przestronnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, to ta propozycja może być dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle przy ul. Arki Bożka, wybudowane na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł48 m² 22 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kameralna i cicha okolica, wyremontowana kamienicy, widok z balkonu na Łazienki Królewskie, nowoczesna przestrzeń wykończona przy użyciu najwyższej jakości materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 18 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

********rezerwacja*********rezerwacja********* Do sprzedania bezpośrednio apartament 3 pok. w Miasteczku Wilanów o pow. 58m2 zlokalizowany na 2 piętrze z 2 dużymi tarasami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

649 900 zł52 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam na sprzedaż ciche i przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i kameralnej części Warszawy Ursus (gołąbki), w którym dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 208,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Cybernetyki 17 (ul. Komputerowa 7a). Mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł67 m² 13 269,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Praga-Południe to jedna z prawobrzeżnych dzielnic stolicy, która od lat przeżywa wizerunkowy renesans. Z jednej strony wciąż zachowuje swą wyjątkową tożsamość, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

1 080 000 zł54 m² 19 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam mieszkanie do sprzedania, znajdujące się przy ul. Radnej na Powiślu. Okolica ta oferuje dostęp do szeregu miejskich atrakcji, takich jak Bulwary Wiślane, elektrownia Powiśle oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

397 000 zł32 m² 12 464,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, słoneczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie w pobliżu trzech Parków - Łazienki Królewskie, arkadia, morskie Oko. Zielona i spokojna okolica - nie objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 694,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 47 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje na Grójeckiej, do wprowadzenia od zaraz! Kompaktowe, świetnie zaprojektowane i blisko 36 m kw.,po remoncie. W pełni urządzone i wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 595 000 zł81 m² 19 781,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców Mariny Mokotów. Położne na parterze z wyjściem na przestronny taras i trawnik okalający budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie z widokiem na panoramę warszawy w dzień wygląda obłędnie, budynek jest po termoizolacji świeżo wymieniona winda, rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny dokładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

516 999 zł37 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz viva invest prezentuje, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nieopodal wum. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja - park łazienki idealne miejsce na spacery, rekreacja. Dobra komunikacja autobus 100m, wkrótce tramwaj z Gagarina. W pobliżu sklepy, piekarnia, apteka, kawiarnia. Budynek niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja - centrum, okolica Placów Zbawiciela i Konstytucji, tuż, obok Pola Mokotowskie. Pełna infrastruktura, apteka, piekarnia, sklepy, usługi, modne kawiarnie na pl. Zbawiciela (100m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Przytulne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2. W dzielnicy Praga-Południe. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na Dolnym Mokotowie, w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu znajduje się wiele sklepów spożywczych, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

433 000 zł46 m² 9 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze z windą na Warszawskim Ursusie. Doskonałe dla rodziny, pary czy singla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 46,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

1 568 000 zł78 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Praga południe, prestiżowy 2- pokojowy apartament położony na 4. piętrze w 5- piętrowym budynku apartamentowym ,villa Avanti" z 2010 r. Apartament przeznaczony jest dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 719 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Służew,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 973,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 37,5m2 w cichej i zielonej okolicy Sułżewia przy al. Lotników. Mieszkanie z ogromnym potencjałem dzięki swojemu rozkładowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla osób, które chcą zabezpieczyć kapitał przed inflacją roi 8% - Mieszkanie wynajmę w cenie zakupu Miasteczko Wilanów to miejsce, które nie ma już miejsca pod nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

595 000 zł57 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje Bielany! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, narożne położne przy Parku Chomicza. Okolicę tę cechuje bardzo dobra komunikacja. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zawiozą do metra- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 37m2 w klimatycznej kamienicy z lat 50-tych, dwa pokoje z otwartą kuchnią i z piwnicą. Zlokalizowane jest na Pradze - Północ przy ul. Brechta w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy dobrze nasłonecznione, ustawne 2 pokojowe na Muranowie, bez nakładów finansowych Metro Ratusz Arsenał 10 min piechotą Kamienica z 1955 r, po remoncie, cegła Wysokość 2,70 m Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaleńska

Grochów,Warszawa

552 000 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -grochów. Budynek usytuowany w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

712 500 zł47 m² 15 095,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ursynów Imielin ul Marii Grzegorzewskiej tylko u nas oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 po generalnym remoncie usytuowane na 9 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

744 000 zł58 m² 12 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Pilnie na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na zielonym, kameralnym i zamkniętym osiedlu tuż przy świeżo otwartej stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na starym mokotowie! Nieruchomość liczy 48 m2 i mieści się na 3 piętrze (z 4) zadbanej kamienicy z 1938 roku. Budynek nie ma windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

660 000 zł53 m² 12 417,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie znajduje się na słonecznych Kabatach - najlepszej części Ursynowa. Kabaty to zielona i bezpieczna okolica z mnóstwem rodzinnych placów zabaw i dziesiątkami tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie przy ul Grochowskiej obok Ronda Wiatraczna. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze z ekspozycją zachodnią oraz widokiem na pałac kultury. Powierzchnia to 47 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: jest to mieszkanie podzielone na dwie samodzielne kawalerki, które znajduje się przy ul. Mycielskiego na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojwe mieszkanie o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanej kamienicy z 1952 roku tuż przyn Placu Zbawiciela. Przestronny pokój dzienny (okna na ulicę), połączony dwuskrzydłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

834 480 zł35 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 35 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł47 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4