dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

482 000 zł43 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciechocińska

Sadyba,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 631,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w budynku z lat 90, przy ulicy Ciechocińskiej na Sadybie. Jest położone na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

1-pokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 24,5 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1969 r. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 r. - wymienione instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

640 000 zł41 m² 15 481,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy ~ 42 metrowe mieszkanie z 41 metrowym ogrodem w nowoczesnej inwestycji i bezpiecznej okolicy na Mokotowie przy ul.Zwierzynieckiej 8D Inwestycja w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

527 000 zł54 m² 9 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam jasne, funkcjonalne oraz bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie fenomenalnie zlokalizowane w cichej, spokojnej i zielonej okolicy tuż przy metrze trocka. Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

764 000 zł63 m² 12 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Imielinie, w 4-piętrowym bloku z lat 1980-tych. Powierzchnia 62,9 m2 wysoki parter, z balkonem i wyjściem na ogródek. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

380 000 zł39 m² 9 768,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niski budynek z cegły z 2002 roku. Oddalony od ruchliwych ulic. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

372 000 zł27 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

418 000 zł23 m² 18 173,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 1-pokojowe (22,9 m2), stan bardzo dobry, wykończone w podwyższonym standardzie, po generalnym remoncie w 2018 r., obecnie po odnowieniu. Z piwnicą około 3 m2. Lokal na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

880 000 zł65 m² 13 455,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*wyłącznie U nas* Drogi Kliencie, tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Chomiczówce (bielany).!Do metra Młociny 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 030 000 zł130 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- - - scroll down for english version - - - Nowoczesny, stylowy apartament na sprzedaż położony na otoczonym parkami, prestiżowym osiedlu Apartamenty na Powiślu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Centrum,Warszawa

5 800 zł85 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja; ścisłe centrum. Blisko stacja metra, sklepy, szkoły, usługi, park, ogród Saski, teatry, stare Miasto itp. Budynek z całodobową ochroną. Zamknięte, kameralne podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w genialnym miejscu nieopodal Centrum Skorosze i Fortu V "włochy". Idealne dla pary, małej rodziny oraz inwestycyjnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

649 000 zł68 m² 9 544,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie odświeżone i przygotowane do zamieszkania! Oferujemy Państwu 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

577 000 zł68 m² 8 522,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie z dobrą energią czeka na swojego nowego szczęśliwego właściciela :) O mieszkaniu: ma powierzchnie 67,70 m2 jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

549 000 zł51 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,3m2. Nieruchomość znajduję się w bloku przy ulicy W. Broniewskiego 87. Świetna lokalizacja i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Warszawa

1 210 000 zł55 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Niepowtarzalna oferta! 3 pokojowe mieszkanie - staromiejska kamienica W sercu starego miasta. Idealne pod inwestycję Z gwarancją stałego zarobku. Znakomite roi. Mieszkanie wciąż cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

440 000 zł33 m² 13 382 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 47 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ochota,Warszawa

965 000 zł69 m² 13 985,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem położone na zamkniętym osiedlu tuż przy Parku Szczęśliwickim. Idealnie ciche, przestronne, z widokiem na zieleń. Dodatkowym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

575 000 zł46 m² 12 595,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja. Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,65 m2 zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Łokuciewskiego. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Białołęka,Warszawa

339 900 zł25 m² 13 456,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Tarchominie. Bardzo dobra komunikacja. W 3 minuty spacerem dojdziesz do najbliższego przystanku autobusowego, a w 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe 48 z loggią, na Stegnach. Budynek zatopiony w zieleni. Ciche, spokojne miejsce. Cena do negocjacji. Mieszkanie spółdzielcze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

1 540 000 zł82 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / luksusowy apartament 82M2, bardzo wysoki standard, ursynów, dereniowa budynek: nowoczesny apartamentowiec zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

969 000 zł72 m² 13 497,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, eleganckie trzypokojowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

986 000 zł58 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w kultowej lokalizacji? Zależy Ci na ładnym budynku, świetnej komunikacji oraz gotowym do wejścia mieszkaniu? Nie mogłeś lepiej trafić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

555 000 zł48 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł89 m² 15 218,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe, gotowe do zamieszkania, mieszkanie w apartamentowcu na Miasteczku Wilanów. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

799 000 zł69 m² 11 613,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Agent Prowadzący Ofertę tel. Zalety nieruchomości: wspaniała nieruchomość dla osób wymagających. Ciche, zamknięte osiedle z garażem podziemnym! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 2-pokojowego rodzinnego, dwustronnego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem na Muranowie z bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 16 443 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialny apartament w wyśmienitej lokalizacji! Budynek przy Ul. Słomińskiego znajduję się na granicy Śródmieścia i Żoliborza, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Stara Miłosna,Warszawa

589 000 zł62 m² 9 458,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio przestronne, zadbane mieszkanie, dwustronne, bardzo dobry układ pomieszczeń, dwa balkony, dogodna lokalizacja, niskie opłaty, szybki dojazd do centrum. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 019 000 zł75 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu ciche, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji- przy Chmielnej 116/118. Mieszkanie jest do remontu, ma wiele możliwości aranżacji. Można przekształcić je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł88 m² 15 870,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przepięknie zaarażnowany apartament na Starej Pradze. Najbardziej poszukiwanym przez klientów fragmentem dzielnicy Praga Północ jest Stara Praga, której większa część zabudowy pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

396 000 zł35 m² 11 218,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 35.3 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. 11 Listopada, dzielnica Praga-Północ, warszawa. Satus mieszkania: pełna własność z księgą więczystą bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Cena do negocjacji ;) Mieszkanie ma powierzchnie 54 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokalizacja: warszawa, wilanów Metraż: 54m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2009 Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

805 000 zł48 m² 16 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 5 piętrowej kamienicy lat 50-tych. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Wiktoryn,Warszawa

430 158 zł29 m² 14 931 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do47 m2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 000 zł85 m² 28 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Apartament czteropokojowy o pow. 85m2, usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1912r. tuż przy Placu Zbawiciela. To jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł39 m² 11 929,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, nowocześnie zaprojektowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

575 000 zł44 m² 13 218,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne i przytulne dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnia przy ulicy Kasprzaka. W pobliżu świetny punkt komunikacyjny: - autobus tuż przy bloku - tramwaj 250m - metro Młynów 1000m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

559 999 zł49 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka | ul. Brzeziny 34b | Inwestycja: brzeziny Residence | 48,77m2 | 2 pokoje | II piętro | oddzielna kuchnia| nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz |.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij