dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne oferta W przygotowaniu Jeśli szukasz kawalerki, którą chcesz wyremontować według swoich upodobań? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

438 000 zł51 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 000 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz Oficerski,Warszawa

4 500 000 zł160 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Luksusowy apartament na Żoliborzu Oficerskim. Apartament zajmuje piętro i poddasze w segmencie skrajnym z lat trzydziestych. Dwa wejścia do lokalu (piętro i poddasze) bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

489 000 zł27 m² 17 912,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,30 m , 6 piętro w 10-piętrowym budynku z windą z 1967 roku -warszawa, muranów, ul. Esperanto. Piwnica, osobna kuchnia. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

712 000 zł57 m² 12 491,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

342 000 zł39 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m położone przy ul. Św. Wincentego, tuż obok stacji metra. To doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 040 000 zł74 m² 13 989,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 74,34 m2 usytuowane na 6 piętrze w nowym bloku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Sterniczej. Mieszkanie składa się z: - salonu z kuchnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 401 695 zł47 m² 29 823,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odnowiona kamienica w topowej lokalizacji tuż obok Alej Ujazdowskich i modnej ul. Mokotowskiej! Inwestycję tworzy kameralny zespół dwóch wyjątkowych budynków - dawnych oficyn. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

1 230 000 zł64 m² 19 203,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament na Białołęce w nowoczesnym stylu. Metraż mieszkania 64,05 m2 składa się ; - 3 pokojowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 129,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 54,86 m2 w zielonej części Muranowa. Usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie na 1 piętrze, trójstronne, 3/4 pokojowe. Lokal składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Żoliborz,Warszawa

7 900 000 zł280 m² 28 214,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Multico Residence. Znakomita lokalizacja na warszawskim Żoliborzu gwarantuje niepowtarzalne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

7 224 562 zł298 m² 24 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament na Górnym Mokotowie, w sąsiedztwie Park Królikarnia i Skwar z zielenią i ławeczkami. Piękny budynek o nowoczesnej architekturze, zachęca każdego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

749 999 zł60 m² 12 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 34a | Inwestycja: brzeziny Residence | 60,5m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | północno-zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

594 000 zł33 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kawalerka/2-pokojowe mieszkanie (sypialnia i jadalnia z aneksem kuchennym) o powierzchni 32,13 m2 i wysokości 2,72 m (oryginalnie 2,8 m) zlokalizowane na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

559 000 zł40 m² 13 940,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu mieszkania w sercu tętniącej życiem dzielnicy Bemowo, warszawa! To wyjątkowa okazja, która zapewni Ci komfort życia w dynamicznym otoczeniu i bliskości kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

481 000 zł40 m² 11 894,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

505 000 zł35 m² 14 429 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwa pokoje, z dużym 5 m2 zabudowanym balkonem. ulica Pasłęcka 12D, 8 piętro, w bloku dwie windy. Blok z 2002 Odświeżone! Na podłodze panele. Kuchnia - szafki, lodówka,.