dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świetne mieszkanie na Dolnym Mokotowie- stegnach- w sąsiedztwie parku z fontannami, w otoczeniu zieleni a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką. -> Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

429 000 zł30 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka z możliwością aranżacji na dwupokojowe mieszkanie Bardzo ładna kawalerka na Białołęce. Pokój dzienny z wnęką sypialną i wyjściem na loggię, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł35 m² 17 061,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Kinowej, zaledwie 10 min. samochodem lub tramwajem do centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Nadwiśle,Warszawa

830 000 zł69 m² 12 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe jasne i ustawne mieszkanie. Prezentowana nieruchomość usytułowana jest w bardzo spokojnej i przyjaznej części Wawra. Nadwiśle jak sama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

855 000 zł29 m² 29 081,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: tel. For English scroll down | Nous parlons francais Kawalerka w kamienicy przy Placu Konstytucji! Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Sielce,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetne mieszkanie na Starym Mokotowie- w sąsiedztwie Parku Morskie Oko- dostępne od ręki! -> Idealne mieszkanie na inwestycje- niezastąpiona lokalizacja = pewna lokata kapitału. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 032 000 zł48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Ta interesująca nieruchomość zlokalizowana na 4 z 15 pięter budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł43 m² 19 351,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie! Ta oferta to świetna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

889 000 zł30 m² 29 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne i ciche mieszkanie w samym centrum miejskiej infrastruktury. 500 m do dwóch najładniejszych parków w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

719 000 zł51 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

** jasne I dwustronne mieszkane praga 51 m2 I balkon **

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

859 900 zł64 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Idealna inwestycja dla osób poszukujących przestrzeni i potencjału aranżacyjnego! Dwustronna nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły z z 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest trzy Pokojowe Mieszkanie Przy Galerii mokotów! Mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 63,4 mkw składa się z trzech głównych pomieszczeń: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

780 000 zł65 m² 12 074,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży świetnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Ursynowa przy ul. Zygmunta Noskowskiego. Opis mieszkania: lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelberga

Mokotów,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,3 m położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły znajdującym się na Warszawskiej woliskładające się z pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł69 m² 19 650,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal ma niespełna 69m2 + 18 m2 tarasu z widokiem na zieleń. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 606 000 zł73 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. For English scroll below! Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze zrewitalizowanej kamienicy z 1938 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z prlu. Raczej do remontu chyba że ktoś szuka wspomnień z minionej epoki. Dwustronne okna na wschód i zachód Blisko pętla autobusowa, nie daleko stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł71 m² 16 827,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,31 m , parter w 4-piętrowym bloku z 2000 roku-Warszawa, ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

665 000 zł33 m² 19 994 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu przy ul. Szczęśliwickiej. Mieszkanie dwustronne z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł71 m² 17 591,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecamy jasne, wygodne, ciche 3 pokojowe w kamienicy na Ochocie Budynek z 1955r, winda Ekspozycja południowy-wschód, północ Wysokie 2,75 m 3 pokojowe, rozkładowe, każdy pokój ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ulicy Łojewskiej na Bródnie. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Antoniego Magiera /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 199 900 zł54 m² 22 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowy apartament z tarasem znajdujący się zielonej części Miasteczka Wilanów - osiedle Ostoja Wilanów - umów się już dziś! Atuty apartamentu: - wysoki standard -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 799 000 zł95 m² 18 839,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do rozpoczęcia prac wykończeniowych mieszkanie na ostatnim piętrze. Proponowana oferta to cesja praw z umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

605 000 zł36 m² 16 620,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach. Salon z balkonem, kuchnia w prześwicie-ciemna (można zrobić osobną kuchnię lub aneks), ustawna sypialnia, łazienka z wc i wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 875 937 zł72 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Gotowe do odbioru Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużą loggią 24.3 m.kw w świetnej lokalizacji blisko Centrum, pełna infrastruktura sklepy, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

762 000 zł61 m² 12 491,80 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowany dwupak na sprzedaż. Prezentowane mieszkanie to 61m2 podzielonych na kawalerkę oraz dwupokojowe mieszkanie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów: mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

558 000 zł44 m² 12 539,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 44,5m2, usytuowane na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2001 roku na warszawskiej Białołęce. Zamknięte i strzeżone osiedle daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczy Dół

Ursynów,Warszawa

2 234 500 zł130 m² 17 163,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Termin oddania I kwartał 2024r Komfortowy apartament o pow. 130,19 m.kw z trzema łazienkami, pralnią, spiżarnią i dużą garderobą 5,28 m.kw oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

930 000 zł69 m² 13 439,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania obszerne, trójstronne, bardzo ustawne i z olbrzymim potencjałem mieszkanie w samym sercu Bemowa - Millera Lokal 69,2 m składa się z : przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 705,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Pokój dzienny z widnym aneksem kuchennym, ustawna sypialnia, łazienka z prysznicem , pojemna garderoba oraz przedpokój. Lokal do odświeżenia , duże okna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 841 480 zł92 m² 30 812 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Oddane do użytku Apartament w doskonałej lokalizacji z pięknym tarasem o pow. 38,8 m.kw, Doskonały dla wymagających, pełna infrastruktura. Zapraszam lokal ec72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe na Woli. Lokalizacja: powierzchnia: 49m2 Piętro: 3 z 15 Widok: strona zachodnia Właściciel nabywa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

570 000 zł45 m² 12 743,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kamińskiego na 1 piętrze. Budynek został ocieplony, odnowione klatki , osiedle zamknięte ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczy Dół

Ursynów,Warszawa

912 000 zł47 m² 19 400,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji 0 % Podatku pcc Oddane do użytku I kwartał 2024 r Wygodne , rozkładowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Doskonałe dla pary lub rodziny z małym dzieckiem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 397,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Mokotowie ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie czteropokojowe na warszawskim Bemowie. Lokal jest dwustronny , rozkładowy. 3 pokoje wychodzą na ulicę, sypialnia i kuchnia na podwórko ( wschód-zachód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

739 000 zł53 m² 13 996,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Spółdzielcze-Własnościowe z Księgą Wieczystą Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 52,80 m , usytuowanego na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 457,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie Warszawa Mokotów Żywnego 16 Mieszkanie spółdzielcze własnościowe Powierzchnia 36,30m2 2 pokoje kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon dodatkowo komórka w piwnicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 9 kwietnia od godziny 18:00 do godziny 19:30. Prosimy O telefoniczne potwierdzenie godziny przybycia. Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na.