dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

880 000 zł59 m² 14 983,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, doskonale zlokalizowane przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ksawerów. Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 398,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo sympatyczną kawalerkę do sprzedaży na ulicy Gibalskiego 17. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w 10-cio piętrowym, odnowionym, ocieplonym budynku. 2 windy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

827 000 zł58 m² 14 370,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

782 000 zł54 m² 14 551,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne. ładne i zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Ursynowie, blisko stacji Metra Kabaty. Mieszkanie posiada oddzielną, wyposażoną kuchnię i balkon. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Ochota,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m2. Wysokość - ok. 280 cm. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, kuchni, korytarza i łazienki. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiamy przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykonanym z dbałością o detale i przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Po remoncie nikt nie zamieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 542 000 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Ostatnie dwa apartamenty na Ursynowie z tarasem 72 mkw na dachu. Blisko metra Kabaty i autobusu. Budynek otoczony ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 547,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, zadbany apartament na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

1 109 000 zł85 m² 13 047,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

1 109 000 zł | sprzedaż | 4 pokoje | 85 m2 | warszawa | ursynów | natolin Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego budynku przy ul. Żabińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

963 300 zł57 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować w pełni wyposażone i bardzo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Miasteczko Nova Ochota przy ul. Łopuszańskiej. Ogromnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł34 m² 20 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania apartament 1 pokojowy zlokalizowane w budynku apartamentowym w stanie deweloperskim położonym w dzielnicy Bielany w cichej i zielonej okolicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

858 000 zł55 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na Starym Żoliborzu w kamienicy z cegły z lat 50-tych. Mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną widną kuchnią, dwustronne z oknami na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

785 000 zł52 m² 15 096,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w idealnej lokalizacji- 8min od Metra Politechnika, na Saskiej Kępie- w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą oraz sąsiedztwem ul. Francuskiej. 52 m2 -> Duży słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł32 m² 14 668,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Super oferta - mieszkanie gotowe do wprowadzenia się piękna zielona okolica - ulica Myśliborska super lokalizacja Wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,70m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

824 500 zł49 m² 16 878,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Rakowiec,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 065,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ciekawa oferta okazayjna cena! Do sprzedania mieszkanie 45,8m2 w bardzo lubianej części Ochoty na Rakowcu, przy ulicy Majewskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

1 095 000 zł58 m² 18 967,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodzi lub na najem na pokoje ze względu na swój rozkład. Nieruchomość świeżo oddana po kapitalnym remoncie, przygotowana do własnej aranżacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

819 000 zł32 m² 25 498,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 32,12m2 na warszawskim Ursynowie z balkonem o podwyższonym standardzie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum ( na pograniczu Woli i Śródmieścia) z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy. Fantastyczna lokalizacja - 8 min. spacerem do stacji metra Rondo onz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuratowskiego

Wilanów,Warszawa

650 000 zł46 m² 13 978,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kuratowskiego 2 na 3 piętrze bez windy. Budynek został ocieplony, odnowione klatki , osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł52 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna - 3 min. spaceru od stacji metra Pole Mokotowskie. Jasne mieszkanie o powierzchni 52 m2 mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Białołęka, brzeziny pow. użytkowa 94,55 m2 + poddasze do zagospodarowanie około 50 m2. Bezczynszowe! opłaty roczne przy rodzinie 4 osobowej to 5500 zł eco mieszkanie! Sauna Pompa ciepła 7kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

913 200 zł54 m² 16 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku 5 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na Pradze Południe w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowskiego

Ursynów,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedaję przestronne mieszkanie, w którego skład wchodzą: 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka i wc. Remont zakończony w marcu zeszłego roku. Przed blokiem zagospodarowany ogród dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 137 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w niedawno odnowionym i zmodernizowanym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nabycia dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, zlokalizowanego w odnowionym i zmodernizowanym budynku z windą. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł47 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Konstancińskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

668 000 zł42 m² 15 905 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Możliwość kredytowania zakupu, założona księga wieczysta, grunt uregulowany Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ulicy Deotymy w bardzo zadanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Gołąbki,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować 3 pokojową nieruchomość nieopodal stacji pkp i szeroko rozwiniętej infrastruktury na warszawskim Niedźwiadku. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze wierzowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 383 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, do aranżacji. Budynek po remoncie, elewacja i klatka odświeżona, wymienione piony. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 654,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m2, na Dolnym Mokotowie przy ulicy Grupy ak Krybar. Zlokalizowane jest na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Cicha, zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 55-metrowe na parterze (po dwa mieszkania na piętrze) w dwukondygnacyjnym budynku, w budowie szeregowej. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

758 000 zł49 m² 15 673,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do poznania wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania o powierzchni 49m2 na ulicy Marymonckiej w Warszawie miejsca, które łączy elegancję z funkcjonalnością, dostępnego od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 660,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m2, znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji na Ursynowie w sercu warszawskich Kabat. Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Digital Broker prezentuje urocze mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowanego w dzielnicy Piaski, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia - nie wymaga nakładów finansowych! Na sprzedaż 2 -pokojowe 35m2 mieszkanie ulicy Gajkowicza w Warszawie w budynku z 1976 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

660 000 zł60 m² 10 945,30 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne Mieszkanie o Powierzchni 60,3m na Targówku, ul. Rembielińska 14 - Nowy Wymiar Komfortu na 11. Piętrze! Mieszkanie o powierzchni 60,3m , położone na 11. piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament na sprzedaż / kompletna nieruchomość Bemowo / Fort III Twierdzy Warszawa / Fort Blizne / Dywizjonu 303 Niebanalne miejsce na mapie Warszawy przy Lazurowej 183 Apartament w zielonym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

570 000 zł42 m² 13 411,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem na "start". Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na logiczny układ.