dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

940 000 zł56 m² 16 637,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta znakomicie położonego mieszkania niedaleko stacji metra Wierzbno na Mokotowie. Składa się z dwóch pokoi (pokój dzienny 22 m2, sypialnia 15 m2), widnej kwadratowej kuchni 10m2, łazienki 2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

1 175 000 zł69 m² 16 960,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o idealnych proporcjach położone na ostatnim (czwartym) piętrze osiedla Nowy Raków. Nieruchomość zadbana i gotowa do wprowadzenia. Do dyspozycji duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

965 000 zł48 m² 19 950,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie, w pobliżu Łazienek Królewskich. Nieruchomość składa się z: salon połączony z kuchnią Sypialnia Pokój Łazienka Korytarz Balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

659 900 zł38 m² 17 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dobrej lokalizacji ul. Wspólna Droga w Warszawie. ***bezpośrednio od właściciela -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość o powierzchni 35,65 m2 usytuowana jest na parterze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Wiatracznej na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 19 122,80 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie, położone 500 m od metra Rondo Daszyńskiego. Dzięki doskonałej lokalizacji mamy możliwość szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 039 000 zł92 m² 11 293,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupoziomowe 92m2 + taras gotowe do odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

934 000 zł60 m² 15 566,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Prezentowane mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

499 000 zł31 m² 15 993,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne : Przestronna i jasna kawalerka, gotowa do wprowadzenia się z dużą loggią : : Przy zakupie za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone w sąsiedztwie Lasu Bielańskiego, na spokojnym osiedlu, gdzie wszystkie udogodnienia znajdują się na wyciągnięcie ręki. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na Warszawskiej Woli - Kole. Mieszkanie funkcjonalnie zaprojektowane, jasne, widne, trójstronne (wschód, południe, zachód). Mieszkanie po generalnym remoncie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza. To 36 m2 do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osada Ojców

Gocławek,Warszawa

992 000 zł79 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ciche, doskonałym stanie, do wprowadzenia: - po częściowym, kapitalnym remoncie łazienki i przedpokoju w 2017roku, nowa szafa wnękowa, - pozostały stan wykończenia z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bródno,Warszawa

684 400 zł43 m² 16 073,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 42,58m2, parter/8 z windą w budynku z 2006 r., Targówek Bródno. W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do obejrzenia mieszkania 2 pokojowego w doskonałej lokalizacji na pograniczu Ochoty i Włoch. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na parterze - jest dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

876 000 zł66 m² 13 353,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 179 000 zł87 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Odkryj przestrzeń, która inspiruje i zachwyca swoją unikatową strukturą. Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Dwa poziomy mieszkania zapewniają optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Gołąbki,Warszawa

597 000 zł49 m² 12 183,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować 3 pokojową nieruchomość nieopodal stacji pkp i szeroko rozwiniętej infrastruktury na warszawskim Niedźwiadku. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze wierzowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł127 m² 22 709,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany w najbardziej zielonej i spokojnej części Miasteczka Wilanów przy ul. Hlonda. Apartament położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sadyba,Warszawa

800 000 zł47 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta biura The Estate Warsaw Ciche, świetnie usytuowane mieszkanie to najnowsza oferta w moim portfolio, którą zdecydowanie polecam. To nieruchomość w sąsiedztwie galerii handlowej Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

579 000 zł44 m² 13 070 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Światowida | przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy pod samym osiedlem | dojazd do metra Młociny tramwajem 15 min. 44,3 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

510 000 zł27 m² 18 847 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,06m na Woli w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: -Pokoju sypialnianego -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

799 999 zł32 m² 24 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widny, duży pokój z aneksem kuchennym, osobną sypialnię oraz łazienkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

1 229 000 zł71 m² 17 309,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ciche, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w sercu Starej Ochoty. Budynek położony bardzo blisko ul. Grójeckiej, jednak okna wychodzą na cichą uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

922 200 zł31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, będące częścią renomowanego kompleksu Port Praski. Ta niezwykła realizacja od kilku lat rozwija się, a wraz nią cała Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

1 340 000 zł57 m² 23 633,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, po generalnym remoncie z 2018 roku. Opis mieszkania: 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, salonem z wyjściem na loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 37-metrowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju, pokoju dziennego otwartego na kuchnię, oddzielnej sypialni i łazienki. Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 299 000 zł141 m² 9 212,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż domów w Nowej inwestycji eko park wawer II Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera -okazja-okazja-okazja-okazja-okazja- eko Park Wawer II to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł57 m² 41 811,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany przy ul. Solec, na siódmym (7), ostatnim piętrze. Budynek posiada dwie windy, hall oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentujemy kawalerkę znajdującą się w budynku z lat '50 na rogu ulic Miodowej i Schillera. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Gocławek,Warszawa

989 000 zł70 m² 14 205,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży naszego mieszkania. Miejsce, w którym spędziliśmy cztery bardzo dobre lata, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 129 000 zł60 m² 18 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kasprzaka 29C w Warszawie. Składa się z pokoju, garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł28 m² 24 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Na sprzedaż świetne inwestycyjne mieszkanie przy ul. Okrzei 18. Mieszkanie prężnie pracuje w najmie krótkoterminowym (pozytywne opinie na Bookingu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

370 000 zł20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Odkryj perfekcyjną harmonię w sercu Pragi Połdunie! Zachwycające mieszkanie 20m , urocze, po całkowitym remoncie, czeka na Ciebie! Świeżo odnowione z myślą o Twoim komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Stara Miłosna,Warszawa

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Zadbane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na wysokim partnerze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Sulejówku na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

829 000 zł50 m² 16 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50m2, położonego na 3 (ostatnim) piętrze na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

756 000 zł45 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie (45m2) z dobrym rozkładem do generalnego remontu. Na sprzedaż prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskiej Woli w pobliżu Metra Płocka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność prezentować świetnie skomunikowaną kawalerkę w sercu warszawskiego Ursusa. Mieszkanie mieści się w budynku z 2000 roku zarządzanym przez wspólnotę. Całe osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

789 900 zł48 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w pobliżu metra Imielin. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład - niskie opłaty - miejsce parkingowe - doskonały.