dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

960 000 zł55,47 m² 17 306,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 950 zł50,72 m² 22 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 19 000 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 160 zł65 m² 94,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pokoje | 65 m | taras | garaż | Miasteczko Wilanów | ul. Sarmacka Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w prestiżowej części Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 250 zł76,28 m² 68,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany w eleganckim budynku w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł73 m² 20 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 4 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m2 z dwoma ogródkami w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł115 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 115 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego, zupełnie nowego budynku. Ten luksusowy apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 742 000 zł67 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł80,40 m² 21 766,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł74,40 m² 20 819,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,4 mkw., położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się przy Osi.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł90 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na Alei Wilanowskiej na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. 90m2 | Duży salon | 2 sypialnie | 2 łazienki | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 506 102 zł66,17 m² 22 761,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu apartament na parterze z ogródkiem (7,60 mkw) w kameralnym budynku, który otoczony jest ogrodem. Jest to nowa inwestycja w Miasteczku Wilanów, w którym dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł96,01 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny apartament 5-pokojowy 128 m , z dwoma balkonami. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 128 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 768 976 zł96,14 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł41,60 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w sercu Miasteczka Wilanów. To propozycja idealna zarówno jako wygodne, nieduże biuro, jak i jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 250 zł51,50 m² 22 121,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Royal Garden Wilanów przy ul. Zdrowa Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 51,50 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej części Starego Wilanowa. Położony na 1. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku w stylu śródziemnomorskim. Otoczenie eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł83,16 m² 18 879,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

- english description below - Avenue Estate przedstawia rodzinny, czteropokojowy apartament z ogródkiem, położony w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 83 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 825 294 zł105,87 m² 26 686,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament na warszawskim Wilanowie. Apartament o powierzchni całkowitej 106,33m2 składa się z 4 pokoi, jasnego salonu z jadalnią oraz komfortowej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,50 m² 21 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i eleganckie mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie w jasnej tonacji, harmonijnej i ponadczasowej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł31 m² 19 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezobsługowa inwestycja 4,5% roi | gwarantowany najem 2 lata | Wilanów [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż bezobsługowa inwestycja generująca.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 zł105 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sarmacka 18 Miasteczko Wilanów. Adres, który nie jest przypadkiem. Jest wyborem stylu życia. Apartament 105 m dopracowanej przestrzeni, w której funkcjonalność spotyka się z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc mieszkanie dla mojej rodziny masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | Miasteczko Wilanów | siłownia, sauna | garaż Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

838 500 zł39 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie z loggią, ogródkiem i komórką lokatorską. 280 cm wysokości. Panoramiczne okna. Idealne na wynajem. Mieszkanie idealne dla singli i par, które cenią przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu La Lumiere gotowe do wynajęcia. Położone jest znakomicie wewnątrz osiedla, gdzie jest bardzo cicho i piękna zieleń wręcz wchodzi do.

Szczegóły ogłoszenia