dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł83 m² 11 738,60 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Przestronne, rozkładowe mieszkanie idealne pod inwestycję! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 83,40 m, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

3 500 zł38 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 stycznia 2026 r. mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3. piętrze w oddanym do użytku w 2021 roku budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowo zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 49,00 m , z własnym tarasem 30m , oraz miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Przy miejscu podziemnym w garażu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

9 500 zł141 m² 67,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia apartament ok. 140 m2, samodzielne I piętro, w eleganckim, odrestaurowanym domu z windą, z ogrodem, w cichym rejonie starej Saskiej Kępy. Apartament zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ochota / Szczęśliwice - ul. Włodarzewska 78 A. Świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park Szczęśliwicki i Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, 2017r. trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem. Ul. Przeworska Osiedle zamknięte, strzeżone. Mieszkanie umeblowane i wyposażone: piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ustawne trzy pokojowe mieszkanie, w zielonej i spokojnej części Nowodworów dla osób ceniących sobie spokój i przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie trzy pokojowe składa się z: kuchni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł49 m² 95,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Warszawy. 49m2, 2 pokoje, łazienka z prysznicem, kuchnia, sypialnia, salon. Mieszkanie jest meblowane i pełno wyposażone. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

1 287 000 zł78 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 4 pokoje z dwoma dużymi balkonami. Mieszkanie jest dwustronne, okna z salonu wychodzą na północny - zachód, a z sypialni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 383,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

2 pokoje na Nowym Mieście Stare Miasto kamienica w historycznym sercu Warszawy piękna kamienica na Nowym Mieście mieszkanie w zabytkowej kamienicy mieszkanie na Starówce 2 pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Włochy,Warszawa

697 000 zł49 m² 14 288,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania w stanie deweloperskim (z 8% vat) | Ceny od 13 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) 0% Oferta bez prowizji Podstawowe informacje: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bielany,Warszawa

870 000 zł74 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje na Bielanach, świetny układ, duża loggia i pełno zieleni za oknami. Kameralny budynek, cisza, wszystko pod ręką: tramwaj, autobus, sklepy, szkoły. Mieszkanie ustawne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielce,Warszawa

1 150 000 zł51 m² 22 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie, które łączy spokój zielonych Sielc z wygodą życia blisko centrum. Adres w kamienicy z lat 50., naturalne światło i układ, który naprawdę działa na co dzień -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Saska Kępa,Warszawa

1 299 000 zł74 m² 17 673,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (73,50 mkw.) w stanie deweloperskim, z dwoma prywatnymi ogródkami, położone w samym sercu Saskiej Kępy - ul. Lizbońska 1. Saska Kępa to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Przyjemna jasna kawalerka o pow. ok. 34m2 w apartamentowcu z 2006 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

656 560 zł28 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Idealne studio-gotowe do zamieszkania-Z miejscem postojowym-ciche lokalizacja; okolica Placu Bankowego, ulica Senatorska przy Bielańskiej. Bardzo blisko Ogrodu Saskiego i Ogrodu Krasińskich, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doroszewskiego

Jelonki,Warszawa

2 490 zł40 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie, ul. Doroszewskiego 9, bemowo Oferujemy na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, pięknie wykończone - dla rodziny lub pod inwestycję. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2 zlokalizowane na Miasteczku Wawer przy ul. Poematu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Ogrodowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. W skład 48 metrowej nieruchomości wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

858 000 zł53 m² 16 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: wola - Mirów, ul. Chłodna 2/18, budynek u zbiegu Chłodnej, białej i Elektoralnej. Prestiżowe i zabytkowe miejsce Warszawy, w okolicy dużo parków i skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Nowolipki,Warszawa

839 000 zł43 m² 19 291,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty: tel: miejsce z duszą, w sercu Warszawy To mieszkanie ma w sobie coś, czego nie znajdziesz w nowym budownictwie - solidne mury, grube ściany z cegły i klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sadyba,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 855,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora Mokotów, ul. św. Bonifacego 89! zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 299 900 zł100 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Mokotów,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie z widną kuchnią w otoczeniu tonących w zieleni eleganckich willi Budynek z 1958r w kameralnej części Mokotowa. Madalińskiego, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960. Pełna własność, możliwość kredytowania. Powierzchnia mieszkania: 37,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie wychodzą na ulicę!). Osiedle Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, wygodne, pachnące świeżością, przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na 5 z 6 pięter, od strony wschodniej. 10 minut autobusem do stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Mirów,Warszawa

4 500 zł35 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English/spanish/ukrainian speaker - feel free to contact me. Apartament 20. piętro - Towarowa Towers - ul. Prosta Słoneczny apartament, położony na 20. piętrze, w nowej, prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jest 2 - pokojowe mieszkanie, położone tuż przy stacji metra Bródno (około 50m od klatki schodowej do wejścia na stację). Bardzo wygodne dla osób bez samochodu lub wybierających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wola,Warszawa

469 000 zł25 m² 18 457,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w świetnej lokalizacji - 300m od Hali Mirowskiej! Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ogrodowej 5, niedaleko alei Jana Pawła. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I komunikacja: mieszkanie znajduje się w sercu Warszawskich Włoch , w pobliżu licznych restauracji, kawiarni i terenów rekreacyjnych. Tuż za rogiem - Park Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Falenica,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Ostoja Wilanów przy ul. Augusta Hlonda. Dla mieszkańców osiedla dedykowany prywatny park zamykany na kluczyk z boiskiem, huśtawkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 690 000 zł115 m² 14 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty: dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim 115 m Podstawowe informacje: z radością prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 115 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

849 000 zł77 m² 10 997,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Gotowe do wprowadzenia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m2 położone na Białołęce Grodzisk, 15 min do Stacji Metra Kondratowicza. Mieszkanie dwustronne wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł74 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Warszawa Gocław, praga-Południe, ul. Tadeusza Rechniewskiego 3-pokojowe mieszkanie 74 m Piętro: 7 z 11 (budynek 12-kondygnacyjny)typ zabudowy: blok (rama h)rok budowy: 1987stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 083 800 zł66 m² 16 459 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, ergonomicznie zaplanowane osiedle oddane do użytkowania w lipcu 2025r: - ergonomicznie zaprojektowane: część terenu osiedla ogólnie dostępna - część zamknięta wyłączenie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mątwicka

Szczęśliwice,Warszawa

970 000 zł49 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 49m2 na Ochocie - Szczęśliwice - ulica Mątwicka. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Targówku - przy ul. Smoleńskiej 82, ok. 5 minut pieszo od stacji metra "targówek Mieszkaniowy". Mieszkanie dwustronne o powierzchni.