dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pabianicka

Praga-Południe,Warszawa

534 000 zł77 m² 6 908,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w cichym, kameralnym, nowo powstającym budynku na Pradze Południe. Zakończenie inwestycji w stanie deweloperskim przewidziano na II kwartał 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne, rozkładowe mieszkanie na zielonym Wawrzyszewie, z pięknym widokiem na okolicę, przed blokiem nie ma nic, co by ten widok zakłócało. Są 2 podobnej wielkości pokoje 17m2 i 18m2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy Forcie Bema, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Parter z własnym ogródkiem o pow. 26m2. Osiedle graniczy z parkiem Fort Bema i z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

2 000 zł54 m² 36,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na Chomiczówce do sprzedaży lub wynajmu. Okolica jest cicha, zielona i dobrze skomunikowane; liczne linie tramwajowe i autobusowe wokół osiedla. Rozkład lokalu: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

354 000 zł54 m² 6 495,41 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra oferta dla ceniących ciszę, spokój, zielone otoczenie. Uroczo położone mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2. na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Bielanach. Strony świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w podwyższonym standardzie, kompletnie umeblowane i wyposażone. Położone jest na 7 (ostatnim) piętrze w apartamentowcu (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ładne rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na ul. Starzyńskiego. Wyjątkowo dogodna lokalizacja, doskonała komunikacja , autobusy, tramwaje kilka metrów od budynku,500 m skm i w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

265 000 zł44 m² 6 077,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na Lawendowie ul. Kartograficzna. Widne i przytulne, wykończone materiałami najwyższej jakości i najmodniejszych trendach. Ustawny salon17,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

628 000 zł84 m² 7 520,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękne trzypokojowe mieszkanie (ponad 83m2) na bliskim Bemowie, niedaleko C.H. Wola Park. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących przestrzeń. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Świetna lokalizacja na Saskiej Kępie. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 16,2m 2 , aneksu kuchennego 5,8 m 2 , pokoju 8,2 m 2 ,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 999 zł116 m² 25,85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe, umeblowane, nowoczesne mieszkanie na ursynowskim Natolinie, położone blisko Lasu Kabackiego i stacji metra- ok.7minut spacerem do stacji Metro Natolin. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przyjaźń

Przyjaźń,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie na poddaszu 4 piętrowego budynku. Całkowita liczona po podłodze powierzchnia to 59m2. Mieszkanie jest nowoczesne, a zarazem przytulne. Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja, idealna lokalizacja W niskiej cenie! Świetna lokalizacja, ciche, zielone osiedle Ostrobramska. Dzięki doskonałemu usytuowaniu w sąsiedztwie ulicy Ostrobramskiej i Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Gorąco Polecam! Przestronne, 59 metrowe mieszkanie na Warszawskich Bielanach za jedyne 399 000 zł. Duży, ustawny, bardzo widny 25.5 metrowy salon połączony z kuchnią posiada wydzieloną strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szukasz "normalnego" mieszkania ze swietnym dojazdem? Przestań szukać - własnie znalaześ! Klasyczne, bardzo jasne i rozkladowe mieszkanie na Marinie Mokotów - Zaletą mieszkania jest bliskość Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

618 000 zł84 m² 7 401,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe wolne od zaraz , 7p / 10p budynku z lat 1970 jeden pokój przechodni , łazienka razem z wc, kuchnia zamknięta z oknem. Opis budynku: dziesięciopiętrowy blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 20 m2 kuchnia w przedpokoju. 3-piętro w budynku 5-piętrowym z windą. Ochota ul Baśniowa. W łazience prysznic. 1100 + woda i prąd. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł43 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie. Pokoje rozkładowe , osobna kuchnia w pełni wyposażona. Budynek z cegły , mieszkanie wysokie 3m. Mieszkanie dwustronne płn , płd. Wejście do budynku od podwórka lub od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Moczydło

Moczydło,Warszawa

388 000 zł49 m² 7 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w nowocześnie wykończonym budynku z 2007 roku w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie jest w pełni wykończone - po remoncie, umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

718 320 zł90 m² 7 981,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m 2 w stanie deweloperskim przy ul. Wilanowskiej. Apartament położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz! Najemca nie płaci prowizji! Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, pokoje rozkładowe 24, 12 i 11 m2, widna wyposażona kuchnia ok.10m2, łazienka z wanną i oknem, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w apartamentowcu na ul. Franciszkańskiej o powierzchni 55m2: -salon 21m2 połączony z kuchnią -sypialnia 13 m2 -loggia 8 m2 -stanowisko garażowe -dostęp do tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

346 000 zł40 m² 8 543,21 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie 40,50 m2, 2-pokojowe zlokalizowane na 6. piętrze w budynku 9-piętrowym z windą wybudowanej w 1965 r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 18 m2; mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

382 000 zł64 m² 5 982,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Okazja cenowa!. Pilna sprzedaż! Właścicielka mieszkania z powodów osobistych musi pilnie sprzedać mieszkanie za gotówkę i przenieść się do rodziny.Komfortowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

524 580 zł62 m² 8 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Dwupokojowy apartament o powierzchni 63 m 2 w stanie deweloperskim przy ul. Wilanowskiej. Apartament położony jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

498 000 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, eleganckie mieszkanie na malowniczym cichym osiedlu na warszawskim Bemowie. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

750 000 zł171 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Dobra lokalizacja - ok 200 m od Trasy Toruńskiej. Mieszkanie jest ciche, niestandardowe i bardzo oryginalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka 29 m2 na ul. Stawki w Śródmieściu na nowoczesnym osiedlu z 2013 roku. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone. W kuchni płytki inspirowane hiszpańskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

324 999 zł36 m² 9 027,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Dwupokojowe mieszkanie 36 m2 w odremontowanej kamienicy na Starej Ochocie z balkonem Mieszkanie do wprowadzenia - całkowicie odremontowane, wyposażona w nowoczesne sprzęty kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, funkcjonalne, mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym 4 piętrowym bloku. Na 59m znajdują się 3 niezależne pokoje( 17,10,9 ) widna kuchnia, oddzielne wc i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym, klimatycznym osiedlu o niskiej zabudowie, w otoczeniu zieleni i domków jednorodzinnym.Całkowita, liczona po podłodze powierzchnia, to 80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

320 000 zł45 m² 7 064,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupokojowe, 45,3m 2 , nowe budownictwo, świetny punkt komunikacyjny, garaż podziemny. Usytuowane na czwartym piętrze w bloku z 2003 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

662 000 zł56 m² 11 821,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

381 972 zł69 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w programie MDM! gotowe do odbioru Kameralne, przestronne mieszkanie 68,7m2 + 100m2 ogródka usytuowane w jedno piętrowym budynku. W mieszkaniu mamy do dyspozycji 18 m2 salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 57 m2 wykończone w wysokim standardzie dotychczas niezamieszkałe. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł108 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna, luksusowa i cicha nieruchomość wykończona „ze smakiem” o powierzchni 108m2 (2. piętro) w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia tylko W naszej agencji, mamy klucze! do wynajęcia: mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie, ul. Obrońców Tobruku, bemowo. Opis mieszkania: - 2 pokoje, - 2-gie piętro, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszelkie informacje udzielam telefonicznie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij