dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 500 zł61 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

3 300 zł45 m² 73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam gorąco! do wynajęcia od zaraz! Piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w apartamentowcu z 2020r. na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - pokój, - oddzielna widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

848 893 zł70 m² 12 071,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe /trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 70,32 m2 z ogródkiem o pow. 30 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Capri

Stegny,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dobrze skomunikowane z miastem (autobusy, linia tramwajowa), 3 pokojowe, 64 metrowe mieszkanie na spokojnym, bogatym w tereny zielone i kameralnym osiedlu Stegny. Usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 699 000 zł142 m² 19 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Targówek Mieszkaniowy- ul. Goławicka 13 min. pieszo do stacji metra Targówek Mieszkaniowy parter z loggią i zejściem do ogródka 36 m2 po gruntownym remoncie 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka.W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kasprowicza 12 na Starych Bielanach bezpośrednio przy stacji metra Słodowiec. Układ i standard: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży kawalerka, położona na Ochocie w bardzo dogodnym punkcie, jeśli chodzi o komunikację, jak również infrastrukturę miejską. Lokal składa się z pokoju, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł33 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! (english below) Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 219 680 zł53 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, w nowym budownictwie (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 3 pietrze z loggią na którą jest wejście z obydwu pokoi. Ul. Skierniewicka 34a. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 650 zł33 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! Do wynajęcia bardzo ładne ciche, nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie na ostatnim 5 piętrze z balkonem. Ul. Marywilska 60a Osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

990 000 zł63 m² 15 615,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe (opcja trzypokojowe), słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 63,4 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka do wprowadzenia! piękny widok na panoramę warszawy Do sprzedaży bardzo widna i przestronna kawalerka o powierzchni 31 m2 zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

880 000 zł42 m² 20 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu wykończonego apartamentu klasy premium w inwestycji Ursus Classic, przy ul. Herbu Oksza 1a. Mieszkanie zaprojektowane i wykonane bez kompromisów dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł23 m² 23 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które kupujesz jak wszystkie. I są takie, które kupujesz, bo dają przewagę: adres, komunikację i potencjał wzrostu wartości. Ul. Próżna 5 elegancka część Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe, trzystronne mieszkanie o powierzchni 56 m położone na samym skraju Lasu Bemowskiego (ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 47). Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny cichy pokój Z dużą kuchnią! Umeblowane mieszkanie jednopokojowe na kameralnym parterze. Budynek z cegły, położony w drugiej linii zabudowy - cicho i zielono. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poetów

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie na osiedlu zamkniętym - strzeżonym "winnica", luksusowo wyposażone, znajduje sie na 1 piętrze - bardzo cicho i zielono osiedle. Tylko 2 mieszkania na klatce. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 800 zł43 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane. Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia nowe (2022r.) jasne, bardzo ładne, przestronne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem z którego jest bardzo ładny niczym nie przysłonięty widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 900 zł54 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia piękne, luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2014r.) na 1/7 piętrze z tarasem (7m2). Wysoki standard. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł53 m² 113 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! (I speak English) Warto obejrzeć mieszkanie na żywo. Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 776,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 na Mokotowie, idealne dla inwestora, singla lub pary "na start".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 830 000 zł88 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

970 000 zł36 m² 26 907 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, zadbane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i panoramicznymi oknami na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Mehoffera 43. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - 2 x sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - toaleta, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest do remontu. Istnieje łatwa możliwość przeniesienia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 350 zł64 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Jest do wynajęcia jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe i zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,95 m2 położone na parterze z ogródkiem w inwestycji Oaza Wilanów zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

18 500 zł263 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam!wysoki standard! 2 ogródki i taras! Klimatyzacja! Jacuzzi! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności lokalu! Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę idealna dla pary, bardzo dobra lokalizacja, blisko stacji skm oraz wkd. W bliskim sąsiedztwie sklepów i terenów zielonych. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

3 890 zł44 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44 m | balkon | miejsce parkingowe | I piętro | w pełni umeblowane | od 1 kwietnia Do wynajęcia nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okęcie,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 691,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskich Włochach, o powierzchni 37,25 m2, na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta - klimatyczne ciche mieszkanie W przedwojennej kamienicy. Dodatkowo miejsce do parkowania auta na wyznaczonym miejscu za szlabanem. Lokal : Powierzchnia całkowita 123 m2; 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł71 m² 20 140,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, na warszawskim Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Konstruktorksiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij