dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłączna. Prowizję agenta pokrywa właściciel najemca nie ponosi żadnych kosztów obsługi. Do wynajęcia mieszkanie 60 m przy ul. Znicza na Pradze-Południe. Układ z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

789 000 zł52 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszynowa

Szczęśliwice,Warszawa

938 600 zł42 m² 22 347,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na ul. Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

849 777 zł60 m² 14 208 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka kapitalny remont 2 lata temu; pokój i kuchnia z oknami na zachód i okno balkonowe na północny zachody, kuchnia szafki kuchenne, kuchnia eteryczna, umeblowane, sprzęt agd - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 781 523 zł93 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z dużym ogródkiem w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 952,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z przepięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Saska. Lokal mieści się na ostatnim 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią ( 25 m kw), 2 sypialnie (2 X 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 095 000 zł46 m² 23 553,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny Design | Praga | 100 metrów od Metra | Klimatyzacja Mieszkanie, do zamieszkania odrazu z pełnym wyposażeniem łącznie z klimatyzacją, lub pod inwestycję, która zacznie na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Adres: ul. Górczewska 200 C. Bardzo dobra komunikacja: stacja metra Bemowo tuż przy osiedlu, a także kilka linii tramwajowych i autobusowych. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Służewiec

Mokotów,Warszawa

650 000 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokal usługowy na cele mieszkalne nowy służewiec, mokotów Parter z ogródkiem | Wysoki standard | Gotowy do zamieszkania lub inwestycji Lokalizacja: warszawa, mokotów Nowy Służewiec, ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, przytulne 2 pokoje z aneksem kuchennym , położone na 1 piętrze w budynku z windą, przy ul. Drawskiej 16b, na niezwykle zielonym, osiedlu zamkniętym "ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2, ul. Stawki. Czwarte piętro w budynku pięciopiętrowym. Mieszkanie dwustronne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon. Osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł72 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie w sercu Woli jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Lokal oferuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł58 m² 12 316,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Stanisława Augusta. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Wyjątkowe Mieszkanie na Starym Żoliborzu, przy ul. Czarnieckiego 55 (tzw. Żoliborz Oficerski). Wysoki parter w 3 piętrowym, ceglanym, kameralnym budynku z 1960 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 934 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne (przez ostatnie 7 lat było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 21 951,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam Bezpośrednio : Nowy apartament nie używany , gotowy do zamieszkania. Znajdujący się na prestiżowym osiedlu "apartamenty Solipska ". Inwestycja zrealizowana przez dewelopera Dom Development przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem, położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Winnica,Warszawa

949 000 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, oddajemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m2 na ul. Wyrzykowskiego 5. Lokal mieści się na I piętrze na Osiedlu Palladium. Posiada salon z aneksem kuchennym 23 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

691 722 zł42 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy komfortowe, przestronne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m , które znajduje się na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu triton park przy ulicy Grójeckiej 194.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Suwalskiej 32 na Bródnie. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składają się: salon z kuchnią (22 m2) - 2 Sypialnie (8,90 m2 i 6,50 m2) - Łazienka (3,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

869 000 zł49 m² 17 822 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy | ul. Adampolska 8 | Balkon | Cegła | Blisko Parku Skaryszewskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Trębacka

Stare Miasto,Warszawa

3 500 zł21 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować nieruchomość w jednej z najbardziej historycznych i prestiżowych lokalizacji w Polsce. Krakowskie Przedmieście jest częścią Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Służew,Warszawa

2 250 000 zł98 m² 23 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 86 m2 przy ul. St. Żaryna (biały Kamień) przy Polach Mokotowskich. 86 m2 | 4 pokoje | 2 łazienka | kuchnia| garderoba| taras. Mieszkanie po liftingu| blisko parku opis: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 398 000 zł54 m² 26 130,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wagonowa

Raków,Warszawa

4 300 zł66 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wagonowej oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł54 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, komfortowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z położone na zamkniętym osiedlu z prywatnym jeziorkiem i plażą. Mieszkanie wyróżnia przepiękny, ustawny taras będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

730 000 zł35 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Borowiecka

Wawer,Warszawa

1 245 000 zł82 m² 15 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obniżona cena /sprzedaż bezpośrednia Wygodne 4 pokoje | prywatność i zieleń Nowoczesne, bezczynszowe czteropokojowe pokojowe mieszkanie, dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze z ogrodem, tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

4 950 zł70 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania warszawa, powiśle (aleja 3 maja) Oferuję do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy na Powiślu, przy alei 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

785 000 zł47 m² 16 702,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 100m od Metro Natolin, o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

7 500 zł108 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 108m2, 3 pokoje z tarasem 7m2 z meblami ogrodowymi i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Salon połączony z kuchnią w formie wyspy. Obrotowy barek.