dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przepiękne mieszkanie z widokiem 57,5m2 w kamienicy przy parku, możliwe jest parkowanie na wewnętrznym dziedzińcu, bardzo słoneczne i wysokie 3m!, mała Czerniakowska róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe mieszkanie. Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe 54 m2 wykończone w wysokim standardzie. Budynek położony jest nieopodal zbiegu ulic Nałęczowskiej, sobieskiego.Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

795 000 zł74 m² 10 757,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne i ciche, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu (73,9m2) w doskonałej lokalizacji przy ulicy Sobieskiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche mieszkanie dwupokojowe 38m2 wykończone w wysokim standardzie w inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ulicy Karolkowej 7. Budynek położony jest nieopodal zbiegu ulic Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

6 100 zł116 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od września 2023 roku. Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. 115,6 m2 zlokalizowane na Mokotowie. Dobra komunikacja: przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja Metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Nowe Bródno,Warszawa

519 000 zł53 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 53 mkw. Mieszkanie dostępne od zaraz na Bródnie. 3 pokoje, widna oddzielna kuchnia 53 mkw. Expozycja płd zachód Piękny widok na Centrum Mieszkanie narożne b jasne z nowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

988 000 zł61 m² 16 143,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej części warszawskiej Woli. Pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, kuchnia widna i otwarta, wyodrębniony kącik do pracy, dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 495 000 zł76 m² 19 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, wykończone mieszkanie na Żoliborzu, ul Kłopot o powierzchni 76,22 m2 W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym i jadalnią, - pokój dla dziecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w przedwojennej w odrestaurowanej kamienicy na Żoliborzu przy ul. Cieszkowskiego. Na powierzchni 50 m2 znajduje się ustawny salon z balkonem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Bródno,Warszawa

2 450 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna świeżo wyremontowana, widna kawalerka usytuowana na 3 piętrze w budynku bez windy na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 60 mkw z 2 loggiami i garażem, w nowoczesnym apartamentowcu na 10 pietrze z panoramicznym widokiem na miasto: pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 270,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przestronna kawalerka na Muranowie. Pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia, łazienka z prysznicem i osobno wc oraz mały przedpokój. Lokal w stanie dobrym, dwustronny, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Mokotów,Warszawa

700 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze. Wysoki standard. Duży ogródek! Mieszkanie nie jest wyposażone i wpełni umeblowane. Mieszkanie w stanie deweloperskim Salon z aneksem. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/55 mkw Z balkonem; na Powiślu. Ciche. Blisko stacji Metro Centrum Kopernika, w budynku z 2000 roku, w kondominium zamkniętym, z recepcją. Mieszkanie: pokój dzienny 19 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Sprzedane! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Szanowni Państwo polecam ciche mieszkanie 3 pokojowe ( ok.62 m2) z loggią na pograniczu Śródmieścia z Mokotowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze! Stan deweloperski. Salon z aneksem. Dwa oddzielnie, nieprzechodne pokoje. Łazienka oraz oddzielne wc. Nieruchomość jest doskonałą opcją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Podwójnej 5, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Krakowska

Ochota,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie typu kawalerka. Idealnie skomunikowane z resztą miasta (tramwaje ,autobusy a także skm i wkd) Bliskość lotniska i obwodnicy miasta. W pobliżu Park Szczęśliwicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 2-pokojowe , rozkładowe w cichej i zielonej okolicy , a bardzo dobrą komunikacja i infrastrukturą. Blisko lIDL, auchan, stokrotka, carefour itd, puszcza Kampinoska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji biura! najem krótkookresowy, do końca października. Bardzo atrakcyjne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji Muranowa - przy ulicy Dzielnej (śródmieście ). Mieszkanie ciche, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

1 510 000 zł80 m² 18 825,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru komfortowe lokale z ogródkami i balkonami, a także apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

519 000 zł36 m² 14 619,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra. Ustawny pokój dzienny, kuchnia w prześwicie/ aneksie, sypialnia z oknem balkonowym, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Z okien rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

742 770 zł57 m² 13 228 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze! Stan deweloperski. Wysoki standard , nowoczesny projekt. Salon z aneksem kuchennym 20,8 m2 Dwa oddzielnie, nieprzechodnie pokoje 11,5m2 i 8,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

19 000 zł141 m² 134,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 145M2, 3 sypialnie, mokotów, rezydencja villa monaco budynek: villa Monaco to prestiżowy, kameralny apartamentowiec z 2001 roku położony w otoczeniu parku Sieleckiego ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 160 700 zł73 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament do własnej aranżacji - idealny dla rodziny lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3-pokojowy apartament o pow. 73,44 m2 z tarasem 44,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

749 000 zł40 m² 18 567,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż kawalerka lub 2 pokojowe mieszkanie, na parterze w przedwojennej kamienicy położonej przy ulicy Hożej 39 na warszawskim Śródmieściu. Budynek wczesnomodernistyczny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na wstępie informuje, ze nie współpracuje z agencjami nieruchomosci! Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie na Warszawskim Bródnie tuz przy wejściu do stacji metra, dojście pieszo zajmuje 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia (umowa wynajmu okazjonalnego) 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ulicy Maltańskiej. 31 metrowe mieszkanie składa się z: przedpokoju, pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

788 000 zł60 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze, stan deweloperski. Salon z aneksem kuchennym. Dwa oddzielnie, nieprzechodnie pokoje. Łazienka oraz oddzielne wc. Nieruchomość jest doskonałą opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 na Pradze Południe, ulica Rozłucka. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

463 000 zł33 m² 14 030 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na 1.piętrze w 7.piętrowym bloku z windą, na zamkniętym osiedlu z 2023 roku przy ulicy Balkonowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Grochów,Warszawa

3 744 zł54 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ze względu na spore zainteresowanie mieszkanie można zobaczyć w ten piątek 5.08 (od godz 18) do Niedzieli 7.08 (do 16). W niedzele podejmę decyzje i podpisanie umowy będzie już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 986 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Górny Mokotów! Osiedle przy ul. Smoluchowskiego! Jest tam wszystko co potrzebne do życia w wielkim mieście. Szkoła, przedszkole, przychodnie lekarskie, dwie Stacji Metra! Prezentujemy 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

485 000 zł47 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W rejonie: - 300 metrów Koneser, - 250 metrów przystanek tramwajowy, - 150 autobusowy, - 700 metrów stacja metra Szwedzka, -350 metrów do Biedronka i Aldi, - 350 metrów Dworzec Kolejowy Kijowska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 35 m2, 1-sze piętro, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu (kępa Potocka) przy ul. Promyka. Doskonały punkt (parki, ogródki działkowe, basen, korty tenisowe), świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane na 8 piętrze w 10-cio piętrowym budynku z 1968 roku z windą, zlokalizowanym przy ul. Wrzeciono na Bielanach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

2 205 900 zł128 m² 17 301,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Do sprzedania piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich w Warszawie! Mieszkanie 4 pokojowe Rozkładowe O powierzchni całkowitej 127,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 700 zł62 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tyko U nas Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkola, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki, kompleks sportowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

3 200 zł45 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, urządzone w stylu skandynawskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł26 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe , ciche mieszkanie po generalnym remoncie -wszystko nowe.Ulica Jana Pawła II okolice ulicy Anielewicza.7 minut spacerem do Arkadii,10 minut tramwajem do Ronda ONZ. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

3 700 zł48 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oaza ciszy, spokou oraz pięknej zieleni W sercu uroczej starej ochoty. DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe O łącznej powierzchni 48 m2 znajdujące się na 3 pietrze W kamienicy.