dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

1 200 000 zł67 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie położone na Starych Bielanach, w kamienicy po rewitalizacji, 300m. od stacji metra, składające się z: salonu sypialni I sypialni II aneksu kuchennego łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wygodne, duże dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na warszawskich Bielanach. Wokół bardzo dużo zieleni. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju dziennego z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 1-02-2025 Dobry Górny Mokotów, ul. Bukietowa, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, po remoncie, wys. mieszkania 2,5m dobry standard. Ciche! Mieszkanie dla singla lub pary. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 26 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935 roku, znajdującej się na tyłach Placu Inwalidów, składające się z: salonu z dużym balkonem sypialni widnej łazienki osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 72 m2 na osiedlu Wilno na warszawskim Targówku. Trzypokojowe mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami, dwiema łazienkami (jedna z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 350 zł54 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o nietypowym, ciekawym rozkładzie na Natolinie, warszawa, ursynów. Wolne od 1 lutego 2025. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Opłaty miesięczne: - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

711 480 zł36 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

| dwupokojowe mieszkanie doskonałe na cele inwestycyjne na ulicy Platynowej. Dwa oddzielne pokoje, przedpokój z miejscem na dużą szafę. Okna pcv nowe, wymienione zostały piony gazowe i wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasztanowa

Żerań,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam ładną, urządzoną, zadbaną kawalerkę przy ul. Kasztanowej/modlińskiej na Żeraniu, 31,5 m2. Duży salon z aneksem kuchennym, łatwy do podzielenia na dwie strefy, oddzielna garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 771,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe, ciche mieszkanie, położone w zadbanym budynku po remoncie wszystkich instalacji i klatek schodowych. Blok przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 613 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.06m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 5 minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

529 000 zł30 m² 17 344,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentuję Państwu świetnie skomunikowaną nieruchomość na Warszawskim Żoliborzu przy ulicy Sady Żoliborskie. Umeblowana - 30,5m2 metrowa kawalerka w tej lokalizacji to świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, nowocześnie zmodernizowane mieszkanie: 3 całkowicie oddzielne - zamykane pokoje w optymalnym inwestycyjnie metrażu 53m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł57 m² 22 276,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Powierzchnia: 57.01 m2, Liczba pokoi: 3, Piętro: 2, Liczba pięter: 3, Typ zabudowy: blok, Rok budowy: 2018, Winda: tak, Wielopoziomowe: nie, Balkon/taras: tak, Piwnica/komórka: tak, Garaż/miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

748 000 zł47 m² 15 915 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***ładna willa nieruchomości*** prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu urokliwej saskiej kępy przy ul. AL. Stanów zjednoczonych. Mieszkanie 2 pokojowe 47 M2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł43 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wolne od zaraz! Doskonałe na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciche mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze wieczystej ponad 61 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 800 zł125 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Warto obejrzeć na żywo. Miejsce w garażu podziemnym w cenie najmu! Do wynajęcia ładny, cichy klimatyczny 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników do wynajęcia nowe mieszkanie 60m2, trzy pokoje (dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, piekarnik z mikrofalówką, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2017 roku. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

1 240 000 zł75 m² 16 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż wspaniałe 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe na pięknym osiedlu na ul. Dziatwy 16c oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 74,91 m2 Piętro: 1 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane 250 m od Ronda Wiatraczna (metro w planach), składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 30 M2 , balkon 9m2. Salon z kuchnią i sypialnia. Wyposażenie: salon - komoda , sofa z możliwością rozłożenia, sypialnia - łóżko 140 cm , kuchnia - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m2 zlokalizowane przy ul. Blatona na Bemowie. W okolicy liczne sklepy, restauracja, piekarnia, placówki oświatowe. Przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Służew,Warszawa

898 800 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska przy ulicy Studenckiej,trzy oddzielne pokoje( z największego wyjście na duży 8m2 balkon),kuchnia,łazienka,wc.Garaż w budynku na poziomie parteru zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne nowocześnie wykończone , bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze Wilanowska (3 min pieszo).Super lokalizacja. Stan mieszkania bardzo dobry, umeblowane, do zamieszkania. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

430 000 zł24 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 54 w rejonie Placu Hallera i Ogrodu Zoologicznego. Okolica cicha i spokojna, niskie budownictwo z cegły, wokół dużo zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 30 stycznia 2025r. Zapraszam do zapoznania się z innymi propozycjami na Polecam do wynajęcia ładne, przytulne mieszkanie z miejscem postojowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 710,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursynowa w doskonałej lokalizacji. W okolicy szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze, place zabaw, siłownia plenerowa. 5 minut do najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Czerniaków,Warszawa

1 030 000 zł62 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Apartament przy ul. Bartyckiej 49 na Dolnym Mokotowie to idealne miejsce dla osób, które cenią wysoką jakość życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

368 000 zł18 m² 20 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerke 18m2, metro Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

699 000 zł31 m² 22 658 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, w kamienicy z lat 50. Lokalizacja idealna, obok Grójeckiej i Och Teatru! Widok na zieleń, dużo miejsc parkingowych w okolicy oraz doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 889 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

*** biuro ładna willa prezentuje****! cena okazyjna - szybka sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu. Oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Metro natolin fenomenalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki - materiały wysokiej jakości. Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł78 m² 25 578,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Warszawa Śródmieście Południowe. Powierzchnia nieruchomości wynosi 77,8 m2. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

629 000 zł50 m² 12 554,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wolfkego 12a na bemowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 50,10 m2 Piętro: 6 (z windą) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję gotówkowo własnościowe mieszkanie kw - pokój z kuchnią świetnie położony na południu Warszawy, obok Wyścigów Konnych. Lokal doskonale skomunikowany i bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 294,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,1 m (+ loggia 3 m ), zlokalizowane przy ulicy Biskupiej na Pradze-Południe (gocławek). Lokal idealny dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam dobrych ludzi, którzy będę o niego dbać jak o swoje. Mieszkanie jest klimatyczne, widne, wykończone z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Najfajniejsze rzeczy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolívara

Bródno,Warszawa

575 000 zł48 m² 12 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do własnej aranżacji jasne i ciche trzy pokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Kondratowicza. Dzięki trzem pokojom jest idealne zarówno dla rodzin, par, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 000 zł32 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle XIX dzielnica! Wysoki standard! Miejsce garażowe! Zdjęcia nie oddają w pełni atrakcyjności mieszkania! Warto obejrzeć na żywo! Do wynajęcia bardzo ładne,ciche, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł30 m² 21 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na czwartym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą na Pradze Południe, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 190 000 zł50 m² 23 991,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bezpośrednio. Dwupokojowe mieszkanie 49,6 m2. Na Żoliborzu. Ulica Sady Żoliborskie 17. 2 pokoje z kuchnią, łazienką i osobnym wc. Trzecie piętro w budynku czteropiętrowym z windą.