dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

12 000 zł130 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na Mokotowie, - nowoczesne wnętrza, - taras z widokiem na park, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł104 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne, funkcjonalne, słoneczne 4-pok. mieszkanie z oknami na trzy strony świata. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń z wydzieloną częścią dzienną i prywatną. Tylko 1 lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,70 m² 22 434,46 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia / Marszałkowska - 26.7m2 - 1 pokój z częściowo wydzieloną sypialnią + Balkon francuski / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem dla mieszkańców WE.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57,60 m² 85,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciekawe dwupokojowe mieszkanie z antresolą i przepięknym widokiem na jeziorko Skaryszewskie i park Skaryszewski oraz stadion i centrum miasta. Mieszkanie posiada pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

835 000 zł46,70 m² 17 880,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Warszawa Wola ul. Żytnia - 46,7 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica / metro 2 min We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 374 000 zł67 m² 20 507,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, dopracowane mieszkanie na ostatnim piętrze osiedla Harmony Park przy ul. Pieskowa Skała 5 To propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł78 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do zamieszkania od 01.08.2026r. Apartament położony przy skarpie wiślanej 3 pok. 78 mkw z dużym miejscem garażowym i komórką lokatorską 2,2 mkw obok mieszkania. Salon z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,50 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 42,5 mkw. położone na Białołęce, przy ul. Rossiniego 5. Mieszkanie jest doskonale doświetlone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe / 3 pokoje / Metro / Okazja / Oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami oraz oddzielną kuchnią, położone na Woli przy ul. Pustola. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł79,30 m² 17 528,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,3 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł44 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku. Dwa pokoje do aranżacji według własnych potrzeb. Kuchnia to praktyczny aneks z szafkami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł58 m² 12 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentujmy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 i wysokości 2,50 m + 4,8 m2 piwnica w budynku z 1976 roku zlokalizowane na Włochach ul.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37 m² 19 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Ustawny pokój dzienny z małym balkonem, sypialnia z dużą szafą, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Bardzo ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł30 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Wyjątkowa kawalerka 30 m | ul. Floriańska, warszawa | widok na Stare Miasto i park przy zoo. Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych). Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest częściowo otwarta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł62,50 m² 21 104 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam państwu! Absolutnie wyjątkowy, piękny i komfortowy apartament 3-pokojowy 62,5 m2 z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Lokal jest niezwykle klimatyczny, uroku dodaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29 m² 20 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

We speak English. Feel free to contact us for more details. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28.9 m , położona na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,90 m² 16 263,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzeń, światło i prestiżowy adres na mapie Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne i świetnie doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,90 m.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz umeblowany, 3-pokojowy apartament o pow. 65 m2 położony na ul. Bukowińskiej przy stacji metra Wilanowska. W budynku basen oraz fitness dla jego mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

863 000 zł45,20 m² 19 092,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

I przytulne mieszkanie dwupokojowe - 45,2m2 I ul. Nowogrodzka I Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania mieszczącego się przy ulicy Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 740 zł57,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,95 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

938 600 zł42 m² 22 347,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na ul. Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

576 500 zł38,46 m² 14 989,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przestronna kawalerka - 38,46 m2 - praga północ - ul. Dwernickiego - balkon - pełna własność Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 38,46 m2, posiadającej.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł80 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 80 m2 zlokalizowany na Eko Parku, pola Mokotowskie. Dwie sypialnie, oddzielna kuchnia i duża garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł124,88 m² 14 814,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 666 zł52,70 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wiosenne rabaty minus 700 zł/m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 342 zł65,50 m² 16 280 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 65,41 m2 z balkonem 7 m2 oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 551 zł68,16 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65.8 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji z 2023 roku z windą. W pobliżu znajdziesz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 33 m położona przy ul. Stawki na warszawskim Muranowie. To miejsce do życia, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł47,20 m² 86,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Zobacz film ze spacerem po mieszkaniu Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 47,20m2) z loggią (o pow. ok. 6m2) i dostępem do piwnicy, znajdujące się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł53 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Po generalnym remoncie | 2 lub 3 pokoje | Widok na Pałac Kultury | Klimatyzacja | Muranów Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09 m , z możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m w apartamentowcu przy ul. Melomanów 10 na Dolnym Mokotowie. Przestronne i widne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tuż przy metrze w budynku w którym znajduje się basen i fitness dla mieszkańców.Dwie oddzielne sypialnie( jedna z wyjściem na balkon),salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł50,22 m² 18 319,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio na Bemowie słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m2 z garażem podziemnym na osiedlu zamkniętym + duży balkon przy ul. Pełczyńskiego. Atuty: doskonała lokalizacja , spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł72 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tarchomin ul. Strumykowa Sprzedam bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe, położone na czwartym piętrze w kameralnym budynku z windą z poziomu garażu, bardzo blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł99,11 m² 13 923,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Marywilskiej 68a położone w inwestycji Moje Miasto (ronson) z 2023 roku. Wyjątkowa okazja dla rodziny z dziećmi, lub dla osób, które obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bulwary Praskie ul. Jagiellońska. Atutem lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo przystanku kolei miejskiej Warszawa Toruńska , blisko Akademia Leona Koźmińskiego ,prze budynkiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł21,80 m² 17 660,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie do remontu w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie na rogu ulic racławicka/puławska. lokal o powierzchni 21,8 m2 znajduje się na poddaszu (V piętro, budowa windy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij