dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

645 000 zł44 m² 14 807,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne, przestronne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe, 43,56 m2 w rewelacyjnej lokalizacji dzielnicy Białołęka przy ul. Siecznej. W bliskiej okolicy 3 centra handlowe - m1marki, homepark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Przyjaźń,Warszawa

1 988 000 zł112 m² 17 702,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * * 0% prowizji * bez pcc * gotowe do odbioru * Apartament w eleganckiej Willi Miejskiej przy Osiedlu Przyjaźń na warszawskim Bemowie Cicha, kameralna atmosfera wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz. Kompletnie wyposażony apartament składający się z pokoju dziennego z balkonem, dwóch sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

949 000 zł42 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku od Cesji! Już gotowe! Można oglądać! Apartament o powierzchni 41,60 m2, dwa pokoje, ogródek 5,51 m2, w stanie deweloperskim, miejsce w garażu podziemnym, parking naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 445 000 zł72 m² 20 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 72 m2 wraz z dużym ogrodem o łącznej powierzchni 112 m2. Apartament położony na parterze o słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 9-piętrowego budynku z 2017 roku na Warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie składa się salonu, dwóch sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 36,88m2 z ogródkiem, znajdującą się na parterze w dwupiętrowym budynku z 2018 roku, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lekka

Młociny,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjny lokal mieszkalny, w nowym budownictwie, przy stacji metra Młociny, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz własnym schowkiem o powierzchni prawie 5 m2 (np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

677 000 zł56 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Podłużna - zamknięte osiedle z 2010 roku Mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kamionek,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54,3m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Gocławskiej, praga Południe Kamionek. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Stary Rembertów,Warszawa

3 199 zł53 m² 60,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3199 zł | najem | 52,68 m2 | 2 pokoje | stary rembertów | kramarska Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,68 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł68 m² 17 206 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż dwustronny, w pełni umeblowany, wysoki apartament (315 cm!) o powierzchni 68 m2 znajdujący się na ostatnim, szóstym piętrze w apartamentowcu z 2014,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

700 300 zł50 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Strumykowej. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

1 343 000 zł99 m² 13 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność Wam zaprezentować 2-poziomowe, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ulokowanej w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lewandów II - po przeciwnej stronie Trasy Toruńskiej w stosunku do centrum M1 - w pobliżu sklep Decathlon, położenie z możliwością łatwego dojścia do Trasy Toruńskiej i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 838,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania z pięknym widokiem na Tarchominie! Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,30mkw, usytuowanego na dziewiątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rudzka

Marymont-Kaskada,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Rudzkiej, bielany, marymont-Kaskada. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 na Osiedlu Wilno na Targówku. Nowe, mieszkanie, ergonomicznie wykończone, usytuowane jest 2 piętrze trójkondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pory. Przestrzeń mieszkania została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palestra

Białołęka,Warszawa

424 886 zł28 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa, wyjątkowa inwestycja W znakomicie skomunikowanym punkcie warszawskiej białołęki oferta bezpośrednio od dewelopera fedezu group 400m od skm Warszawa Płudy (stąd zaledwie 14min skmką do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Waliców

Wola,Warszawa

998 000 zł35 m² 28 514,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, w ofercie na sprzedaż lokal mieszkalny na pierwszym piętrze idealny równieżna kancelarie lub biuro. Zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Prestiżowa inwestycja, wysoki standard. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

5 000 zł46 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ul. Karolkowej układ Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym 23,51 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 83 mkw z dużym 40 m tarasem, w budynku apartamentowo - handlowym. Lokal składa się z czterech klimatyzowanych pokoi, kuchni , łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

919 000 zł42 m² 22 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł68 m² 13 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 przystanki do Metra Stadion 20 min. do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Stacja skm - 200 metrów od osiedla mieszkanie Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym prawie 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

4 000 zł52 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Miejsce garażowe w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 67m2, parter/2 z windą, w budynku z 2011r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów Siekierki. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 299 000 zł120 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 560 000 zł52 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy, butikowy projekt na Górnym Mokotowie. Trzy piętrowa rezydencja w której zaprojektowano 15 apartamentów o powierzchni od 51m2 do 140m2. Inwestycja została zaprojektowana dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 900 000 zł71 m² 26 760,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku apartamentowym z 2016roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach nazywanych zielonymi płucami stolicy. Ulica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij