dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 z tarasem. Podstawowe informacje: bardzo wysokie mieszkanie (3,5m!) w stanie do wprowadzenia. Mieści się w sercu klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 340 000 zł56 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2019r spod inwestycji Budimex Nieruchomości o powierzchni 56m2 z balkonem o powierzchni 8m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Kasprzaka, wola, odolany. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

29 000 zł160 m² 181,25 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem Luksusowy 4-pokojowy apartament w unique tower. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 160 m składa się z: - salonu z kuchnią i jadalnią, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, w ogrodzonym osiedlu Derby, ul. Skarbka z Gór 19. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Jest umeblowane i wyposażone. W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

533 000 zł41 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > możliwość zakupu na kredyt 2% > budynek oddany do użytkowania - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Augustówka

Augustówka,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 876 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie w prestiżowej dzielnicy Wilanów w komfortowym i nowoczesnym miejscu do zamieszkania. Mieszkanie wyróżnia się pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

990 000 zł55 m² 17 928,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Urokliwe mieszkanie o powierzchni 55,22 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

782 000 zł62 m² 12 598,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ulokowanej w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

684 000 zł42 m² 16 151,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ursus w bardzo dobrej jakościowo inwestycji "ursus Vita" dewelopera dantex. Słynne osiedle z leczniczą tężnią! Mieszkanie możliwe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

894 510 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 3-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Estrady. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Ursynowie przy ulicy Beli Bartoka. Powierzchnia 35m2. Piętro 5 z 13 z windą. Strzeżone, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 774 000 zł90 m² 19 711,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 89 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni 18 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Gocław,Warszawa

938 000 zł55 m² 16 992,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

889 000 zł65 m² 13 676,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 przystanki do Metra Stadion 20 min. do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Stacja skm - 200 metrów od osiedla Bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc. Obecnie rozpoczęła się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowocześnie urządzony - jasny, słoneczny apartament 1-pokojowy (35m2) przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Mieszkanie zadbane - czyste, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 480 000 zł120 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, kameralny projekt na Górnym Mokotowie. Tylko 15 apartamentów. Ekskuzowany apartamentowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowce klasy premium. Wyjątkowe cechy mieszkania: reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potocka

Potok,Warszawa

8 600 zł68 m² 126,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Potockiej, w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Jest to pierwszy wynajem! opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zacisze,Warszawa

1 290 000 zł105 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bliźniak w Ząbkach w cenie mieszkania w Warszawie! mieszkaj na 105m2 na dole i zarabiaj z wynajmu górnej, niezależnej części bliźniaka! A to wszystko na pięknej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 299 000 zł120 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym atutem lokalu jest świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Cybernetyki, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Brzeziny,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Hemara z 2021 roku | autobusy: 200 m od klatki | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 42 m2 | 2 pokoje z aneksem | duży balkon | 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Perzyńskiego w świetnej lokalizacji na Bielanach o powierzchni 31m2. Budynek strzeżony Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

801 120 zł33 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stacja Wola, to nowe osiedle położone przy ulicy Gumińskiej, stanowiące znaczący punkt na mapie Warszawy. Ta prestiżowa inwestycja została zrealizowana przez renomowaną firmę deweloperską Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł50 m² 16 733,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie? Zależy Ci na mieszkaniu gotowym do wejścia i balkonie? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji o powierzchni 48m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu "mokosfera". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Czyste i świetnie utrzymane dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej. Piętro 3 z 9 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pereca

Wola,Warszawa

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Pereca na Woli. Powierzchnia 33 m2. Piętro 8 z 13 z windą. - doskonała lokalizacja - Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Ochocie przy ulicy Drawskiej. Powierzchnia 48m2. Piętro 4/5 z windą. Najważniejsze atuty to: osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

3 300 zł50 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,1 mkw, zlokalizowane przy ul. Kopalnianej na warszawskim Bemowie. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tyśmienicka

Praga-Południe,Warszawa

622 000 zł35 m² 17 620,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,3 m , 2 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Szaserów. Osiedle zamknięte. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

4 080 zł72 m² 56,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Wam ofertę wynajmu mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2022 roku przy ul. Dunikowskiego. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 400 zł43 m² 102 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 2022 r.! mieszkanie z klimatyzacją! Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie (2022r.) na 4 piętrze z tarasem w wysokim standardzie. Osiedle zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł43 m² 111,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o powierzchni 43 m na Mokotowie, wysokim standardzie wykończenia, w budynku z 2023 roku, położonym przy ulicy Konstruktorskiej na osiedlu strzeżonym "pozytywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

855 000 zł61 m² 14 104,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** mieszkanie jest zarezerwowane do 31.01.24 *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok SKM w dzielnicy Ursus przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 768 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, w ofercie sprzedaży dwupokojowe, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

997 000 zł45 m² 22 155,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do odkrycia uroku i wyjątkowego komfortu w sercu Miasteczka Wilanów. Ten przytulny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45m2 to prawdziwy klejnot na rynku nieruchomości. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szamoty,Warszawa

761 200 zł44 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu w 4-piętrowym budynku z 2023 roku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

25 000 zł130 m² 192,31 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem Luksusowy 4-pokojowy apartament w Mennica Residence. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 130 m składa się z: - salonu z kuchnią i jadalnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

646 390 zł35 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Inwestycja Acciona bardzo ceniona przez klientów. Ustawny pokój dzienny z bardzo dużym balkonem, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz mały przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. *W cenie najmu miejsce w garażu podziemnym i piwnica. *W okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz sporo zieleni.