dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

5 500 zł62 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Oferta bezpośrednia* Oferta dla para/ maksymalnie 3 osób dorosłych. Czas najmu: minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i umeblowany. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

663 000 zł55 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 899 zł40 m² 72,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane, słoneczne i ciche 2 pok. mieszkanie o pow. 40m2 w nowoczesnym osiedlu apartamentowców przy ul. Gandalfa/konstruktorska 10C - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta w trakcie przygotowania. Kupujący nie płaci prowzji - oferta pośrednika nieruchomości. Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie 82 m2 z ogrodem o powierzchni 27 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Mokotów,Warszawa

1 350 500 zł73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 z ogródkiem o powierzchni 65m2 w spokojnej, cichej okolicy Mokotowa. Rozkład: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 295,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oaza spokoju/żoliborz/przasnyska/3 pokoje Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty - atrakcyjnego, 3 pokojowego mieszkania z urokliwym ogródkiem o powierzchni 45 m2, idealnego dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Groty,Warszawa

927 365 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ciche, jasne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z 3 balkonami o powierzchni 59,83m znajdujące się na drugim piętrze, 3 piętrowego budynku z 2008 roku. usytuowane na chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyględów,Warszawa

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależą 2 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Składowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

21 000 zł76 m² 276 zł/m²

 

Piętro:29/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 750 zł52 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy 2-pokojowy apartament premium wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie. Apartament jest zaaranżowany w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wilanów,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowe, 2 pokojowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w apartamentowcu przy Al. Rzeczypospolitej. Na terenie osiedla znajduje się całodobowa ochrona oraz monitoring. Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

3 300 zł26 m² 126,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne studio przy ul. Jaktorowskiej 5a budynek: apartamenty Union to elegancka inwestycja na granicy Śródmieścia i Woli, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 183 000 zł45 m² 26 288,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: śródmieście / 2 pokoje 45 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiśniowa

Wawer,Warszawa

769 000 zł47 m² 16 523,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w nowym budynku apartamentowym przy ulicy Nowowiśniowej na Marysinie Wawerskim. Doskonała propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 650 zł51 m² 70,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze w apartamentowcu na warszawskich Bielanach, przy ul. Sokratesa. Na powierzchnię 51,49 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

834 000 zł67 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko Metra Młociny. Przy inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe. Dogodny dojazd w każda część Warszawy, dookoła mnóstwo przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

589 000 zł28 m² 21 340,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferowana kawalerka to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i dobrze zlokalizowanego mieszkania w Warszawie. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

987 553 zł71 m² 14 003,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stegny,Warszawa

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 54m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2014r. przy Al. Wilanowskiej, mokotów, stegny. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 4600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

1 490 000 zł75 m² 19 914 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,82 m2, zlokalizowane na parterze eleganckiego 4-piętrowego budynku, na prestiżowym osiedlu na pograniczu Mokotowa i Ursynowa Wyczółek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 490 000 zł69 m² 21 500,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 69,3m2 na Pradze Południe w Warszawie, gdzie nowoczesność i komfort łączą się z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

795 000 zł28 m² 28 312 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,08 m2 położone na pierwszym piętrze w prestiżowym przedsięwzięciu w zielonym sercu Warszawy. Lokalizacja: powiśle to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

712 576 zł49 m² 14 614 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 200 zł65 m² 110,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, jasny i cichy apartament zlokalizowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji : " 19 Dzielnica " w centrum Warszawy, na pograniczu bliskiej Woli i Śródmieścia. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

4 150 zł42 m² 97,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia funkcjonalnego mieszkania z ogrodem w wygodnej lokalizacji na ul. Łopuszańskiej, włochy, raków. Designerskie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 372,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! metraż: 68,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

4 500 zł62 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Fort Wola na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepanika

Targówek,Warszawa

869 000 zł50 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.80m2 + 5m2 balkon znajdujące w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Jana Szczepanika. Odległość od wyjścia z klatki do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 899 000 zł82 m² 23 113,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament premium na strzeżonym osiedlu przy ulicy Bokserskiej. Jest to nowy lokal zaprojektowwany przez doświadczonych architektów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

769 900 zł44 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu dwupokojowego, ustawnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy metrze ,na warszawskim Bemowie. Nieruchomość została niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i przestronnego mieszkania dla singla lub pracującej pary z ogromnym tarasem i w dogodnej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie O wynajem nieruchomości na woli, ul. Ordona 12a, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratowych, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

1 049 980 zł80 m² 13 110 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń - prześlemy szczegóły Sławek Piotr posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu - zadzwoń, prześlemy listę piękny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 42 m2, położone na Ursynowie Wyczółkach / Imielinie. Budynek Nowy 3-piętrowy budynek z 2018 r., z monitoringiem i kontrolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

890 000 zł44 m² 20 090,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44,3 m2 , z ogródkiem o pow. ok. 29 m2 , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2013 roku w Miasteczku Wilanów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

977 316 zł45 m² 21 517,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż | 977 316 zł | 45,42 m2 | Mieszkanie | Warszawa Mokotów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,42 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

804 663 zł60 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje Z dużym tarasem (prawie 20m2) I dwiema łazienkami biuro sprzedaży dewelopera - zapraszamy do kontaktu: sławek Mieszkanie znajduje się na 4tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 855 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43m2 znajdujące się przy ulicy Głębockiej 54 na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 100 zł34 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na pograniczu Woli i Śródmieścia - w 19 Dzielnicy! Jeśli zależy Państwu na wysokim standardzie, chcecie mieszkać na nowym,.