dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Tytoniowej 1.APARTAMENTYMARSA PLApartamenty przeznaczone dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 440 000 zł80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2008 r, cegła, winda Niski kameralny budynek 2 balkony ( 6 m, 3 m ), taras Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

949 000 zł45 m² 21 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 -pokojowy o pow. 45 m2 na 1 piętrze w inwestycji Living Point przy ul. Konstruktorskiej 9. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

889 000 zł50 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe do wprowadzenia Budynek z 2006r, cegła Ekspozycja południowo-wschodnia Wysokość 2,60 m Balkon 6 m Ciche, widok na patio W pobliżu Las Kabacki, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 094 000 zł50 m² 21 880 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję (sprzedaż bezpośrednia) zadbane, ciche, przestronne 2-pokojowe mieszkanie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 650 000 zł78 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78 m , usytuowane na parterze w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 2008 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów, ul. Gawota. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 500 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na 3.piętrze w 7.piętrowym bloku z windą z 2012 roku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

718 000 zł44 m² 16 449 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, grochów ul. Chrzanowskiego 2 Metraż: 43,65 m2 Piętro: 0/6 Rok budowy: 2015 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 718 000 zł + 20 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 170 000 zł73 m² 29 910,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1, na prestiżowej dzielnicy Woli. To niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej 12, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy Al. Rzeczypospolitej 23 A. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Na powierzchnię 49,58 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł39 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Skrót: do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na osiedlu Spravia na Pradze Południe - Kamionek. Mieszkanie przeznaczone dla pary lub singla. Opis: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia Budynek z 2017r cegła Ekspozycja okien - północ-zach/połudn-wschód Wysokość 2,90 m Klimatyzacja Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 700 zł34 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Studio Mokotów, ul. Magazynowa w okolicach centrum biznesowego Mordor, 700 m do Galerii Mokotów. Mieszkanie nowe, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Raabego

Kabaty,Warszawa

1 220 000 zł63 m² 19 501,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2006r, cegła Ekspozycja południowo-wschodnia (salon), północno-zachodnia (sypialnie) Sypialnie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z podziemnym garażem, położonym na Starych Bielanach, blisko ulic Kleczewskiej, płatniczej, żeromskiego, i Broniewskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

4 000 zł49 m² 80,96 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,41 m2 zlokalizowane przy ul. Wólczyńskiej na Bielanach. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca sprawną komunikację z innymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 581 000 zł93 m² 17 018,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralny klimat i kontakt z naturą. Ekologiczne rozwiązania. Stacja metro Bemowo. Zamieszkaj w novélia Bemowo i odetchnij od wielkomiejskiego pośpiechu oraz zgiełku. Dzięki licznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament stacja wola budynek: nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji Stacja Wola dewelopera Echo Investment z 2022 roku przy ul. Gumińskiej 3. Na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Od zaraz! - Wynajem bezpośrednio od właściciela. Adres: skierniewicka 34a, warszawa, dzielnica Wola, w pobliżu stacji metra Płocka. Cena: 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50m2, parter/4 z windą w budynku z 2009r. przy ul Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny, pary, studentów. Przyjazne zwierzętom. Cena: 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, praga Południe, ul. Ostrobramska, w inwestycji "korona Pragi" Dostępność: od zaraz Opis mieszkania: piętro: 10 Powierzchnia: 50m Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, przy ul. Szeligowskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł64 m² 17 054,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na Włochach. Lokal położony jest przy ul. Trzcinowej w spokojnej i cichej okolicy z dala od hałasu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzyska

Stare Włochy,Warszawa

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej okolicy Starych Włoch, niedaleko Stawów Cietrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i aneksem jadalnym, oraz przestronnym balkonem wychodzącym na rozległe pięknie zagospodarowane patio. Inwestycja Triton Park to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

1 038 000 zł67 m² 15 492,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa z doskonałym wyjazdem na Al. Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 6 na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Włochy,Warszawa

4 200 zł47 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa / stare włochy / 3- pokoje, 48m2, 2 balkony, miejsce parkingowe Stare Włochy to miejsce doskonale skomunikowane z Centrum oraz innymi częściami Warszawy, posiada rozbudowaną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu atrakcyjne, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem na ursynowie, położone na zielonym I bezpiecznym osiedlu przy ul. Pileckiego. Lokal O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulna kawalerka z garażem z widokiem na urocze patio i drzewostan. Rozkład Nowoczesna komfortowa kawalerka o powierzchni 35m2.Salon połączony z kuchnią. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 300 zł89 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, pow. 88 m2 - Odświeżony. Wysoki Standard Wykończenia - Miasteczko wilanów - Branickiego / Sarmacka / Herbu Szreniawa Oferujemy na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Młynów. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół lub pary. Rozkładowe mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samochodowa

Mokotów,Warszawa

710 000 zł52 m² 13 706,60 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, komfortowej sypialni, eleganckiej łazienki oraz praktycznego schowka. Dodatkowo, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

2 049 000 zł112 m² 18 247,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez pcc I prowizji Sprzedam 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 112,29 m2, usytuowanego na 1. piętrze 3-piętrowego kameralnego apartamentowca wysokiej klasy zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 199 000 zł87 m² 13 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. To niezwykłe czteropokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami zachwyci Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 28 m2 z tarasem o pow.22 m2 ,piętro 1 w budynku 6 p., z miejscem parkingowym na jeden samochód, w budynku z 2008 r. na osiedlu strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł41 m² 20 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale Budynek z 2014 r, cegła Wysokość 2,74 m Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2023roku Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 110 000 zł49 m² 22 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Wilanowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2010r cegła Ekspozycja wschód-zachód Widok na ogródek Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

710 000 zł52 m² 13 717,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Miedzeszyn,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wawrze. To idealna inwestycja dla tych, którzy poszukują kameralnego otoczenia, bliskości.