dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł62 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie w inwestycji Qbik na warszawskim Mokotowie. Do wykończenia zostały użyte materiały najwyższej jakości. Dwupoziomowe, wygodne mieszkanie czeka na najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 140 000 zł37 m² 30 978,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

2 500 zł30 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji po Stronie Najemcy! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w osiedlu "apartamenty raków", ul. Rakowska 5a. Szczegóły oferty: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2023r., przy ul. Szajnowicza, ursynów, kabaty. Wykończone w wysokim standardzie, czeka na pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł65 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zaaranżowane jako biuro, 65 m2 - Taras - Praga Południe, grochów - ch Promenada, plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, gabinet lekarski itp. lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł44 m² 102,74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania do wyajęcia w Warszawie, usytuowanego w malowniczym Porcie Praskim przy ulicy Okrzei 12. Ta centralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

737 490 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeśli potrzebujesz mieszkania w Warszawie blisko lasu, to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,73 mkw. z balkonem jest dla Ciebie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, wysokie, 3 pokojowe na Wilanowie na ogrodzonym osiedlu Budynek cegla 2017 r Wysokość 3 m Ekspozycja południowo-zachodnia Taras 5,5 m Miejsce postojowe na platformie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

703 000 zł34 m² 20 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania apartament 1 pokojowy zlokalizowane w budynku apartamentowym w stanie deweloperskim położonym w dzielnicy Bielany w cichej i zielonej okolicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nie lada gratka dla osób, które poszukują unikatowych, wyjątkowych apartamentów w Warszawie. Urządzony i wyposażony apartament (po remoncie zrealizowanym w 2023 nikt w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe i świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, przy ul. Celowniczej (inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6a. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny salon, połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam bezpośrednio rozkładowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Kolorowego Gocławia. Jest to wspaniała propozycja dla rodzin ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 999 zł70 m² 99,99 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasyków

Henryków,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z wygospodarowaną dodatkową drugą sypialnią bez okna na prestiżowym osiedlu Aroma Park z bezpośrednim wejściem z osiedla do parku Henrykowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

1 249 500 zł49 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:11/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie do sprzedania 2 pokoje - 49 m.kw. przy Hotelu Hilton Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,00 m.kw. położone jest na XI piętrze w XXII - piętrowym budynku z 2009 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. German

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje z aneksem kuchennym w idealnej lokalizacji na Żoliborzu. Mieszkanie oddalone ok. 15 min. pieszo od Metra Plac Wilsona. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół czy pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania na prestiżowym osiedlu "la Lumiere" przy ul. Sarmackiej 1 w Nowym Wilanowie. Osiedle to wyróżnia się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

964 800 zł55 m² 17 541,80 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w budynku z 2010 r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 550 000 zł120 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Avenue Estate prezentuje urokliwy dom w najbardziej prestiżowej części Sadyby, zaledwie kilka kroków od Jeziorka Czerniakowskiego! Nieruchomość idealna dla pary lub rodziny 2+1 (english translation.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czorsztyńska

Koło,Warszawa

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne - duże i słoneczne 3 mieszkanie (76m2) w apartamentowcu bezpośrednio przy malowniczym Parku Moczydło na Woli - pasjonujący widok na zieleń, stawy, w sąsiedztwie malownicza górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł65 m² 66,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 65m2 zlokalizowane w budynku apartamentowo-usługowym na II piętrze : * Duży salon, * Aneks kuchenny * Sypialnia * Gabinet / druga sypialnia * Łazienka *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

940 000 zł77 m² 12 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Ostródzkiej - idealne dla rodziny, pod wynajem lub pod działalność. Prezentuje Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkania o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 525 000 zł62 m² 24 596,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy doświetlone, wygodne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2021, cegła, wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia Balkon 5m Komórka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do kupienia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2, piętro 1/3, w apartamentowcu z windą z 2008r. przy ulicy Dywizjonu 303, bemowo. Przyjazna, zielona okolica, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 908,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie w optymalnym rozkładzie, z ogródkiem, w stanie deweloperskim na Ursusie w pobliżu Urzędu Dzielnicy oraz dwóch stacji skm! Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 280 000 zł183 m² 23 388 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio - Warszawa, ul. Sarmacka 6 Na sprzedaż piękny i ustawny apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na Wilanów One (osiedle avangarden).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 236 000 zł55 m² 22 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowy apartamentowiec w świetnej lokalizacji na Mokotowie Podstawowe informacje: gotowy do wprowadzenia, 3-pokojowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 090 zł39 m² 53,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Ursusie o powierzchni 39 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - Kuchnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[Описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] pl Zapraszamy do wynajmu nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł55 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2. Nieruchomość położona jest w doskonałej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, oferuję wynajem okazjonalny mieszkania na rok lub dłużej. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł35 m² 14 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

sprzedajemy nowe mieszkanie do dewelopera Victoria Dom - osiedle Nowa Viva Garden - lokalizacja Białołecka ul. Włodkowica/ Szlachecka - doskonale skomunikowane z warszawą - bardzo blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 400 zł68 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 47 m2, podwyższony parter/3 z windą, w budynku z 2008r., przy ul. Klimczaka, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Małe ułożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament (39 m2) na 3 piętrze z dużym balkonem usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2015 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 400 zł69 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu elegancko zaaranżowane, 3-pokojowy apartament urządzony w bardzo wysokim standardzie położony na parterze budynku przy ulicy Klimczaka w Miasteczku Wilanów, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

899 000 zł44 m² 20 334,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie własnościowe, bezpośrednio, poleca się Nowym Właścicielom ;) (w związku z tym pośrednikom nieruchomości dziękujemy i prosimy nie dzwonić!) 1. Metro Chrzanów zaraz przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 569 zł30 m² 87,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie kawalerkę z wydzieloną sypialnią w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów. Aktualnie jest rezerwacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży **komfortowego jasnego mieszkania** o powierzchni **42 m **, zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ulicy.