dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

1 253 200 zł99 m² 12 677,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc. Mam do zaoferowania dwupoziomowy apartament z rynku pierwotnego w nowo powstałej inwestycji przy ul. Talarowej, dzielnica Białołęka Termin oddania II kwartał 2025 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie przy ulicy Głębockiej 3, na osiedlu Moderna, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żołnierzy Wyklętych

Bemowo,Warszawa

765 000 zł39 m² 19 854,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie na cichym i urokliwym osiedlu przy ul. Żołnierzy Wyklętych 11. Opis nieruchomości: estetyczne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe Z garażem W miasteczku wilanów przestronne 2 pokoje 54 mkw ; pokój dzienny 18 mkw z wyjściem na loggię około 3 mkw z widokiem na patio (strona zachodnia), osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 934,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ustawne, 2-pok. mieszkanie z możliwością na 3-pokojowe; ciche i słoneczne w rynkowej cenie! Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Burakowska

Powązki,Warszawa

599 000 zł25 m² 23 751 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka 25,22 m Powązki Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesną kawalerkę o powierzchni 25,22 metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ulicy Burakowskiej 16b na warszawskich Powązkach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

865 988 zł38 m² 22 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Bokserska Metraż 38,44 m2 składa się z: - salon z aneksem 19,90 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

496 000 zł31 m² 15 974,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam ustawną kawalerkę w nowoczesnym budownictwie w inwestycji "ursus Factory 6" zlokalizowaną przy ulicy Edwarda Habicha w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus-Szamoty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

29 000 zł160 m² 180,72 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 160,47 m w prestiżowej inwestycji Cosmopolitan, zlokalizowanej w samym sercu Warszawy. Ten luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

375 000 zł21 m² 17 977 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, 20,86 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Budynek: wybudowany w 2014 roku. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na pograniczu Ursynowa i Mokotowa położne przy ul. Złoty Potok. Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku liczącym tylko 2 piętra, na zamkniętym osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

621 000 zł54 m² 11 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MIeszkanie inwestycyjne 2pak składa się z mieszkania 1 pokojowego o pow. 19.30 m2 mieszkania 2 pokojowego o pow. 28.82 m2 wszystkie mieszkania posiadają aneks kuchenny, łazienkę Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł70 m² 20 693,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze 6-piętrowego budynku z 2021 roku, położonego przy ul. Smyczkowej w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

640 000 zł53 m² 12 098,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 roku, położonego przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 490 000 zł53 m² 27 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

If you need information in English, please call me. Gustowny, przyjazny, świetnie zaprojektowany i wykonany dwupokojowy apartament z ponad 6cio metrowym balkonem. Saska Kępa Komfortowy, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 225 000 zł58 m² 20 940,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,5m2 usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku z 2016r. Budynek z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

720 000 zł58 m² 12 489 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Proszę dzownić po 30 10 2024 - nie wcześniej!. Tylko W naszym biurze! metro kondratowicza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 150000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu, to ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

529 300 zł27 m² 19 603,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w nowej inwestycji przy ul. Szeligowskiej, dzielnica Bemowo Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,94 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,99 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. W najbliższej okolicy osiedla doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie z balkonem w pobliżu Parku Powstańców Warszawy oraz Galerii Fort Wola. Idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem. Zwierzęta mile widziane! ***mieszkanie***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 155 000 zł55 m² 20 908,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie, o powierzchni ok.43 mkw, znajdujące się w tętniącym życiem sercu Mokotowa, obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

1 350 000 zł82 m² 16 501,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikalnego mieszkania o powierzchni 81,81 m , usytuowanego na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Lokal jest w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

14 500 zł113 m² 128,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 113m2, które usytuowane jest przy ulicy Kruczkowskiego 6- w prestiżowej inwestycji patria, która może poszczycić się unikatowymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 80 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r. przy ulicy Dolnej, mokotów Sielce. Świetna lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwo parków Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodwory,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,84 m znajdujące się przy ul. Marcina z Wrocimowic w Warszawie. Nieruchomość położona jest na I piętrze bloku mieszkalnego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

2 771 960 zł100 m² 27 656 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

**nowoczesny Apartament na Ochocie z 2 balkonami - Idealne Miejsce do Życia** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkań. Znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

3 700 zł48 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu nowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Woli, w inwestycji Apartamenty Koło Parków przy ul. Erazma Ciołka 25. Usytuowane na 2 piętrze z 5 w nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

1 375 000 zł86 m² 16 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kokoryczki. Apartament usytuowany jest na parterze, w kameralnym 4 piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

760 000 zł59 m² 12 881,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku zlokalizowane na Zielonej Białołęce. Budynek z windą, zadbany. Mieszkanie bardzo widne nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

699 000 zł33 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie o powierzchni 33 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, ewentualnie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

703 000 zł34 m² 20 495,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc. Nowe 1-pokojowe mieszkanie w Warszawie w kameralnym i nowoczesnym osiedlu, które znajdują się w sercu Starych Bielan. Piętro 1 Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

510 050 zł27 m² 18 946 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle, położone na warszawskim Chrzanowie, stanowi dynamicznie rozwijającą się enklawę. Zaledwie 450 metrów od nowego kompleksu budynków rośnie budowana stacja metra Chrzanów, co umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z dużym 13 m2 tarasem położone na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Zawadowskie

Wilanów,Warszawa

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Hampton Home zaprasza na prezentację 45m2 mieszkania z 37m2 ogródkiem w kameralnym budynku z 2019 r. Nieruchomość: - 2 pokoje, - klimatyzacja, - miejsce postojowe 12m2, - schowkiem Magic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 537 699 zł77 m² 19 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy klimatyczny apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie nieruchomość : Mieszkanie 76,89 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojne, zielonej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 2 pokoje - 40.13 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , położonego na bliskiej Woli przy ulicy Rogalińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł70 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hampton Home serdecznie zaprasza na prezentację apartamentu na Miasteczku Wilanów jest to wymarzone miejsce dla rodziny. Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 z balkonem.