dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni: 40,22 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetna kawalerka o powierzchni 29 m , przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie ma idealny rozkład nigdy nie było wynajmowane, jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 430 000 zł57 m² 24 882,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w idealnym stanie, 58 metrowe mieszkanie z 10 metrowym tarasem z widokiem na niebo i dachy kamienic w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się Z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 535 000 zł77 m² 19 917 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

1 535 000 zł | sprzedaż | mieszkanie | 77,07 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | ul. Klimczaka 5 Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

3 369 zł34 m² 99,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odpowiednie dla 1 2 osób bez zwierząt. Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy nie wynajmowane, jasne i ciche mieszkanie w dzielnicy Włochy przy ul. Wschodu Słońca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 396,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprezentować Ci przestronne dwupokojowe mieszkanie nieopodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Specjalna oferta Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami (87mkw) 3 osobne pokoje | Salon z aneksem | Balkon 8mkw | Taras 20 mkw. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

749 078 zł47 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: niski wielorodzinny. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

565 000 zł38 m² 15 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 540 000 zł83 m² 18 465,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo oryginalny salon z oknami skierowanymi na trzy strony świata! owalna ściana z dużymi oknami. Położony w cichej części Miasteczka Wilanów z dala od głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 500 zł56 m² 79,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,45 m2 położone na I piętrze nowego apartamentowca przy ul.Skierniewickiej 34 a,w odległości około 100m od stacji metra Płocka,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowińska

Praga-Południe,Warszawa

5 100 zł55 m² 92,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku (2025 r.). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

6 700 zł74 m² 90,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania, w budynku posadowionym na prestiżowym osiedlu Apartamenty Marymont. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wesoła,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Cena 698 000 zł Dodatkowe płatne Miejsce postojowe: + 20 000 zł Ogródek dodatkowy: + 30 000 zł Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przytulne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 078 000 zł45 m² 23 955,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, agencjom dziekuję. Sprzedam w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie (45m2) z własnym ogrodem (30m2). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł87 m² 15 016,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz z garażem podziemnym. Całość ogrodzona i monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul.Waldorffa na Bemowie o metrażu 77 m2, umeblowany w wysokim standardzie, jeden pokój jest częściowo otwarty na salon z aneksem kuchennym, do tego osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Wyględów,Warszawa

11 000 zł132 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na Mokotowie, - nowoczesne wnętrza, - taras z widokiem na park, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł128 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 127m2, 3 pokoje, widok na panoramę miasta, budynek: grzybowska 3 to wielokondygnacyjny apartamentowiec, którego budowa rozpoczęła się w listopadzie 2004, a zakończyła się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia przy Browarach Warszawskich. Apartament położony jest na czwartym piętrze i ma powierzchnie 56 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i sypialni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu na Woli - tuż obok centrum handlowego Arkadia. To świetna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokowe z aneksem o łącznej powierzchni 48,6 m2. MIeszkanie usytuowane na 1 piętrze 13 kondygnacyjnego budynku na Osiedlu Saska z reprezentacyjnym holem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bielany,Warszawa

7 699 zł115 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia pół bliźniaka Ciekawe i wyjątkowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, rozłożone na trzech kondygnacjach. Na parterze, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

5 200 zł59 m² 88,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje z garażem i balkonem Mokotów / Służewiec. Wysoki standard i komfort. Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 59 m w prestiżowym osiedlu Galeria Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Moczydło,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Speaking pln/eng/ukr/ru, no agency fee/bez pośredników. Zaraz przy metrze Płocka i przystanku tramwajowym - pachnące świeżością, nowe 2 pokojowe mieszkanie na Woli w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 84m2, piętro 3/7z windą, w budynku z 2008. przy ul. Zawiszy, wola, młynów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6000 zł + 1400 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Znicza

Grochów,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż świetne 55 metrowe mieszkanie z widokiem na park. Oferta dla Klienta gotówkowego. Mieszkanie składa się Z: kuchni z jadalnią i dużym balkonem pokoju dziennego ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnobrzeska

Gocławek,Warszawa

742 455 zł45 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogrodem Marzysz o mieszkaniu, w którym po pracy usiądziesz z kubkiem herbaty na balkonie i obejrzysz zachód słońca? O takim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

800 061 zł59 m² 13 464,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Gotowe mieszkanie. Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Na wynajem jasne i ustawne mieszkanie o pow.41m (2 pokoje)połozone w prestiżowej inwestycji FORT WOLA na 17 piętrze nowoczesnego budynku.