dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w popularnej i wygodnej dzielnicy Ursynów-Kabaty. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa się z dwóch nie zależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Browary Warszawskie to nowy i bardzo modny fragment Warszawy, gdzie obok odrestaurowanych zabudowań browarnych, powstały nowoczesne przestrzenie do pracy, mieszkania oraz spotkań. Od jakiegoś czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

2 390 zł75 m² 31,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze. Dzięki wysokości 3 m, przestrzeń wydaje się jeszcze bardziej okazała. Mieszkanie wykonane z pełnej cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Henryków,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 znajdujące się na Białołęce na nowoczesnym Osiedlu Wille Miejskie Klasyków. Mieszkanie mieści się na parterze w 3.piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 366 840 zł77 m² 17 712,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 77,17 m2 z przynależnym balkonem - 7,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie (skorosze). Nieruchomość ta znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 170 000 zł87 m² 24 942,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament, łączący w sobie nowoczesny design i luksusowy standard, oferujący wygodę, elegancję oraz przestrzeń dla najbardziej wymagających. Apartament wyróżnia się starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

749 000 zł31 m² 24 334 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Brief: wola Muranów | elegancki apartamentowiec klasy premium: kamienica Muranów 2016r. | przestronna kawalerka o powierzchni 30,78m2, położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Dzielnej 72 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce nieopodalgalerii północnej 10 min bez korków do węzła komunikacyjnego młociny Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z zachwycającym widokiem. Ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo, wysoki komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

895 000 zł50 m² 17 814,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 500 zł49 m² 131,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, przestronne, niezwykle jasne mieszkanie dwupokojowe dla wymagających o powierzchni 49,38 mkw. w prestiżowej lokalizacji przy Browarach Warszawskich, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

6 300 zł94 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 94m2, piętro 1/4 z windą, 2006 r., przy ul. Wańkowicza, ursynów, kabaty. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 6300 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

10 900 zł128 m² 85,16 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia 128 metrowy apartament w budynku na osiedlu zamkniętym, trzy minuty od Metra Dworzec Gdański, nowocześnie wykończone przez architekta, na 9 kondygnacji 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 79,8 m2, znajdujące się na 9 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01/03/2025 Do ceny najmu należy doliczyć czynsz administracyjny oraz miejsce w garażu podziemnym - w cenie 2500 pln. Dodatkowo Najemca opłaca: - energię elektryczną, - internet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

6 100 zł66 m² 93,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Lazurowej 9. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim sąsiedztwie Parku Górczewska. To dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Zerzeń,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na bliskim Wawrze. Osiedle / budynek Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

3 500 zł53 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Sztuk Pięknych. Apartament składa się z jasnego pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 294 911 zł67 m² 19 327 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprawdź dlaczego warto wybrać nas! 0%pcc. Brak prowizji. Szeroki wybór układów w metrażu 28 do 115 mkw. Wyposażenie: balkony, tarasy, ogródki, inteligentny system zarządzania mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 289,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku oddanym do użytku w 2010 roku przy ulicy Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprawdź dlaczego warto wybrać nas! 0%pcc. Brak prowizji. Szeroki wybór układów, metraż od 29 do 116 mkw. Wyposażenie: balkony, tarasy, ogródki, inteligentny system zarządzania mieszkaniem. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 954 283 zł101 m² 19 434 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie z widokiem na patio. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, jest częściowo umeblowane. Ekspozycja okien na zachód. Mieszkanie ma dwa ustawne pokoje , kuchnia jest w aneksie, atutem jest duża loggia. Salon z otwarta kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

2 190 000 zł132 m² 16 643,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz unikatowego miejsca do życia - zatrzymaj się i zapoznaj z tą ofertą. Zapraszamy na warszawskie Bielany - tam czeka trzypokojowy apartament - gotowy do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł84 m² 19 093,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 3 pokojowy 83,8m2 + gabinet 8,4m2 + 2 ogródki Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Miasteczku Wilanów. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze 4-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamionek,Warszawa

1 119 000 zł59 m² 19 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się części Warszawy jaką jest Kamionek, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 007,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od kupującego Wawer Anin ul. VIII Poprzeczna Zapraszam do obejrzenia i zakupu mieszkania znajdującego się w jednej z najbardziej rozchwytywanych lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy , przy ul. Lanciego 16. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Parku Lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

4 040 zł63 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Chrzanowskiego (praga Południe). Nieruchomość ma 63,30 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak