dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem w szeregówce. Trzypokojowe nasłonecznione, ciche i ustawne, z umeblowaniem o pow. 72 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mirów,Warszawa

1 361 000 zł40 m² 34 420,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oraz lokalizacja klasy premium realizacja II kwartał 2025 - już w maju 2025 Pls scroll down to find the English language description below the Polish one. Don't hesitate to call us directly,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

11 500 zł109 m² 105,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękny, przestronny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 109 m , położony na 5. piętrze budynku z windą, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chełmskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

548 000 zł30 m² 18 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo - 30 m - 549 000 zł Lokalizacja: warszawa - Bemowo (chrzanów), ul. Batalionów Chłopskich Osiedle Young City - inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m , zlokalizowane na Wesołej - przy ul. Jeździeckiej. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

11 000 zł150 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Powierzchnia ok. 150 m2. Mieszkanie w Miasteczku Wilanów to doskonały wybór dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 175 000 zł54 m² 21 893,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja Aparté Mokotów, a w niej 3-pokojowy świeżo wykończony apartament - dostępny od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, którego standard i lokalizacja zapewnią najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

829 000 zł52 m² 16 022,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Lokalizacja/ budynek Nowoczesne osiedle usytuowane pomiędzy Parkiem Żeromskiego, laskiem na Kole i Fortami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 389,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kolejna nowość w ofercie homeally! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,29 m , zlokalizowanego w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Białołęka -brzeziny. Do sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Budynek 10-letni, zadbany, czysty. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Stara Praga,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: zlokalizowany w wyjątkowym budynku - jednej z dwóch zrewitalizowanych w 2022r. kamienic z początku XX wieku, w których mieściła się Fabryka Maszyn i Kamieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: atrakcyjny 2 pokojowy apartament 39,17m2 na Mokotowie, wyposażony w klimatyzację, z bezpłatnym dostępem do siłowni znajdującej się na parterze. Mieszkanie starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w inwestycji Qbik Budynek: inwestycja Woronicza Qbik została wybudowana w 2012 przez dewelopera Ghelamco Poland. Jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Korczak

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla miłośników zwierząt Do wynajmu nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł102 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio do wynajęcia w Browarach Warszawskich Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z podwójnym łóżkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowe, komfortowe 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza na 4 piętrze .Mieszkanie ciche wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

8 500 zł80 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy, skąd wszędzie masz blisko? Ma być cicho i słonecznie, a do tego bez problemów z parkowaniem? Dostępne od zaraz? Mamy to! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

12 200 zł202 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy unikatowy apartament o powierzchni aż 202 m , położony przy ul. Karola Bohdanowicza 21 w prestiżowej części warszawskiej Ochoty inwestycji "rakowiec Park". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

6 800 zł103 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem bardzo ładny trzypokojowy apartament o powierzchni 100m2 na wysokim parterze. Nieruchomość wolna od 4.07.2025r. Standard wykończenia Mieszkanie czyste, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł92 m² 130,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończony, nowoczesny apartament o wysokim standardzie, położony na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w sercu warszawskiego Mokotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 900 zł43 m² 18 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 107, praga Południe nowoczesny budynek z windą z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 470 000 zł74 m² 19 864,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest cichy, przestronny 3-pokojowy apartament położony na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Okna mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 536 975 zł93 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji zakup bezpośredni 0% podatku pcc *we speak Polish and English* Planowany termin oddania inwestycji to 2 kwartał 2027 roku. *Ze względu na.