dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

786 300 zł59 m² 13 228,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal z balkonem położony w nowym budynku z garażem podziemnym i reprezentacyjnym lobby. Możliwość studio lub 2 pokoi (np. Salon i Sypialnia). Atuty - Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

793 800 zł57 m² 14 014,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - bezpośrednio od dewelopera. Oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupu: od wyboru nieruchomości, przez pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 800 zł47 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, dwupokojowe mieszkanie W rezydencji mokotów W pełni umeblowany | Przestronna loggia 10m2 | Doskonała komunikacja | Blisko stacji metra | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 500 zł22 m² 112,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz wysoki standard mieszkania, doskonałą komunikacyjnie i tereny zielone w bliskim sąsiedztwie zapoznaj się z ta ofertą: kawalerka w Inwestycji Metro Park zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Stegny,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brief: mokotów | Bukowińska 12 | Metro Wilanowska. Kawalerka o powierzchni 34m2 na wynajem. Urokliwy balkon,oddzielna kuchnia, salon, dogodna lokalizacja dla aktywnych. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawy

Stare Włochy,Warszawa

895 000 zł56 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym, 3-piętrowym apartamentowcu na Starych Włochach, w otoczeniu przeważającej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

759 900 zł50 m² 15 047,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość : Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy ul. Pohulanka. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

6 320 zł59 m² 107,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Brylowskiej 6. Usytuowane na 4.piętrze, w inwestycji Wolska Kamienica z 2019 roku. Rozkład I wyposażenie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

1 499 000 zł66 m² 22 612,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż unikatowe mieszkanie na ostatnim piętrze z imponującym tarasem o powierzchni 77 m , zapewniającym spektakularne widoki na Las Kabacki i panoramę Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W sąsiedztwie: - liczne sklepy (biedronka, Lidl, żabka) - restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stegny,Warszawa

2 000 100 zł71 m² 28 099,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prowizja 0% zakup bezpośrednio od dewelopera, podatek pcc 0% Apartament o powierzchni 71 m2, z ogródkiem o powierzchni prawie 75 m2. Esencja wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie piętro i zachodnia ekspozycja gwarantuje dobre doświetlenie i poczucie przestrzeni. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament przy ul. Koszykowej (śródmieście). Nieruchomość ma 46 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 029 000 zł52 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 51,50 m2 | 2 pokoje | 1 029 000 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 090 000 zł38 m² 28 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2-u pokojowy o powierzchni (ponad 38 m2) z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł73 m² 18 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do przeczytania opowieści o mieszkaniu - które może być Twoje: :) To miał być tylko spacer Wyszliśmy z domu bez większych oczekiwań. Po prostu chcieliśmy przejść się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 337 000 zł50 m² 26 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

835 000 zł36 m² 23 521,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym budynku Słodowiec City przy ul. Żeromskiego 1. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł64 m² 16 692,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > duży ogór aż 127 m2 > imponująca wysokość mieszkania aż 315 cm > 63,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > nowoczesne, wykończone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 513,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! Do sprzedania nowoczesne pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Bemowie w świetnej lokalizacji. Do stacji metra można dojść pieszo w zaledwie 2 minuty! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 650 000 zł71 m² 23 308,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 71m | wola | metro daszyńskiego | lobby Z ochroną Przestronny apartament w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli, zlokalizowany w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

922 000 zł51 m² 17 944,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość o powierzchni 51,38 m2 cena 922000 zł Komórka lokatorska 2,75 m2 płatna dodatkowo 20000 zł (obowiązkowo) Miejsce garażowe płatne dodatkowo 40000 zł (obowiązkowo) Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już piękne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* białołęka - Lewandów * ul. Głębocka * dwa pokoje * 41,78m2 * duży balkon * garaż w cenie * ** do objęcia od 1. sierpnia 2025 ** Oferujemy do wynajęcia, zadbane, widne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament na sprzedaż o pow.54m2 położony na warszawskim Ursynowie.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2012r.W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 100 zł65 m² 78,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane. Bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w miasteczku Wilanów z salonem połączonym aneksem kuchennym oraz dwiema dużymi sypialniami. Łóżko 180x200 Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 540 000 zł69 m² 22 422,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament na Sadach Żoliborskich | 3 pokoje | Balkon z widokiem | Miejsce postojowe w cenie Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m (68,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 060 000 zł46 m² 23 043 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

English version below Stylowy Apartament na Żoliborzu Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 46 m , usytuowany w nowoczesnym budynku na prestiżowym Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:22/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny, w pełni klimatyzowany typu studio z panoramicznymi oknami z widokiem na panoramę Woli - Rondo Daszyńskiego towarowa towers | apartament typu studio | zupełnie nowy |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40 mkw zlokalizowane na Warszawskim Muranowie przy ul. Pokorna 2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z loggią w apartamentowcu z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

726 617 zł44 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 375 000 zł77 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Mangalia Mokotów, u zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Sobieskiego. Na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. 2 minuty od przystanku tramwajowego Mangalia. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 307 025 zł71 m² 18 494,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! To idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. Nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

595 000 zł29 m² 20 397,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone u zbiegu ulic Chodakowskiej i Wawerskiej na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Nowy Kamionek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany, dwupokojowy apartament Z garażem W cenie, zlokalizowany przy ul. Siedmiogrodzkiej 1/ skrzyżowanie z Karolkową i Grzybowską. Świetna lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od właściela nowoczesne mieszkanie z ogródkiem 50m2. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2. z ogródkiem (18m2). Mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

817 000 zł38 m² 21 220,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38,5 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - niewielki balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem w szeregówce. Trzypokojowe nasłonecznione, ciche i ustawne, z umeblowaniem o pow. 72 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij