dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

12 000 zł125 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy Apartament na wynajem w Villa Vogla, z widokiem na zieleń, tuż przy Parku i Pałacu w Wilanowie! apartament Na apartament o całkowitej powierzchni 125 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

8 800 zł84 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje trzypokojowy, w pełni umeblowany apartament z ogródkiem i komórką lokatorską na wynajem. Wykończony materiałami wysokiej jakości w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siekierki,Warszawa

5 800 zł68 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem 53 mkw. dla wymagających - bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 49, usytuowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Zaprojektowany przez architektów, wykończony wysokiej jakości materiałami, przestronny, jasny apartament na Ochocie, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. Powierzchnia 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 290 zł24 m² 95,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-07-21! Do wynajęcia kawalerka z tarasem o podwyższonym standardzie przy ul. Kasprzaka 29 B na nowym osiedlu Bliska Wola (w pobliżu skrzyżowania Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 896 000 zł142 m² 20 394,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % pcc! Dostępne apartamenty od 28-142 m2. Nowa inwestycja, powstająca tuż przy galerii westfield mokotów. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 787 600 zł133 m² 28 501,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera. 0% prowizji. 0% pcc. W tej inwestycji oferujemy mieszkania o powierzchni od 28m2 do 133 m2, każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

932 000 zł59 m² 15 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania i apartamenty - Warszawa Włochy Doskonała lokalizacja: ul. Fajansowa | Kurhan | Cyprysowa | Ryżowa | Słowikowskiego | Smyczkowa Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

937 000 zł48 m² 19 520,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 48 m | Bielany ul. Sokratesa 13D | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesne, zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale skomunikowane 2-pokojowe mieszkanie przeznaczone do najmu - zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ (stara Praga) - ul. Kępna 2b. Lokalizacja: - warszawa ul. Kępna 2b - Biedronka (400 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białołęka,Warszawa

760 725 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 66,15 m2 zlokalizowane na osiedlu eco Berensona na zielonej Białołęce. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ( pow. 18,35 m2) - 3 sypialni ( 9,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Kabaty,Warszawa

1 397 000 zł86 m² 16 244,20 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

English version below wyjątkowe mieszkanie W samym sercu ursynowa Tereny zielone | Panoramiczny widok | Eleganckie | Przestronne | Funkcjonalne To wyjątkowe mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na Warszawskim Ursynowie przy ulicy Al. Ken 47, znajdujące się w świetnej lokalizacji na osiedlu zamkniętym i strzeżonym. Cena: 4500 zł Najem + 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów ul. Sarmacka nowoczesne 3 pokoje 68 M2, 2 tarasy Doskonały dojazd do centrum - linia tramwajowa w odległości krótkiego spaceru. Najem okazjonalny min. 12 mies. Opis Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 355 000 zł72 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Nova Ochota Łopuszańska 55 | 72 m | 2 łazienki | 1. piętro2 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 095 864 zł77 m² 14 267,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Na sprzedaż idealnie przemyślane 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu najdynamiczniej rozwijającym się miejscu na mapie Warszawy - Kamionku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

889 000 zł56 m² 15 934,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Ogromnym atutem mieszkania są dwa ogródki usytuowane po dwóch stronach mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 320 zł41 m² 80,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, oczekuje na pierwszego najemcę! miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie najmu. Właściciel akceptuje małe zwierzęta. Dodatkowo czynsz administracyjny - 580zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 474,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje / Gotowe do wprowadzenia / 72,78 m / Miejsce w garażu podziemnym + komórka lokatorska / Loggia 5,6 m2 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 120 m + ogród 80 m , Warszawa Wawer, ul. Ogórkowa 45 od zaraz, długoterminowo Oferuję na wynajem komfortowe, przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

759 000 zł43 m² 17 602 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje / Świetnie skomunikowana część Ursusa / 43,12 m2 / Miejsce w garażu podziemnym / Balkon 4 m2 Ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

532 377 zł36 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu (bezpłatnie) Uzyskaj wakacyjny rabat na wykończenie wnętrza Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 oddzielne pokoje z widna kuchnią - okolice Ronda Wiatraczna, ul. Krypska opis mieszkania Salon: stół + 4 krzesła, rozkładana kanapa, komoda, telewizor. Wyjście na duży ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Pożarskiego w inwestycji renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł63 m² 17 392 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 377 243 zł73 m² 18 866,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowy apartament na Mokotowie 72,87 m 3 pokoje, balkon i klimatyzacja na prestiżowym osiedlu Cybernetyki 17 przy ul. Komputerowa 7a (deweloper Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

979 000 zł72 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Idealne mieszkanie dla rodziny w sercu Ursusa - jasne, przestronne, z klimatyzacją, balkonem od strony południowo-zachodniej, miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | Stylowe 3-pokojowe mieszkanie 55 m z loggią | Powiśle, ul. Solec. Z przyjemnością przedstawiamy eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 034 233 zł125 m² 24 254,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio! 0 % pcc! To idealne mieszkanie dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz bliskość infrastruktury miejskiej. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 766,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy K.E.N. 53 na Ursynowie. Ogromnym atutem jest widok z okien na pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, na pograniczu Stegien i Sadyby. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 800 zł54 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy, elegancki apartament usytuowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 r. w centrum Warszawy w okolicy Ronda Daszyńskiego przy ulicy Kolejowej (osiedle 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

817 010 zł44 m² 18 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w promocyjnej cenie - dostępność ograniczona! Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkania w obniżonej cenie promocyjnej. Ze względu na duże zainteresowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

6 499 zł86 m² 75,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W imieniu właściciela wynajmę świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym. Świetna lokalizacja Wola | Metro Młynów | S8 | pkp 3 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł43 m² 36 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m usytuowane na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, żoliborz, ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

897 000 zł49 m² 18 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 64 na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

625 000 zł48 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 47,5 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie najmu. Nowe, oczekuje na pierwszego najemcę! dodatkowo czynsz administracyjny - 600zł/m-c. Właściciel akceptuje małe zwierzęta. Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 540 zł40 m² 63,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 40 m2, na które składa się: - salon z wydzieloną kuchnią - Sypialnia - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

1 300 000 zł68 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą , przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Włochy,Warszawa

977 600 zł59 m² 16 617,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025