dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa Polana

Wawer,Warszawa

2 750 000 zł163 m² 16 859,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bliźniak Premium | Narożna Działka | Zamknięte Osiedle | 163,11 m2 | 4/5 pokoi | Taras na piętrze i ogród z tarasem na parterze | Garaż w bryle domu | Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

3 050 zł39 m² 78,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Stawki, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3900 zł + 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lewandów,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 737,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kartograficznej 53a, na granicy Białołęki i Targówka. Mieszkanie o powierzchni 41,61 mkw. znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 400 000 zł59 m² 23 837,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Chłodna 48 - Inwestycja Meridian - cisza, komfort i klimat w sercu Warszawy Zamieszkaj w miejscu, które łączy wyjątkową estetykę, architektoniczną przemyślność i absolutną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 295 000 zł119 m² 36 001,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

ul. Kruczkowskiego | 119,30 m | 4 pokoje, w tym 3 sypialnie i salon | balkon | garaż | komórka lokatorska. _____________ I speak English _____________ Mieszkanie mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł33 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2- pokojowy apartament położony na 3 piętrze inwestycji apartamenty sienna 65 Idealny jako inwestycja pod wynajem a także do zamieszkania. Wchodzisz I mieszkasz! Apartamenty Sienna 69 to nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

1 400 000 zł51 m² 27 451 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym Przestronna sypialnia z prywatną łazienką Osobna garderoba Dodatkowa toaleta Balkon Wykończenie i wyposażenie: hiszpański gres na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Zawady,Warszawa

11 000 zł113 m² 97,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy 4 pokojowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia przy ulicy Rycerstwa Polskiego na Wilanowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Białołęce. Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne (okna z sypialni od strony północnej). Dodatkowo balkon. Inwestycja składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie na wynajem w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów Królewski,Warszawa

4 200 zł51 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m z prywatnym ogródkiem, położone w Miasteczku Wilanów w Warszawie, idealne dla singla, pary lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

5 500 zł66 m² 83,97 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o pow. 65,5m2 usytuowany na VI piętrze w budynku osiedla Eko-Park, zaprojektowanego przez Kuryłowicza. Apartament składa się z trzech pokoi. Pokoju dziennego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe i Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie na Bemowie (górce) - 62 m z Garażem Podziemnym Lokalizacja: bemowo (górce) Powierzchnia: 62 m Piętro: 1 (brak windy) Balkon: duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

1 999 000 zł117 m² 17 085,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Świętego Bonifacego 70 w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Solec / 44 m2 / balkon / garaż Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z garażem w nowym apartamentowcu na Powiślu. Mieszkanie Mieszkanie typu studio, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe, niezamieszkałe dotąd, widne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, idealne również jako inwestycja. Położone na Pradze-Północ, przy ulicy Grodzieńskiej, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

1 549 000 zł86 m² 18 074,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 073 890 zł106 m² 38 375 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament typu penthouse w inwestycji Towarowa Towers - ostatnie piętro, panoramiczne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 447,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na zielonym, zamkniętym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Jurajskiej. Najważniejsze atuty: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej w kameralnym budynku na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 005 650 zł35 m² 28 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowizja 0% podatek pcc 0% bezpośrednio od dewelopera metro daszyńskiego 15 minut pieszo Propozycja dla osób poszukujących inwestycyjnie nieruchomości - doskonała lokalizacja i standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Borków,Warszawa

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem 32m2 w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem - Miasteczko Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka. To prestiżowa część Miasteczka Wilanów, tuż przy ul. Sarmackiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 560 000 zł72 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niezwykłe mieszkanie 3 pokojowe z tarasem o powierzchni 20 mkw. Wilanów-Zawady. Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Jara łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, piękne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 75 m2, usytuowane na 2 piętrze w pięciopiętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na Pradze Południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

729 180 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj ze wsparcia na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po podpisanie umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - całkowicie bezpłatnie Zgarnij wakacyjny rabat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

1 440 000 zł67 m² 21 492,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Ekspozycja okien południe - północ. Z obu stron balkony - 6 i 12m2. Z sypialni i małego pokoju widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz 10.000zł za miejsce w garażu! Dwa pokoje z garderobą. Doskonałe na pierwsze mieszkanie. Zadzwoń i umów spotkanie! Mieszkanie o powierzchni 40,65mkw mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

794 100 zł60 m² 13 335 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 700 000 zł145 m² 32 373,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament jest położony przy ul. Raduńskiej, marymont. Na styku Bielan i Żoliborza. Wszystkie 39 zdjęć apartamentu, film nieruchomości oraz plany znajdą Państwo na naszej stronie. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z balkonem (ok. 5 m ), położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej - dostępne od 1 lipca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

900 000 zł59 m² 15 136,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Górczewska 222 przestrzeń, która czeka na Twoją historię Nie każdy dzień przynosi okazję, by stworzyć coś od zera. Ale dziś. może właśnie taką masz przed sobą. Przestronne, jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz w pełni umeblowany i nowocześnie urządzony apartament 3-pokojowy w wysokim standardzie, położony tuż przy Uniwersytecie Warszawskim (wydział Zarządzania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem, położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Leszczyńskiej 4 na warszawskim Powiślu jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 38m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 2010r. przy ulicy Pańskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000zł + 600 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzeżek

Bemowo,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

946 000 zł57 m² 16 681 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.