dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

606 476 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 56,68 m2 >numer E2-4 >pokoje 3 >piętro: 0 (parter) >cena 606 476 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 22,82 m2 >sypialnia 9,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.50m2 w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

557 634 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 596 504 zł132 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Proponujemy komfortowy apartament na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca. W całym budynku jest łącznie 9 mieszkań. Okna wychodzą na 3 strony świata. Z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 349 000 zł88 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 4-pokojowy apartament o pow. 87,70 m2 usytuowany na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2021r. Lokalizacja Kameralna inwestycja zlokalizowana przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

391 000 zł28 m² 13 860,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Miasteczko nova ochota 10 od Viktoria Dom. Miasteczko Nova Ochota 10 to następny etap nowoczesnej, silnie rozwijającej się inwestycji w dzielnicy Włochy. Etap 10 inwestycji Miasteczko Nova Ochota to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Bażantarni

Natolin,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i bardzo ładnie nowocześnie wyposażone. Ciche i słoneczne. Salon razem z kuchnią (26 m) z wyjściem na duży balkon (6m, meble ogrodowe)), sypialnia (15m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

357 000 zł28 m² 12 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Gotowa do wprowadzenia, umeblowana kawalerka na zielonej Białołęce ( Zielona Dolina 2) ul.Belliniego. Mieszkanie o powierzchni 28.03 m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku z 2017roku. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

659 600 zł44 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z szybkim dostępem do centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w świetnej lokalizacji na Bemowie. Główne zalety mieszkania: - 3 pokoje (mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł75 m² 16 856,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,3 m2, znajdujące się w miasteczku Wilanów (przy ul. Sarmacka), umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie się znajduję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

<![cdata[oferuję do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich 79. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wola Odolany ul. Jana Kazimierza rzy skrzyżowaniu z ul. Symboliczną 44m 2 | ogród 43 m2| 2 pokoje z aneksem | gotowe do zamieszkania | 2017 rok | miejsce w garażu Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

483 000 zł42 m² 11 489,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży przytulne, ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie w najbardziej zielonej części Warszawy - Wesołej, zlokalizowane w budynku przy ulicy Wspólnej 2C, na osiedlu zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł67 m² 16 468,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowoczesne mieszkanie na Mokotowie, cybernetyki Bardzo wysoki standard: podwieszany & napinany sufit (efekt lustra), klimatyzacja z odprowadzeniem skroplin do kanalizacji, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

739 000 zł65 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe mieszkanie w cichej i pełnej zieleni części Wesołej, z dwoma miejscami parkingowym w garażu podziemnym. Idealna propozycja dla rodziny szukającej swojego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł57 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie położone w biznesowej części Mokotowa Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze sześciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu oraz otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 790 zł84 m² 68,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej. Rozkład I standard mieszkania Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon o powierzchni ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

600 000 zł50 m² 12 072,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży ciche i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Magnackiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2010 r. Budynek w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dobra lokalizacja na warszawskim Bemowie, 3 minuty do pętli tramwajowej. W odległości dwóch przystanków tramwajowych znajduje się stacja metra Bemowo, liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

637 436 zł44 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 43.66 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

630 000 zł56 m² 11 150,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: 2 pokoi (przestronny salon z dużym, wydzielonym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

3 199 zł32 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*włochy* nowe mieszkanie* 2 pokoje* klimatyzacja* fitness I sauna W budynku* zostań pierwszym lokatorem* Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Włochach w inwestycji Modern Space przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

641 409 zł45 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 45,49 m2 >numer A.1.01 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

557 634 zł40 m² 14 003,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w inwestycji Magnitar. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 39,57 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

4 900 zł96 m² 51,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem piękny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 95 m2 zlokalizowany na Natolinie przy ulicy Lanciego. To doskonała propozycja dla wymagających osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

466 000 zł42 m² 10 964,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, wyposażone i gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, przedpokojem i dużym balkonem, usytuowane w budynku położonym u zbiegu ulic: wiernej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

639 000 zł59 m² 10 746,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne niemal 60 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie, z przyjemnym i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie w stanie deweloperskim, które daje ogromne możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

676 000 zł56 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

607 500 zł27 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko w Westate! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane przy ulicy Kłopot w Warszawie. ,Osiedle przy Arkadii to inwestycja wybudowana w 2016 na granicy Żoliborza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50m2. Lokal w nowym budynku oddanym do użytkowania na początku 2023roku. Bardzo dobra lokalizacja - przy samej stacji metra szwedzka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, całkowicie umeblowane mieszkanie przy ul. Pavarottiego. Elegancki budynek z 2019 roku, z mini parkiem dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze i składa.