dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

880 000 zł44 m² 20 141,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o pow. 43,69 mkw. z balkonem w nowo powstałej inwestycji M Bemowo przy ul. Szeligowskiej 39, niedaleko stacji Metra Chrzanów - 200 m. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł84 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z dużym tarasem w prestiżowej inwestycji na Górnym Mokotowie tuż obok metra, sgh i parku Pola Mokotowskie. Na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

6 500 zł98 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy 2 pokojowy apartament 98 m ursynów/wilanów, przy Błoniach Wilanowskich. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort, nowoczesny design i bliskość natury? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Marysin Wawerski,Warszawa

1 310 000 zł136 m² 9 632,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Masz dość hałasu, korków i ciasnych uliczek w centrum? Oto propozycja dla Ciebie dom z ogrodem w kameralnej inwestycji w Wawrze. To miejsce, w którym zyskujesz oddech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

491 346 zł31 m² 15 849,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30,33 m + balkon 4,51 m ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Jednym z kluczowych elementów, który zasługuje na uwagę jest doskonała lokalizacja, która zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł68 m² 20 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m położone jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskiej Woli, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

646 422 zł39 m² 16 574,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,25m2 + balkon 5,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

636 300 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Warszawa Ursus Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającym się warszawskim Ursusie, to idealne miejsce dla singla, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z 2024 roku zlokalizowane jest na Alejach Praskich. Mieszkanie w pełni umeblowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

874 954 zł57 m² 15 350,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

770 000 zł44 m² 17 656,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Batalionów Chłopskich w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

930 000 zł45 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44,95 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - duża sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka I Brodatego

Ursus,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Na Skraju przy ul. Henryka Brodatego w warszawskim Ursusie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie narożne, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Sadyba,Warszawa

926 614 zł72 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

2 700 000 zł86 m² 31 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Augustówka,Warszawa

601 000 zł38 m² 15 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,05 m2 + ogródek 24,06 m (dostępne podobne mieszkania w inwestycji, zapytaj mnie o ofertę) rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

683 237 zł40 m² 17 080,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 782 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Fort Wola 12a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

698 000 zł38 m² 18 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce na mapie Warszawy - elegancka i kameralna inwestycja na pograniczu Woli i Bemowa, stworzona z myślą o tych, którzy cenią komfort, estetykę i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy ul. Sikorskiego 11. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 170 000 zł42 m² 27 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Targówek,Warszawa

712 000 zł52 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m antresolą i tarasem 10 m to propozycja dla osób szukających wyjątkowej przestrzeni do własnej aranżacji. Układ pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

1 307 320 zł90 m² 14 525,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum Warszawy, albo z Mokotowem? Sprzedajemy mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze w nowym bloku. To osiedle zlokalizowane w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , usytuowanego na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

483 000 zł33 m² 14 689,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty, warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją! Zapytaj mnie o podobne oferty w okolicy Funkcjonalny układ zapewniający komfort życia Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie 2 -pokojowe w eleganckim apartamentowcu przy ul. Włościańskiej. Wykończenie w wysokim standardzie, duży balkon całkowicie przeszklony. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

584 361 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Targówku! Odkryj funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,74 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

1 178 576 zł87 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Żerań,Warszawa

660 000 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 2 pokoje z dużym ogródkiem (26,5m2). Mieszkanie jest dwustronne. Salon umieszczony jest od południa, sypialnia od północy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

1 565 955 zł70 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży elegancki apartament 70 m2 z ogródkiem w inwestycji na Wilanowie Bez podatku pcc, bez prowizji, bezpośrednio od developera. Mieszkanie znajduje się na parterze luksusowego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 900 zł55 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Na wynajem mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów (etap C4): - 3 pokoje lub 2 pokoje z oddzielną garderobą (możliwa konfiguracja w tych układach) - niecałe 55m2 - 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Stara Miłosna,Warszawa

999 000 zł88 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tytuł: komfortowy segment w zielonej części Starej Miłosnej, wesoła W skrócie: ul. Źródlana, stara Miłosna, wesoła Rok budynku 2024 r. 3 pokoje Powierzchnia 87,93 m Ogródek 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 083 670 zł131 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta: 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - idealne dla wymagających Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 131,22m z dwoma tarasami zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

643 000 zł50 m² 12 989,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Mehoffera 70b na osiedlu bmi na Tarchominie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowe Bródno,Warszawa

634 550 zł39 m² 16 249,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne również inne układy i metraże, odbiory zaplanowane na I kwartał 2026 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,05m , położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

614 997 zł37 m² 16 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:22/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! In English please read below! Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie składające się z 4 pokoi ( 3 pokoje plus salon połączony z kuchnią oraz dwie łazienki i garderoba ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

673 000 zł53 m² 12 669,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Świetna opcja na początek: trzy pokoje w cenie mieszkania dwupokojowego Funkcjonalny układ zapewniający komfort codziennego życia Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, gwarantuje spokojny.