dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie | ul. Żeromskiego, bielany Bielany - mieszkanie na start lub pod inwestycję. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. KW bez obciążeń. Nie pobieramy wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 3/13 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Ogrodowej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa, pięknie wykończona kawalerka Z balkonem! dostępna od teraz Do wynajęcia piękna, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20m2 z balkonem znajdująca się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 273 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament z 2 sypialniami, 15-metrowym tarasem i komórką lokatorską, na sprzedaż w Miasteczku Wilanów. Apartament został urządzony bardzo wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

2 890 000 zł116 m² 24 898,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nowa cen! Przestronny, dwupoziomowy penthouse z tarasem i dwiema loggiami | Wola Nowoczesny, starannie wykończony apartament o powierzchni 117 m , położony na 9. i 10. kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

654 000 zł37 m² 17 604,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania: przytulne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,15 m , położone na ostatnim piętrze, (gwarantuje to brak sąsiadów na górze), w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 350 zł35 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Choszczówka,Warszawa

633 000 zł48 m² 13 237,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, jasne 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, z podziemnym garażem na spokojnym, zielonym i nowoczesnym osiedlu w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alberta

Wesoła,Warszawa

485 000 zł34 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerka o powierzchni 34 m położonej na 2. piętrze w kameralnym, zadbanym budynku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł67 m² 26 597,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy, bardzo elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na 1 piętrze prestiżowej inwestycji inwestycji Royal Residence. Autorami projektu jest znana pracownia Atelier3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 908,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i spokojnym osiedlu Lake Park Apartments w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ciszą oraz pięknym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł48 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,44 mkw zlokalizowane przy ul. Bobrowieckiej 11b na Dolnym Mokotowie. Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

679 000 zł43 m² 15 820,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc zamieszkaj tam, gdzie codzienność nabiera lekkości To mieszkanie nie jest tylko nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem ul. Wólczyńska 63, warszawa (bielany) Oferuję na wynajem ustawne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 1. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodworska,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe 49 m , zadbane mieszkanie z ogródkiem, białołęka - Nowodwory, ul. Wyrzykowskiego 5a, idealne dla osób ceniących nowoczesność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Ursynowa Osiedle Fort Służew Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na prestiżowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Skorosze,Warszawa

851 000 zł53 m² 15 990,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - Piękne, 3-pokojowe mieszkanie - Warszawa-Ursus Aleje Jerozolimskie 226 | Nowe osiedle Murapol, 2023 rok Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 003 950 zł45 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kolej na 19 - Kolej na Twoje mieszkanie! Zapraszamy do zakupu gotowych do odbioru apartamentów bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 457 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

679 000 zł43 m² 15 820,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

575 000 zł30 m² 19 399,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową inwestycję premium przy ul. Fasolowej 29, warszawa Stare Włochy. Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym i tylko 14 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 050,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

12 470 zł98 m² 126,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

672 000 zł38 m² 17 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż prowadzę bezpośrednio, dlatego uprzejmie proszę biura i agencje nieruchomości o nienawiązywanie kontaktu w sprawie pośrednictwa. Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

3 520 000 zł144 m² 24 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji | bezpośrednio z rynku pierwotnego. Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży Mieszkanie składa się z : dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym 4 sypialni garderoby pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

806 000 zł42 m² 19 190,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni: 54,00 m2 znajduje się na 1 piętrze. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 160 zł70 m² 73,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł31 m² 22 903,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Pradze Południe, ul. Optyków 3a, 100 metrów do ch Promenada! Tel: mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie (szczęśliwice, ul. Dickensa). Mieszkanie składa się z salonu z częściowo oddzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

777 358 zł40 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe apartamenty w sercu Wilanowa luksus i komfort w zielonej części miasta Nowoczesne apartamenty zlokalizowane w prestiżowej, spokojnej części Wilanowa. Idealna propozycja zarówno.