dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i klimatyzacją Włochy, warszawa ** For English description see below ** Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 098 000 zł71 m² 15 465 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Można wchodzić do mieszkania. Obecnie mieszkanie to kompaktowe 4 pokoje które można zaaranżować na funkcjonalne 3 pokoje, przesuwając ściany we własnym zakresie. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - bez podatku pcc! Zamieszkaj w jednej z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie! To połączenie nowoczesnej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

3 700 000 zł108 m² 34 370,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Widok za milion dolarów - apartament gratis! :)) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

800 000 zł37 m² 21 622 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z prywatnym tarasem - idealny dla singla, pary lub inwestora Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 976,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje po remoncie Praga Południe Olszynka Grochowska! balkon - miejsce postojowe do wprowadzenia Bardzo przyjazne mieszkanie w świetnej i cichej lokalizacji, do wprowadzenia bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

699 328 zł31 m² 22 414,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! oddane do użytku! oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań i apartamentów na prestiżowym Mokotowie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

960 951 zł69 m² 14 006 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | brak prowizji Dostępność mieszkań może ulec zmianie. W ofercie biura znajdują się lokale z różnych inwestycji na terenie Warszawy. Lokalizacja * Sklepy i centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 500 343 zł76 m² 19 872,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 339 844 zł66 m² 20 300,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Służewiec mokotów ? Nowoczesne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji! Metraż: 66,00 m2. Pokoje: 3 Balkon: 6,40 m2 Piętro: 5 Ekspozycja: południe - Północ Cena brutto: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 308 709 zł78 m² 16 671,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Oglądanie mieszkań możliwe jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Apartamenty o powierzchni od 27 do 142 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 562 zł57 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 36 Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

1 290 000 zł82 m² 15 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sródziemnomorskiej 55 ( Stegny , Mokotów, warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > mieszkanie 45 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym > ogródek 33,5 m2 > miejsce w garażu na 2 samochody (+ 50 tys.) > autobusy 350 m od budynku > tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubomira

Grochów,Warszawa

1 690 000 zł65 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie Z prywatną strefą zewnętrzną nieopodal saskiej kępy Przemyślany, funkcjonalny rozkład | Tarasy 60m2 otoczone zielenią | Idealne dla rodziny lub pary pracującej zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

1 083 800 zł66 m² 16 459 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, ergonomicznie zaplanowane osiedle oddane do użytkowania w lipcu 2025r: - ergonomicznie zaprojektowane: część terenu osiedla ogólnie dostępna - część zamknięta wyłączenie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

780 000 zł42 m² 18 795,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Biuro Nieruchomości City Profit prezentuje : Na sprzedaż wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Białołęce To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, nowe, nieużywane 2 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym, położone na osiedlu Nova Viva Garden w Warszawie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

430 000 zł31 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 537 000 zł80 m² 19 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc bez prowizji Mieszkanie 4-pokojowe z loggią (8,71 m2). Drewniane okna z filtrami antysmogowymi. Rozwiązanie smart home - Appartme. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł66 m² 203,01 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Złota 44 - najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu w Warszawie. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 66,5 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

5 299 000 zł280 m² 18 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji! 0% pcc miasteczko wilanów prestiżowe szkoły i otoczenie We speak English! Oferujemy Państwu możliwość zamieszkania w inwestycji, która łączy w sobie awangardową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

920 345 zł61 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 650 000 zł46 m² 35 768,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w loftowym stylu, położony w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę miejsc do zamieszkania na mapie Warszawy. Surowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

875 000 zł59 m² 14 830,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji! Cena za m2 to niezły hit Niedaleko Szkoły Podstawowe m.in przy ul. Rozłogi lub Szobera. W pobliżu wiele żłobków i przedszkoli państwowych i prywatnych. Twoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handelsmana