dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

590 000 zł31 m² 18 910,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywna kawalerka - wysoki standard, wspaniały widok na Warszawę! Nie ma aktu notarialnego sprzedaż odbyła się na podstawie cesji. Oferujemy nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 299 900 zł100 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

1 004 634 zł76 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Odbierz klucze jeszcze w 2025 roku! zamieszkaj na włochach - komfort, zieleń I świetna komunikacja! Nowoczesne osiedle przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Kamionek,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - bez podatku pcc! Zamieszkaj w jednej z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie! To połączenie nowoczesnej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lokal: - powierzchnia - 70,06 m - piętro - 1 z 4 - stan deweloperski - cena: 1 490 000 pln + 70 000 pln garaż Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem - Wola, ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,30 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 050 zł51 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie położone w osiedlu Artystyczny Żoliborz. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone przez architekta z najwyższej klasy materiałów. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

920 056 zł34 m² 26 707 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Służewiec mokotów - Nowoczesne mieszkanie studio w prestiżowej lokalizacji! Metraż: 34,45 m2. Pokoje: 1 Loggia: 9,70 m2 Piętro: 2 Ekspozycja: zachodnia Cena brutto: 920 056 zł Cena m2: 26 706 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł25 m² 151,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na prestiżowym osiedlu royal residence-wilanów Wysoki standard | Siłownia | Pokój do jogi | Sauna | Ogród z tarasem | Blisko kumunikacji miejskiej | Wilanów | Royal Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem 11,46 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

994 000 zł66 m² 14 978,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! oferta bez prowizji! 0 % pcc! Ogłoszenie ma charakter informacyjny. Przedstawione ceny, metraże oraz dostępność mieszkań mogą się zmieniać i nie stanowią oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 191 575 zł87 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Zamieszkaj na Mokotowie - komfort, spokój i elegancja w jednym miejscu! Ta inwestycja to połączenie miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

935 000 zł47 m² 19 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,75 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym (25,01 m ) i wyjściem na balkon, - sypialnia (9,72 m ), - łazienka (4,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie wychodzą na ulicę!). Osiedle Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 076 943 zł59 m² 18 299,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni58.85 m w nowej inwestycji Develia Vita. Podstawowe informacje: sikorskiego Vita to wyjątkowa inwestycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

6 810 zł104 m² 65,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronny 5-pokojowy apartament z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

999 999 zł54 m² 18 563,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: przytulne i funkcjonalne mieszkanie na Bemowie - 2 oddzielne sypialnie - balkon - chronione osiedle - blisko lasu Bemowo oraz Kampinoskiego Parku Narodowego otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł78 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się z wysłaniem zapytania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 290 zł38 m² 86,58 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Studio Z oddzielną kuchnią na warszawskiej woli Możliwość aranżacji pod cele biurowe lub mieszkaniowe | Nieumeblowane | Duża loggia | Oddzielna kuchnia | Możliwość umeblowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, wygodne, pachnące świeżością, przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na 5 z 6 pięter, od strony wschodniej. 10 minut autobusem do stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Mirów,Warszawa

4 500 zł35 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English/spanish/ukrainian speaker - feel free to contact me. Apartament 20. piętro - Towarowa Towers - ul. Prosta Słoneczny apartament, położony na 20. piętrze, w nowej, prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 000 zł46 m² 64,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy nie zamieszkałe, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Instalatorów, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Miejsce, które łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 300 zł41 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2. piętrze apartamentowca z 2018 przy ul. Kolejowej na Woli. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 250 zł47 m² 90,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla 1 lub 2 osób bez zwierząt. Na wynajem atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane przy ul.Giełdowej/ Bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 645 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aleje Praskie | gotowe do zamieszkania | miejsce postojowe i komórka lokatorska Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Henryków,Warszawa

596 000 zł40 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje - 40 m2 / Taras - 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 327 476 zł126 m² 26 304,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! oddane do użytku! oferta bez prowizji! Prezentowane mieszkanie jest wyjątkowo wysokie (3,04 m), dzięki czemu zapewnia poczucie przestrzeni i komfortu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

927 528 zł56 m² 16 658,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania przy ul. Bokserskiej - Mokotów Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Biuro sprzedaży mieszkań Zakup bezpośredni 0% prowizji 0% podatku pcc Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Praga-Południe,Warszawa

600 780 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na pradze południe! - Twoja inwestycja w przyszłość Odkryj wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji. Metraż: 31,62 m2. Pokoje: 1 Balkon: 5,52 m2 Piętro: 5 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 136 692 zł76 m² 14 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Wyjątkowe mieszkania na Woli nowoczesność, wygoda i świetna cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

814 000 zł50 m² 16 299,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią na Osiedlu Wilno - Warszawa, ul. Janowiecka mieszkanie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,94 m z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 900 000 zł115 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój nowy adres na Bemowie Bez prowizji | Zakup bezpośrednio z rynku pierwotnego| Najlepsze warunki Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży Lokalizacja z perspektywą rozwoju Osiedle powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

808 516 zł44 m² 18 505,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Falenica,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, pięknie wykończone - dla rodziny lub pod inwestycję. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2 zlokalizowane na Miasteczku Wawer przy ul. Poematu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 250,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, na prestiżowym osiedlu Mangalia Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Ostoja Wilanów przy ul. Augusta Hlonda. Dla mieszkańców osiedla dedykowany prywatny park zamykany na kluczyk z boiskiem, huśtawkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i klimatyzacją Włochy, warszawa ** For English description see below ** Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 098 000 zł71 m² 15 465 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Można wchodzić do mieszkania. Obecnie mieszkanie to kompaktowe 4 pokoje które można zaaranżować na funkcjonalne 3 pokoje, przesuwając ściany we własnym zakresie. Mieszkanie z ekspozycją.