dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | designerskie | 48 m | 2 pokoje | taras | garaż Na wynajem unikatowe, nowe i designersko zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie ,w pełni umeblowany i wyposażony w elitarnym strzeżonym apartamentowcu zlokalizowanym w centrum Górnego Mokotowa.Obszerny salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł70 m² 15 392,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoja przestrzeń do aranżacji - mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 39,6 m - Aleja ken | Kabaty | przy samym metrze Oferuję na sprzedaż przestronną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 39,6 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 39,15 mkw Przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | wysoki standard Na wynajem nowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 52 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaszmirowa

Zerzeń,Warszawa

1 045 000 zł79 m² 13 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 79 m2 (użytkowa 54 m2), piętro 1 i 2/2 bez windy, w budynku z 2007 r., Wawer Zerzeń. Zadbane, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 67. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 600 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, zadziwiająco przestronne, 1-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, efektownego apartamentowca z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszej bazie - bez ogłoszeń na portalach. Do wynajęcia duży dwupokojowy apartament kompletnie meblowany i wyposażony w agd (pralka, lodówka, zmywarka). Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

1 130 000 zł68 m² 16 617,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży bardzo jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone w Starej Miłosnej (dzielnica Warszawa Wesoła) na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 490 000 zł68 m² 21 924,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: ul. Kasprzaka 29 (bliska Wola) Powierzchnia: 67,96 m Liczba pokoi: 3 + loggia To mieszkanie to idealne połączenie miejskiego stylu życia z funkcjonalnością. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone w apartamentowcu o podwyższonym standardzie róg Obrzeżnej i Cybernetyki.Salon połaczony z kuchnią (jest zmywarka),w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spójni

Targówek,Warszawa

1 690 000 zł119 m² 14 201,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż w spokojnej i zielonej okolicy na Targówku Nieruchomość znajduje się w kameralnym otoczeniu, idealnym dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 400 zł102 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 102,5 m , które można zaaranżować według własnych potrzeb! Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wilanowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Zacisze,Warszawa

1 295 000 zł68 m² 18 910,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie położone na warszawskim Zaciszu, w spokojnej części dzielnicy Targówek. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2018 roku z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

999 999 zł57 m² 17 458,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Są takie mieszkania, do których wchodzi się na chwilę, a wychodzi z myślą: tu mogłabym/mógłbym zamieszkać. To przy ul. Herbu Oksza 16 zdecydowanie należy do tej kategorii. 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 429,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, o powierzchni 78,68 m2 zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł108 m² 71,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajem idealne na biuro lub osoby prywatnej z własnym umeblowaniem. Mieszkanie wyposażone w nowoczesne meble biurowe oraz duży stol do spotkań grupowych. Posiada 5 pomieszczen : 3 zamykanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, urządzona w świetnym standardzie. Agd, rtv, meble wszystko nowoczesne. Kawalerka 28m2: - pokój z aneksem 18m2; - hol 4,44m2; - łazienka 5m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zacisze,Warszawa

1 259 000 zł144 m² 8 764,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Nietuzinkowe mieszanie z antresolą! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni aż 143,65 m (81,65 m na dole + 30,8 m użytkowych na piętrze, po podłodze aż 62 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położona przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 4 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, pierwszy najemca, ul. Handelsmana, wilanów. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w inwestycji Royal Residence nowoczesnej enklawie niskiej zabudowy, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 558,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prestiżowe Apartamenty Murano synonim wysokiej jakości, komfortu i wyjątkowej lokalizacji w śródmieściu Warszawy. Na sprzedaż oferujemy luksusowy apartament o powierzchni 36,24 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

2 720 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczny, zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 5 piętrze, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł99 m² 24 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

We speak eng, pol, ua, rus Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tu nie ma miejsca na kompromisy. Tylko u nas - wyjątkowy apartament w najlepszym budynku Wilanowa, przy ul. Klimczaka 5. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km od centrum). 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 6.03.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia nowoczesny, przestronny i jasny apartament na Żoliborzu (Rezydencja ArtEco, Sady Żoliborskie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż bezpośrednia 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Bemowie, na skrzyżowaniu ulic Lazurowej i Połczyńskiej. W pobliżu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,58 m ( 1piętro + poddasze ) usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu, w cichej i zielonej okolicy, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

3 338 zł37 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, mieszkanie typu studio położone na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy spokojnej ulicy św. Barbary. Kamienica położona jest w spokojnej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie, dostępne od połowy listopada 2025 lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Bemowie, na skrzyżowaniu ulic Lazurowej i Połczyńskiej. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 571,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,16 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 39,14 m z ogrodem 38 m | 2 pokoje | wys. 3,4 m | Garaż | komórka lokatorska | Wola, ul. Jana Kazimierza To mieszkanie jest propozycją dla osób, które cenią kolor, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 329 000 zł67 m² 19 856,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie została zarezerwowane Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Bemowo) o powierzchni 66,93 m2 na które składają się : - pokój dzienny - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 148,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny, słoneczny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na zieleń | Białołęka, ul. Mochtyńska Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej.