dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 811,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Ursusie, przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z: - sypialni z dużą szafą w zabudowie - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Jelonki,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie (60m2) na ul. Szeligowskiej na Bemowie Pomieszczenia :salon z otwartą kuchnią i jadalnią 20m2, i sypialnia 12m2, II sypialnia 10m2, łazienka 6m2, garderoba 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

2 400 zł42 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok. 42,48 m znajduje się na parterze apartamentowca przy ul. Łopianowej 5 w dzielnicy Białołęka. To słoneczny lokal z dużymi przeszkleniami, dzięki którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

6 000 zł94 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*English Version Below* Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego, designerskiego apartamentu dla rodziny na Marinie Mokotów z widokiem na panoramę Warszawy. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

5 800 zł50 m² 116 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Stylowe 2 pokoje | 50 m | Włochy - ul. Równoległa Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zacisze,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia 120m2 (użytkowa 85m2), piętro 4 i 5/5 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Wyspowej, targówek Zacisze. Świeżo po malowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem stylowy apartament o pow. 70 m2 - 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. W apartamentowcu z ochroną. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

749 000 zł44 m² 16 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

******rezerwacja****** Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa przy ul. Starodęby 10. Budynek: - osiedle Alpha Park jest ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

848 000 zł68 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do dnia 25 lutego br. Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostródzkiej - Warszawa (bródno Podgrodzie). Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 56 m | balkon | garaż | ursus skorosze Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużym balkonem ok. 8 m , położone w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

643 000 zł42 m² 15 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 128,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m . Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w pełni własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

976 115 zł64 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie w cichej okolicy * promocja do końca miesiąca -3% od ceny w ogłoszeniu* *bez podatku pcc* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***rezerwacja*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2017 r, przy ul. Solec, śródmieście Solec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niedużej rodziny. Cena: 4200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

1 039 000 zł66 m² 15 742,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m | Ursus - Habicha | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szmulowizna,Warszawa

3 200 zł43 m² 73,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,46 m , zlokalizowane przy ul. Grodzieńskiej 19 na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem - kłobucka 6e Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Duży ogród 48 m | Gotowe do zamieszkania | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Cosmopolitan to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych apartamentowców w Warszawie. Nowoczesny styl oraz bezkompromisowy prestiż, który zapewnia najwyższy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majewskiej

Białołęka,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 39,5 m znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku. Składa się z: -sypialni -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja 17 659zł/m2! Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedane Pilnie sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie dostępne od razu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu "stacja Nowy Ursus". Jest to dynamicznie rozwijająca się część Ursusa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

743 000 zł66 m² 11 206,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej. Osiedle Regaty- zadbane, z duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

684 000 zł43 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 roku-Warszawa, białołęka, ul. Lewandów. Urządzone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Zerzeń,Warszawa

3 550 zł40 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ok 40m2 na iip. ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży taras ok 16m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Siekierki,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 518,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na ostatnim (3.) piętrze kameralnego budynku na osiedlu Wiślany Mokotów II na warszawskich Siekierkach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 27 marca 26r. Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie, z pięknym widokiem na zielone patio, na zamkniętym bezpiecznym osiedlu - na ul. Rydygiera. Pełna zieleni okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w nowooddanym do użytku budynku przy ulicy Bokserskiej 6. Osiedle oddano do użytku w 2024r. Jest zaprojektowane z dużą dbałością o detale (elementy dekoracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oczary

Białołęka,Warszawa

1 019 000 zł63 m² 16 226,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024roku- 2 pokojowe z ogródkiem 30 m i garażem - Warszawa, białołęka/tarchomin. Kameralny budynek z 2011roku. Cicha i zielona części.