dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

7-piętrowy apartamentowiec z ochroną i monitoringiem przy ul. Bobrowieckiej. Bardzo ładne, słoneczne, zadbane,gotowe do zamieszkania mieszkanie /kuchnia otwarta na salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

618 792 zł91 m² 6 787,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedsięwzięcie deweloperskie Kaskada na Woli to atrakcyjny zespół budynków wielkorodzinnych składający się z dwóch zadań inwestycyjnych) z lokalami usługowymi, usytuowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

825 908 zł85 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Riverside Apartment to nowoczesny projekt mieszkaniowy, realizowany na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej 9, charakteryzujący się ciekawą architekturą. Kameralna zabudowa, eleganckie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

308 568 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

312 000 zł38 m² 8 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

358 860 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej na Białołęce. Inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolumen

Bielany,Warszawa

700 000 zł78 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie na Bielanach.1 piętro w budynku 6 piętrowym z 2009 roku.Niedaleko do stacji metra Wawrzyszew.Mieszkanie wykończone materiałami dobrej jakości.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

395 318 zł51 m² 7 743,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

483 880 zł66 m² 7 323,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

488 410 zł67 m² 7 271,25 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

173 000 zł31 m² 5 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie 1 pokojowe z loggią, czyli zabudowanym balkonem o pow.31 m2 Do wykończenia. Salon 18 m2 Aneks kuchenny 5,5 m2 Bardzo ładna toaleta 4,5 m2 Dodatkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

>wysoki standard< mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w apartamentowcu przy stacji metra Dworzec Gdański. Doskonała lokalizacja, stąd wszędzie jest blisko, stare Miasto, C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na Mokotowie. Świeżo wykończony, słoneczny apartament, na kameralnym osiedlu Marvipol Bernardyńska. Staw, ogrom zieleni, wszystko to znajdą Państwo już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 80 m 2 z ogrodem zimowym w ścisłym centrum Warszawy. Kuchnia otwarta, w pełni umeblowana i wyposażona, z jadalnią, sypialnia z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

259 000 zł33 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio - Kawalerka 33 m kw w nowej inwestycji na Woli przy ul. Jana Kazimierza, wola Prestige etap III. Bardzo dobra lokalizacja, tylko 9 min. do centrum, w pobliżu centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

370 396 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

307 424 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

615 000 zł75 m² 8 189,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na starej Ochocie, w cichej i spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Salon połączony z aneksem kuchennym. Zabudowa kuchenna z pralką, zmywarką, piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

376 812 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

309 140 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w świetnej lokalizacji,do stacji metra Świętokrzyska 20 metrów. Przeszklony salon z tarasem 15 m2,sypialnia (do sypialni przynależy garderoba i oddzielna łazienka) +kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atelier Residence ( ) możliwość wynajęcia lokalu na kancelarię, biuro lub cele mieszkalne. Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy 100 m od skrzyżowania ulic Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

889 000 zł93 m² 9 559,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe cztero pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z własnym jeziorem na warszawskim Mokotowie. Na 93m2 mamy do dyspozycji przestronny salon około 32m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

315 738 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

374 328 zł69 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie w nowym apartamentowcu na warszawskim Powiślu. Nigdy wcześniej nie zamieszkane. 2 pokoje, duży z aneksem kuchennym. Łazienka z wanną i wc razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

650 000 zł68 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładny apartament, o pow. 68 m2 Z balkonem (wyjście na balkon z salonu i sypialni) Z wykuszem w salonie. Gotowy do zamieszkania, wysoki standard wyposażenia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

626 000 zł64 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy stacji metra "młociny". Wykończone w stylu prowansalskim. Podłogi w pokojach pokryte są szeroką fazowaną deską z ciemnego szczotkowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 89m2 w budynku z 2007 roku na Osiedlu Marina, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 300 zł50 m² 26,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie obecnie nieumeblowane!. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ulicy Roentgena na Ursynowie. Cicha i spokojna okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kuchnia 9m, widna. Pokoje: 18.90m, 16.20m. Taras 9.5m. Łazienka 5.30m. 1 m-ce postojowe w podziemnym garażu oraz komórka lokatorska. Budynek z całodobową ochroną /portier/, położony tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

648 000 zł66 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie na Gocławiu z 2009 r. Spokojna, cicha okolica. W pobliżu centrum handlowe Promenada, kino. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód) z dwoma balkonami, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

243 000 zł38 m² 6 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z loggią, czyli zabudowanym balkonem o pow.31 m2 Do wykończenia. Salon 18 m2 Aneks kuchenny 5,5 m2 Sypialnia. Bardzo ładna toaleta 4,5 m2 Osoba odpowiedzialna zawodowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

591 948 zł61 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł194 m² 11 082,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Lokal położony jest na 8 i 9 piętrze, duża ładna winda, nowoczesny lokal, całodobowa ochrona, garaż w budynku z bramą na pilota (2 miejsca hipoteczne w cenie). Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

374 436 zł69 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji! Komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Morskie Oko, 10 minut pieszo od Łazienek. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

370 084 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Budynek położony w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia w aneksie z zabudową i sprzętem agd. W łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

678 067 zł70 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

45m2 , okazja, przytulne, ciche, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie. Dobra komunikacja miejska, obok Centrum Handlowe (tesco, media Markt).Główne atuty mieszkania: wysoki standard wykończenia, pełne.