dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł51 m² 10 903,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedyne w swoim rodzaju, dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na wodę, położone na otoczonym zielenią osiedlu w Walendowie - jednej z najbardziej ekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis: oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51 m2 zlokalizowane na warszawskim Żeraniu w bloku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

825 000 zł36 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z dumą przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie usytuowane w sercu Warszawy, na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Szukasz oazy spokoju w samym centrum stolicy? Pragniesz otoczyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

5 400 zł62 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe, funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie dla 3-4 studentów lub rodziny. Cena zawiera już wszystkie media, w tym koszty energii, ogrzewania, wody, z wyjątkiem opłat za internet/ tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja! atrakcyjne Mieszkanie 3 pokoje rembertów o pow.55 m2 Cena 700 000zl. Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem znajduje się na nowym osiedlu Park Leśny Rembertów. 4 lata temu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na Białołęce, przy ul. Milenijnej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

639 999 zł46 m² 14 001,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Białołęka, tarchomin, ul. Aluzyjna 6 | bez prowizji od kupującego | oszczędzasz 20 000 zł cena 650 000 zł Rok budowy 2019| przystanek autobusowy przy bloku| nowa pętla tramwajowa Winnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

516 110 zł27 m² 19 143,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

889 707 zł65 m² 13 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Targówek Fabryczny,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł35 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2 pokoje na wynajem w prestiżowych Browarach Warszawskich. Browary Warszawskie to nowy i bardzo modny fragment Warszawy, gdzie obok odrestaurowanych zabudowań browarnych, powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Powązki,Warszawa

3 499 zł40 m² 87,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. mieszkanie ok. 40m2 w kameralnym apartamentowcu przy ul. Przasnyskiej róg Rydygiera na bliskim Żoliborzu (zielony Żoliborz) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z ogródkiem i tarasem około 40 m2 przy ul. Leona Berensona, warszawa, białołęka. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

924 600 zł58 m² 15 913,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ustawne i jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,10 m2, znajdujące się na 4 (ostatnim) piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Lokal wyposażony jest w pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

938 385 zł57 m² 16 462,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 859 375 zł106 m² 17 478,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjny czteropokojowy apartament o powierzchni 106,38 m . Mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiprów

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 790,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Mieszkanie o powierzchni 37,20 m2 składa się z: - aneksu kuchennego z sypialnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul. Stańczyka 4. Lokal o powierzchni 47m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

433 120 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0%prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

850 000 zł28 m² 30 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, gotowe do zamieszkania od zaraz! Doskonała lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 013 000 zł70 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włochowska

Ochota,Warszawa

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 300 zł67 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronny, wygodny i cichy dwupokojowy apartament na ostatnim piętrze z dużym i słonecznym tarasem 30m2. Mieszkanie jest klimatyzowane. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

863 000 zł64 m² 13 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Odolany,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 696,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 45,63 M2, 2 pokoje, ul. Worcella, wola. Budynek: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,63 m2, usytuowane na 3 piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2018r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam zupełnie nowe mieszkanie do wynajęcia, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Dom Development Apartamenty Ludwiki. Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż obok metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

530 500 zł28 m² 18 659,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kawalerki z możliwością wydzielenia 2 pokoi; zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji dostępne od 1 sierpnia Czynsz administracyjny zawarty w kwocie najmu! budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Opis Inwestycji: mała Olszyna to nowoczesne osiedle położone na Gocławku, części Pragi Południe. Ta dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 600 zł17 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o luksusowym standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka i ogród. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

959 000 zł53 m² 18 094,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Bemowie przy ul. Kopalnianej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 890 zł62 m² 62,74 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie bobrowiecka klima loggia Oferta Wynajmu Mieszkania - Bobrowiecka 3, warszawa Lokalizacja: bobrowiecka 3, warszawa Powierzchnia: 62 m2 Liczba pokoi: 2 Wyposażenie: klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 225,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem Biuro Nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie położone na Warszawskich Włochach przy ul. Klinkierowej. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

890 320 zł54 m² 16 554,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Opis Inwestycji: park Skandynawia V to nowoczesne, tętniące życiem osiedle, zlokalizowane na Pradze Południe w sercu Gocławia. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

950 560 zł65 m² 14 574,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Nova Talarowa to nowoczesna inwestycja realizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o., zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

653 500 zł48 m² 13 499,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

bez dodatkowych opłat* Jeśli lubisz spokój i ciszę - to to jest mieszkanie dla Ciebie. Jeśli lubisz las i jego bliskość - czytaj dalej. I jeśli zależy Ci na czasie - koniec budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 200 000 zł82 m² 14 554,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa - w bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 010 500 zł43 m² 23 631,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie | Metro Służew | Komórka lokatorska | Produkt Inwestycyjny z Najemcą | Miejsce Postojowe | Komórka Lokatorska | Wykończone Zapraszamy do odkrycia funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grochów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 2022r. przy ul. Igańskiej, praga-Południe Grochów. Mieszkanie nowe, idealne dla rodziny lub pary. Wygodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

5 900 zł85 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalny, nowy i świeżo wykończony apartament na granicy Śródmieścia, woli i Żoliborza. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

590 000 zł41 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 2 pokoje | 41,37 M2 | 590 000 pln | warszawa -białołęka Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,37 m2, usytuowane na 2 piętrze,.