dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

828 545 zł82 m² 10 141,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przystanek przy osiedlu! Dojazd do centrum tylko 25 min! Najnowsza inwestycja w Ursusie! Kameralna! Tylko 124 mieszkania! Pakiet Antysmog w cenie! Mieszkanie od dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

559 989 zł54 m² 10 467,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc od dewelopera zdjęcia-wizualizacja -o inwestycji- -wysoki standard -stacja ładowania samochodów elektrycznych atuty: sklepy i usługi: factory Ursus, ch Skorosze, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dębicka

Górce,Warszawa

1 190 000 zł94 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, 0% pcc, brak dodatkowych opłat, przedsprzedaż Kameralny apartamentowiec w pobliżu powstającej stacji metra. Nowoczesna bryła budynku, 7 kondygnacji, każde mieszkanie posiada obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsa

Gocławek,Warszawa

630 257 zł61 m² 10 279,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W szóstym etapie tej wyjątkowej inwestycji na Wawrze mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 50 mieszkań o wysokości 2,70 m. Bliskość linii autobusowych oraz stacja pkp Gocławek zapewniają szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

513 909 zł36 m² 14 079,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Miło nam, że zainteresowała Cię nowa inwestycja położona na Bemowie przy ulicy Wieśniaczej. Pozwól, że przedstawimy Ci garść informacji będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Stare Włochy,Warszawa

717 568 zł56 m² 12 802,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocyjna cena tylko do konca roku System płatności 10/90 Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

661 500 zł64 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkań W nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Al. Jerozolimskich. Zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Budynki w drugiej linii zabudowy - bez szumu a wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Salomea,Warszawa

649 999 zł61 m² 10 682 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z szybkim terminem odbioru kluczy. Oferta dostępna tylko u nas. Szybki termin zakończenia budowy: 11.2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

538 927 zł37 m² 14 593,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc O inwestycji Inwestycja to wielorodzinny 7. kondygnacyjny budynek, na którą składa się 89 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podolska

Grochów Północny,Warszawa

729 898 zł57 m² 12 911,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania od Dewelopera Nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Inwestycja dysponuje bogatą infrastrukturą, która zaspokoi potrzeby związane z: -zakupami -aktywnością -edukacją -opieką medyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez dodatkowych kosztów! ** Osiedle z wygodną komunikacją do centrum, przystankami autobusowymi i tramwajowymi w zasięgu wzroku ** Liczne sklepy, w pełni rozwinięta infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

935 000 zł50 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy, 2-piętrowy, w pełni umeblowany apartament typu Loft - gotowy do zamieszkania od zaraz! Wykończone w wysokim standardzie w industrialnym stylu, dwupokojowe mieszkanie z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji bez pcc winda garaż podziemny komórki lokatorskie wysokość 2,9m zielony dach rowerownia piękny teren zielony! Nie daj się wyprzedzić - to ostatni lokal z ogródkiem! Zapraszam, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dębicka

Górce,Warszawa

578 000 zł44 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

589 000 zł39 m² 15 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bardzo komfortowa, blisko 40-sto metrowa kawalerka na Mokotowie, dla singla, pary lub inwestora. Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie usytuowane w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

553 500 zł41 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper Jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizowali takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

730 414 zł75 m² 9 685,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

812 989 zł82 m² 9 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od dewelopera Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

485 000 zł57 m² 8 543,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle na rembertowie 0% prowizji, 0% pcc! Zdjęcia-Wizualizacje Miejsce które zostało stworzone aby móc złapać oddech i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta,mając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gąsocińska

Mokotów,Warszawa

528 500 zł40 m² 13 212,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja do życia! Centrum Warszawy - 20 minut autem (9 km). Trasa Siekierkowska - 3 minuty autem (1,5 km). Centrum Handlowe Panorama - 10 minut autem (3,5 km). Przystanek autobusowy - 1 minuta pieszo (50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł85 m² 12 353 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 85M2, 3 pokoje, włochy, ul.OBYWATELSKA (Warszawa, Włochy, Obywatelska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

453 000 zł52 m² 8 716,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.