dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

865 000 zł67 m² 12 968,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezetnować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich bielanach! Mieszkanie 66,7m2 w wysokim standardzie. Balkon 5m2. Trzy pokoje - dwie sypialnie, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

790 653 zł84 m² 9 435 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa promocja Cena katalogowa: 854 760 zł Cena promocyjna: 790 653 zł miejsce naziemne lub w hali garażowej w obniżonej cenie (do wybranych mieszkań) Rabat na mieszkanie aż do 8% Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł110 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W sercu Warszawy, przy ulicy Pięknej, blisko Traktu Królewskiego, parku Ujazdowskiego i wielu ambasad - powstała wyjątkowa inwestycja, która wypełniając pierzeję ulicy spięła klamrą historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł134 m² 22 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Jedyny w swoim rodzaju, piękny, rodzinny apartament. Po zakupie od dewelopera projekty elektryczne, hydrauliczne, umieszczenia ścian i rozlokowania pokoi realizowane były przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

6 500 zł62 m² 104,84 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: inwestycja Apartamenty Ogrodowa znajduje się na granicy Woli i Śródmieścia przy ul. Ogrodowej Odpowiednie dla: pary, singla W kilku słowach: w inwestycji Apartamenty Ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Apartament pięciopokojowy o powierzchni 154,07 mkw. z dużym tarasem, w kameralnej inwestycji na Sadybie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny apartament:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

625 386 zł64 m² 9 817,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa promocja Cena katalogowa: 682 376 zł Cena promocyjna: 625 386 zł miejsce parkinowe w cenie mieszkania miejsce naziemne 0 zł Rabat na mieszkanie aż do 8% Pakiet smart - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne Mieszkanie w świetnej lokalizacji Warszawa, centrum, ul.Pokorna, Apartamenty Murano. Preferowane osoby Polskojęzyczne, pary, rodzina z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł48 m² 13 249 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje z balkonem na terenie osiedla Zielony Staw w cichej i zielonej okolicy, blisko stacji metra Bemowo Ratusz. Mieszkanie: gotowe do zamieszkania, wyposażone bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kabaty,Warszawa

1 968 600 zł95 m² 20 643,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji agencji nieruchomości. Cena: 1 968 600,00 zł Pow. całkowita: 95,36 Cena m2: 20 643,88 zł Liczba pokoi: 4 Ogród: 150 m2 Orientacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

855 000 zł53 m² 16 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie słoneczne 2-pokoje z dużym 12 M2 balkonem. Powierzchnia 53 m2 na pograniczu dzielnicy Żoliborza, woli oraz Śródmieścia. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Piaskowej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe, jeszcze nie zamieszkałe, dobrze oświetlone na Żoliborzu Artystycznym. Ciche. Okna wychodzą na zamknięty, obszerny dziedziniec. Budynek apartamentowy znajduje się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Wawrzyszew,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 632 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje 38 mkw Przy Agorze Bielany nowe budownictwo Przestronne 2 pokoje z kuchnią w aneksie z balkonem w budynku z 2007 roku, urządzone w wysokim standardzie. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

995 000 zł69 m² 14 483 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 69 m2 na osiedlu Saska. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na podłodze panele podłogowe Quick-Step (poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

528 700 zł40 m² 13 247,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

809 000 zł70 m² 11 557,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wola tower|do zamieszkania|garderoba|parking|wyposażone|kw Do sprzedaży przedstawiam Państwu 2-pokojowe ( z możliwością przywrócenia układu 3-pokojowego), rozkładowe mieszkanie, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

654 412 zł55 m² 11 868,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oto idealna inwestycja dla tych, którzy chcą odetchnąć od wielkomiejskiego pośpiechu i zgiełku! Właściciele czworonogów, osoby aktywne, seniorzy, rodziny z dziećmi - wszyscy odnajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

598 400 zł49 m² 12 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,74 mkw. na kameralnym osiedlu z balkonem. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: łazienka Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu dwupokojowego, pięknego apartamentu o powierzchni 60 m2 świetnie zlokalizowanego przy ulicy Obrzeżnej. Ten wspaniały apartament mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 260 000 zł75 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pięknie wykończone klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe w Warszawie na Pradze Południe Funkcjonalne, dobrze rozplanowane. Ustawny i słoneczny salon z wejściem na ogromny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

519 481 zł57 m² 9 149,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią w realizacji na Białołęce! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu świetne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,70 m2, z pożądaną, południową ekspozycją okien na warszawskich Odolanach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

565 000 zł51 m² 11 093,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie na jednym z najbardziej ekskluzywnych na Białołęce. Mieszkanie nowe, wykończone w wysokim standardzie. Armatura Grohe i Franke. W oknach rolety z drewna Teakowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

616 000 zł46 m² 13 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament z tarasem i dużym garażem na Osiedlu Saska zbudowanym przez Dom Development. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

838 500 zł86 m² 9 807 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Budynek bezczynszowy w zabudowie bliźniaczej. Wspólnota po 2 lokale - każdy z własnym wejściem, własnym podjazdem, stanowiskiem parkingowym i ogródkiem. W projekcie budowlanym 3-y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

5 400 zł83 m² 65,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam trzypokojowy apartament z balkonem o powierzchni 83 m2 na Saskiej Kępie. Stylowo urządzone, bardzo jasne z pięknym widokiem na Warszawę. Apartament jest wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, funkcjonalne mieszkanie z przynależnym 30 metrowym ogródkiem, mieszczące się przy ul. Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli! Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

650 852 zł39 m² 16 535,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jeżeli cenisz sobie spokój, to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,36 mkw. w kameralnej inwestycji z loggią jest dla Ciebie! Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

606 100 zł61 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * 7 min do metra * loggia aż 8,8m2 * dwustronne * możliwość wydzielenia widnej kuchni * dodatkowo wc do zaaranżowania na garderobę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł36 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaprojektowane przez architekta nowe dwupokojowe mieszkanie. Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

460 632 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Pod samą inwestycją sklep Netto, spora ilość linii autobusowych oraz linia nocna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

465 372 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, cichego mieszkania z dużym tarasem przy ulicy Powstańców Śląskich. 100 metrów od Hali Wola! Cisza i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł180 m² 94,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Loco Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem 180 metrowy, sześciopokojowy apartament w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawa przy ulicy Górskiego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

779 508 zł81 m² 9 619,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa promocja Cena katalogowa: 842 712 zł Cena promocyjna: 766 404 zł miejsce naziemne lub w hali garażowej w obniżonej cenie (do wybranych mieszkań) Rabat na mieszkanie aż do 8% Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świetnie rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 700 m do Galerii Północnej i tramwai, 150 m do przystanku autobusowego Mieszkanie 47 m2, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

799 990 zł89 m² 9 019,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W ofercie 4 pokoje na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym na Białołęce. Zaprojektowane przez architekta wnętrz. Na mieszkanie składa się: oddzielna i widna kuchnia z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

507 360 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Fantazja budynek B z ekspozycją południową, zapewniającą świetlistą przestrzeń. Wygodny rozkład, loggia i niewielki metraż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

419 000 zł47 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odbierz klucze W tym roku! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w budynku B na 1 piętrze. - budynek jest wyposażony w windę - dodatkowo przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyce

Wola,Warszawa

919 000 zł56 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Woli! Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z 7. W całej klatce znajduje się jedynie 14 mieszkań co daje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

520 000 zł45 m² 11 670 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 44,56M2,3pok, bielany, ul.Księżycowa,OGRÓD Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.