dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

516 800 zł36 m² 14 392 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym piętrze z balkonem o powierzchni 36 mkw. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 65,39 m2 na Ursynowskim Imielinie. Mieszkanie ma ogromne możliwości aranżacyjne. Jego układ umożliwia przeróbkę na 3 pokoje, bądź wydzielenie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

770 000 zł49 m² 15 772,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Warszawski Mordor to centrum biznesowe stolicy i jedna z ulubionych części Mokotowa. Znajdą tu Państwo pełną infrastrukturę, centra handlowe i rozrywkowe, a Śródmieście jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Wola,Warszawa

828 000 zł36 m² 23 089,80 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam apartament 1-pokojowy w inwestycji Towarowa Towers w wieży A. Apartament z ekspozycją - zachód. Sprzedaż poprzez Cesję Umowy Deweloperskiej. Apartament znajduje się na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

846 254 zł71 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,58 m2 na warszawskim Bemowie, przy ul. Narwik w bliskiej odległości od otwartej stacji metra Bemowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Avenue Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2019 roku na osiedlu Mangalia Mokotów. Lokalizacja: stegny są znakomicie skomunikowane z resztą miasta. Kierowcy docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

4 530 240 zł137 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowy luksusowy penthouse Z prywatnym tarasem na dachu - Przestronny i jasny salon, - widok na centrum Warszawy, - miejsce parkingowe w garażu podziemnym, - bez prowizji, - aktualna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

5 531 170 zł191 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 13.5.2 Z PRYWATNYM TARASEM NA DACHU - Powierzchnia: 191 m2, - Przestronny i jasny salon, - Widok na centrum Warszawy, - Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym, - Bez prowizji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

7 047 230 zł227 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament 13.5.3 Z PRYWATNYM TARASEM NA DACHU - Powierzchnia: 227 m2, - Panoramiczne okna, - Widok na centrum Warszawy, - Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym, - Bez prowizji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 200 zł32 m² 98,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczna kawalerka po remoncie o podwyższonym standardzie na Warszawskim Mordorze - osiedle Pieskowa Skała Umowa najmu okazjonalnego! Znajdziesz tutaj przestrzeń do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

930 930 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:12/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Platinum Towers w centrum biznesowym Warszawy! * 44,33m2 * * 2 pokoje * * 5 minut do stacji metra Rondo Daszyńskiego * * pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 75 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, dwa tarasy o pow. 11 m2 oraz 7 m2. Nieruchomość wyposażona w klimatyzacje. Lokalizacja/budynek: apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

455 686 zł37 m² 12 406,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc podana cena jest ceną netto, zakup bez pcc oraz prowizji W obiekcie zaprojektowano 224 klimatyzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

433 550 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do47 m2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł58 m² 26 379,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate przedstawia luksusowy apartament dla singla lub pary zlokalizowany przy Łazienkach Królewskich w butikowej inwestycji Apartamenty Górska. Zaledwie 14 apartamentów oraz taras widokowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

*** Jeziorko Gocławskie *** Oddzielna kochania *** Bardzo dobra komunikacja *** 2 oddzielne pokoje *** Potencjał na wynajem *** Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40.6 m2 usytuowane na II piętrze na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W sprzedaży wykończone mieszkanie. Kupione w 2014roku. Mieszkanie posiada 1 sypialnie 1 pokój zagospodarowany na dziecięcy, łazienkę, garderobę oraz salon z aneksem kuchennym. Całość 60 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

365 000 zł35 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie - bardzo dobrze wykończone części wspólne, piękny budynek. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

446 990 zł21 m² 21 285,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w nowo powstałym apartamentowcu! Apartamentowiec: kawalerka znajduje się na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Piękne nowoczesne lobby. Bezpieczeństwo zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

483 000 zł39 m² 12 458 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc (2%) Mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej. Zakup w atrakcyjnym systemie płatności 20/80, co oznacza płatność w wysokości 80% dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podróżnicza

Białołęka,Warszawa

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Białołęka. Mieszkanie znajduje się na pięknym i spokojnym osiedlu idealnym dla rodzin z dziećmi. Na osiedlu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 100 000 zł132 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na Marymoncie. Mieszkanie z widokiem na trzy strony świata (!) Rozklad powierzchni : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

1 080 000 zł99 m² 10 876,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Jeśli poszukujesz przestronnego i komfortowego mieszkania na Ursusie dla siebie oraz swojej rodziny, to jest to oferta dla Ciebie! ***mieszkanie*** Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 070 000 zł60 m² 17 983,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwa balkony! dwie komórki lokatorskie! widok na zieleń! Ciche i widne mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym. Przestronny salon z kuchnią w formie aneksu i charakterystyczną wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romaszewskiego

Słodowiec,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Romaszewskiego na osiedlu Słodowiec na warszawskich Bielanach. Bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

808 300 zł43 m² 18 912 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży nowe piękne 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze nowo powstałego domu wielorodzinnego na Warszawskim Mokotowie. Udogodnienia: liczne tereny zielone w tym staw dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 244 000 zł93 m² 13 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży nowe, 4 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze z 7 kondygnacji na warszawskim Bemowie. Dostępne w 2024 roku w I kwartale, zapraszam do kontaktu. Informacje ogólne Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 025 000 zł66 m² 15 644,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, bardzo ładnie wykończone, mieszkanie na Woli przy Jana Kazimierza. Idealne dla rodziny ceniącej sobie rozwiniętą infrastrukturę oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

616 000 zł37 m² 16 743,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: zuzanna Jaszke tel. 2-pokojowe mieszkanie w budynku o wysokim standardzie w spokojnej okolicy blisko centrum Warszawy. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

795 000 zł61 m² 13 032,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m usytuowane na 2 piętrze w 9-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane - Warszawa, bemowo, ul. Szeligowska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

510 000 zł52 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory Mieszkanie zlokalizowane przy linii tramwajowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in.