dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł58 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie (58m2) tuż przy centrum biznesowym na Mokotowie. Znajduje się na 8 piętrze, dość spokojna okolica, którą można podziwiać z dużego balkonu. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

5 950 zł98 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! Wynajmę eleganckie 4 pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 z oddzielną kuchnią dwiema łazienkami (jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

635 800 zł35 m² 18 285,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży bez pcc piękne 2 pkoje w cichej okolicy ostrobramska. Udogodnienia: plac zabaw, tereny zielone w częściach wspólnych, na terenie inwestycji dostępne będą rowerownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

734 000 zł58 m² 12 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje 58,34 m2 z garażem podziemnym Mieszkanie 58,34m2. Osiedle Światowida zlokalizowane tuż na przeciwko Galerii Północnej. Pełna infrastruktura, komunikacja, sklepy, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada taras ok. 25 m kw. i bardzo duży ogród (ok. 50 m kw.) Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia w pełni wyposażona, wykończona w wysokim standardzie kawalerka o powierzchni 27m2. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie położone na Woli przy ul. Jana Kazimierza o powierzchni 58 m2. Bardzo zadbane osiedle, budynki wyposażone w cichobieżne windy, garaże podziemne, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 712,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. W sprzedaży posiadam nowe 2 pokojowe mieszkanie w warszawskim Targówku, w pięknej scenerii z bezpośrednim dojazdem do centrum Warszawy jak i innych dzielnic. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

744 000 zł86 m² 8 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Białołęki Nowodwory. Jeden nowoczesny budynek powstający na warszawskiej Białołęce, gdzie mamy: - 500m do tramwaju - 50m do autobusu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 579 000 zł115 m² 13 730,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Cudowne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratowych w klasycznym stylu. Duża kuchnia, przestronny living room, reprezentacyjny hol z gościnną toaletą, komfortowy master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

880 000 zł71 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W bazie sprzedażowej naszego biura pojawiła się nowa oferta. Atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Bemowie jest już gotowe do sprzedaży. Mieszkanie zlokalizowane w bloku wybudowanym w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

652 000 zł40 m² 16 210,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 57, wola, odolany. Stan prawny: własność z Księgą wieczystą. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 16 024,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw położone przy ulicy Kazachskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ulicy Garażowej. Budynek o podwyższonym standardzie z 2017 roku. Mieszkanie jest jasne,przestronne. Składa się z częściowo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

5 900 zł83 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy ulicy Janowieckiej | Targówek | Garaż (english version below) dostępne od 3.01.2022 W skrócie: - ul. Janowiecka 31, targówek - 4 pokoje - 83,2 m2 - loggia - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ponad 9m2 tarasem w Miasteczku Wilanów Lokalizacja: budynek optymalnie usytuowany. Nie widać ani nie słychać Południowej Obwodnicy oraz planowej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 098 000 zł80 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Blisko galerii mokotów widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

655 000 zł41 m² 16 093,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży nowoczesne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na prestiżowym, strzeżonym i zamkniętym Osiedlu Saska, w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł62 m² 13 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate prezentuje komfortowe i eleganckie, trzypokojowe mieszkanie 61.88 m2 na Grochowie. | osiedle | Osiedle znajdujące się pod adresem Omulewska 26 to zespól modernistycznych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

760 000 zł103 m² 7 405,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Osiedle Zagórzańska to nowoczesne domy z ogródkami, spośród których każdy z Państwa wybierze wymarzony dom dla siebie! Osiedle Zagórzańska I etap znajduje się na Aleksandrowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 344,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem do wyłącznej dyspozycji oraz przemiłym i cichym sąsiedztwem. Mieszkanie znajduje się na ul.Skarbka z Gór 27a. Jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

584 212 zł45 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Mokotów,Warszawa

729 000 zł59 m² 12 355,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sprzedaży piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,92m2, na ulicy Modlińskiej (w pobliżu ulicy Kowalczyka). Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Wykończone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Włochy,Warszawa

535 000 zł43 m² 12 361,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży na zasadzie cesji praw wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28m2 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu. Kluczowe elementy: - dobre doświetlenie (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

645 000 zł59 m² 10 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Viva invest prezentuje, mieszkanie w nowej inwestycji Ursus Centralny przy ul. Karola Taylora. (Deweloper Ronson) Oferta w przygotowaniu. Ostatnie 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

609 440 zł42 m² 14 469,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. 2 pokojowy apartament z dużym balkonem. W inwestycji jest jedynie 89 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie położone przy ul. Jana Kazimierza 31b o powierzchni 42 m . Dobry dojazd do centrum, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym ,strzeżonym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

418 688 zł33 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

795 200 zł58 m² 13 710 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw. w stanie deweloperskim na parterze z ogrodem. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka I Brodatego

Gołąbki,Warszawa

897 000 zł86 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowe mieszkanie, o bardzo korzystnym układzie. Jest to doskonały wybór dla rodzin, poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 222,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie na Woli, ul. Radziwie, w dobrym punkcie komunikacyjnym. Blisko tramwaj - dogodny, szybki dojazd do centrum. Osiedle zamknięte, strzeżone, budynek z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

874 000 zł58 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 58.3 m2, usytuowane na ostatnim piętrze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego na nowoczesnym "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu. Budynek: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 2021 roku. W budynku znajduje się sauna i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł92 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Warszawski Ursynów to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Stolicy. Ta znana okolica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i uroczą zielenią! Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie w trakcie ostatnich prac wykończeniowych! Więcej zdjęć wkrótce. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu w premium inwestycji Łochowska 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł51 m² 23 431,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować ekskluzywny apartament w doskonałej lokalizacji. Przy ulicy Sułkowickiej znajduje się luksusowy apartamentowiec, a w nim 2 - pokojowy apartament (51m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

912 000 zł102 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 34,5m2 położona 600m od wejścia do Lasu Kabackiego. Budynek z 2006 roku, wyposażony w windę, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

516 800 zł36 m² 14 392 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym piętrze z balkonem o powierzchni 36 mkw. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Posiadam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 65,39 m2 na Ursynowskim Imielinie. Mieszkanie ma ogromne możliwości aranżacyjne. Jego układ umożliwia przeróbkę na 3 pokoje, bądź wydzielenie dwóch.