dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł130 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartamenty patria, świetna lokalizacja, wysoka jakość wykończenia. Piękny apartament o powierzchni 130m2, usytuowany na pierwszym piętrze w apartamentowcu Patria z 2006 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

356 000 zł49 m² 7 193,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 287,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Osiedle Espresso. ul. Jana Kazimierza przy ul.Studziennej. Mieszkanie 1pokojowe 30,19m2 + balkon 5.5m2 - Strona WSCHODNIA. Stan developerski. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł110 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Apartament słoneczny (okna na pd i zach), okna drewniane, rolety zewnętrzne. Powierzchnia użytkowa to 110m2, apartament składa się z salonu 36m2 z jadalnią i kuchnią 8,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie-kawalerka na warszawskim Targówku. Miłe, przytulne i ciche a zarazem w dobrej lokalizacji. Kuchnia widna z oknem ~` 4m2 Z salonu wyjście na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł86 m² 8 798,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na VI p. w sześciopiętrowym apartamentowcu, ogrodzonym, z 2009 r. W cenę lokalu wchodzi miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka. Mieszkanie położone po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone we Włochach przy ulicy ks.Juliana Chrościckiego o powierzchni 90m2. Dwustronne, widne, ciche, , wykończone z materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Anin

Anin,Warszawa

2 400 zł77 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia nowe mieszkanie, zgłoszone pierwszy raz do wynajmu. Mieszkanie z garażem i ogródkiem ; o pow. 77m2; znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu wybudowanym w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Anin

Anin,Warszawa

361 120 zł59 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 59,2 m2. Lokal w stanie deweloperskim składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz! Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w dzielnicy Włochy na ul. Obywatelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Olszynki Grochowskiej

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł64 m² 8 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4-pokojowe ( ok. 64mkw ) położone na Warszawskim Gocławku Jest to cicha i spokojna uliczka, z niska zabudową wielorodzinną. Teren wokół zagospodarowany. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku oddanym w 2013r. Kuchnia w aneksie, umeblowana i wyposażone w sprzęt agd. W salonie duża kanapa, telewizor. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w apartamentowcu przy ul. Pokornej. W cenie czynszu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 na parterze, z własnym tarasem i ogródkiem w Wilanowie, ul Sarmacka, apartamenty Impresja. W cenie czynszu miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie polecam śliczne, bardzo jasne, przestronne i bardzo wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Tarchominie. W uroczej, zielonej okolicy, wśród niskiej zabudowy, 250 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anin

Anin,Warszawa

304 425 zł55 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 55,35 m2. Lokal w stanie deweloperskim składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwustronne , okna skierowane na stronę południową i zachodnią, w budynku recepcja. 3 pokojowe w budynku świeżo oddanym do użytkowania, stan deweloperski, trzy samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 999 zł125 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia elegancki apartament na osiedlu Patria, w prestiżowej okolicy, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie ciche, dużo zieleni za oknami. Mieszkanie aktualnie nie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

360 000 zł49 m² 7 274,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne, południowo-zachodnie mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w nowoczesnym sześciopiętrowym apartamentowcu. Inwestycja z 2013 r zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

599 000 zł69 m² 8 634,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 69,37 mkw, w stanie idealnym i nie wymagające nakładów, 3-pokojowe, z zamkniętą kuchnią, garderoba oraz duża zabudowana szafa, piętro 4/4 (jest winda) ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł96 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 96 m2 położony w samym centrum Warszawy w rej. Jana Pawła/ Elektoralnej. Cztery pokoje. Okna mieszkania skierowane są na trzy strony świata ( wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 004 000 zł98 m² 10 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o pow. 98 m2 w nowym apartamentowcu z 2011 roku. 4 pokoje o pow. 19m2/ 14,8m2/13,3m2/13m2/. Z pokoju dziennego wyjście na dużą loggię - pow. 11m2. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Śródmieście,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,25m 2 przy ul. Towarowej. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia! Apartamentowiec z 2011 roku, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anin

Anin,Warszawa

301 180 zł55 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 54,76 m2. Lokal w stanie deweloperskim składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 220 000 zł81 m² 15 061,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowy apartament w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Lanciego (ursynów-Natolin) o powierzchni 81 metrów kwadratowych. W skład apartamentu wchodzą 3 pokoje, kuchnia (aneks),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

544 779 zł71 m² 7 640,66 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 13,3 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

777 500 zł107 m² 7 266,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Oferujemy widne, rozkładowe mieszkania w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli, 5 km od Centrum. Deweloper zadbał o maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy, w pobliżu ul. Okopowej. Dobry dojazd co centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (pralka, lodówka, zmywarka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

789 000 zł95 m² 8 305,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, komfortowe mieszkanie o pow. 95m2.Mieszkanie dwustronnie doświetlone, z 3 balkonami i z dwoma miejscami w garażu podziemnym (zjazd bezpośrednio windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 999 zł108 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej. Parkiet egzotyczny afromozja, granitowy blat, meble Kler, glazura hiszpańska. 3 pokoje, kuchnia widna, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Leśny Bemowo

Bemowo,Warszawa

597 000 zł78 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania w kameralnej inwestycji na warszawskim Bemowie. Budynek 3 piętrowy, położony w śród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

323 448 zł40 m² 8 006,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 2-pokojowe w nowo powstającej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

467 000 zł68 m² 6 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Wilanowie na ulicy Klimczaka. Trzy pokoje, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia. Klimatyzacja. Mieszkanie o powierzchni 75m2 znajduje się na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie na Woli, ulica Jana Kazimierza, od zaraz. Piętro 6, ostatnie, cicho i spokojnie, jest całodobowa ochrona, duża loggia. Lokum bardzo ładnie urządzone w potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

361 000 zł47 m² 7 680,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Oferujemy widne, rozkładowe mieszkania w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli. Mieszkanie znajduje się zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

403 500 zł47 m² 8 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł126 m² 18 174,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo prestiżowa lokalizacja! Budynek bezpośrednio graniczący z parkiem Morskie Oko. Wyjątkowy apartament w prestiżowym budynku z przestronnym wejściem głównym i wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia