dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

396 550 zł33 m² 12 171,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

958 464 zł77 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa Włochy, ul. Ryżowa - 3 pokoje + garaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,8m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. salon - 19,7m2 sypialnia 1 - 13,90m2 z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 916 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowocześnie urządzona dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 46,5 m2. Super oferty, tylko U nas. Pilna sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu mokotowa dolnego! mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

601 815 zł58 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania przytulna przytulna kawalerka znajdująca się na Bródnie przy ulicy Rzepichy. Lokal mieści się na 2.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą z 2015 roku. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 027 000 zł80 m² 12 838 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie na warszawskich Włochach o metrażu 50 m2 w księdze wieczystej (w rzeczywistości po podłodze 54m2 na dole i 26 m2 oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

667 000 zł47 m² 14 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,27 m2 i wysokości 2,75 m w budynku z 2021 r. zamieszkane w 2022 r. zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Aleksandra Kotsisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Ochota,Warszawa

667 000 zł59 m² 11 305,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** ul. Jutrzenki przy wkd warszawa Raków nowe mieszkanie 3 pokojowe 68,49 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie 667 982,00 pln do negocjacji Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Ochota,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***tylko 10 min.do CENTRUM WARSZAWY*** ul. Jutrzenki przy wkd warszawa Raków nowe mieszkanie 3 pokojowe 60,65 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie 716 125,00 pln do negocjacji Płatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży przedstawiam Państwu 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, mieszczące się na Mokotowie tuż niedaleko obrzeżnej/cybernetyki. Jeżeli zdjęcia Cię zainteresowały, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

559 980 zł28 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Bemowo,Warszawa

902 000 zł75 m² 12 049,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowy 74,58 m apartament z tarasem o powierzchni 38 m . Świetna kameralna lokalizacja na warszawskim Bemowie, bez sąsiadów na przeciwko. Idealne mieszkanie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

5 700 zł44 m² 128,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem nowy loft. 2-poziomowy, 2-pokojowy apartament w inwestycji Olbrachta 24 przy ul. Olbrachta 24 na Woli. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

5 500 zł47 m² 117 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kasprzaka na Woli. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w nowym apartamentowcu Bliska Wola Tower z pięknym widokiem na Warszawę od strony południowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł55 m² 18 515,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapznania sie z ofertą 2-pokojowego apartamentu z tarasem zlokalizowanego w budynku przy ul.Powsińskiej BUDYNEK: Elewacja budynku wykonana jest z piaskowca. Ochrona 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarchomin,Warszawa

730 840 zł67 m² 10 945,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 999 zł36 m² 82,16 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne - nowe 2 pok. mieszkanie 36,5m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Komputerowej róg Cybernetyki na Mokotowie tuż przy Mordorze. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 15 908,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

I speak English, for a personalized presentation please do not hesitate to get in touch. Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż w Warszawie apartament w dzielnicy Dolny Mokotów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym w budynku apartamentowym z 2013 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Gizów. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

5 800 zł88 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 88m2 wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Budynek znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

3 500 zł45 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w nowoczesnym budynku o podwyższanym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł117 m² 111,03 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: trio Apartamenty Warszawa to inwestycja nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami - nietuzinkowa bryła, wewnętrzne patio wypełnione zielenią oraz ogrody na dachach podkreślają wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2017 roku przy ulicy Dembego, ursynów-Kabaty. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duży balkon!odrestaurowana kamienca!blisko cetrum! Dwupokojowe, ciche mieszkanie na klimatycznej Starej Pradze, w przedwojennej, kameralnej kamienicy całkowicie odrestaurowanej. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

1 788 500 zł51 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość: kameralny budynek apartamentowy położony u zbiegu ulic Sewerynów, oboźnej i Karasia. Inwestycja jest jedną z najbardziej prestiżowych z 2006 roku. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wawer,Warszawa

946 656 zł96 m² 9 853,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja stworzona z myślą o Klientach szukających piękna i spokoju. Strefa zabaw dla dzieci, strefa kreatywna oraz strefa sportowa sprawiają, że każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

4 080 zł54 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Belgradzkiej na warszawskim Natolinie. Wolne od połowy czerwca. Mieszkanie słoneczne, przestronne z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

765 000 zł61 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szamocin,Warszawa

885 000 zł111 m² 7 958,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w segmencie z garażem i ogródkiem. Na granicy lasu, z dobrą komunikacją do serca Warszawy. Parter z ekspozycją na południe (39,2 m2): - przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 788 500 zł73 m² 24 577,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować sprzedaż cesji Apartamentu w trakcie budowy. Termin oddania 3/4 kwartał 2023. Do apartamentu należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym za kwotę 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bemowo

Bemowo,Warszawa

530 000 zł27 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 27 m2 - Bemowo Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Targówek,Warszawa

570 000 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.5 m2 położone na 1/3 piętrze w budynku z 2012 roku z winda Czynsz administracyjny 500zl Mieszkanie wlasnosciowe wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, umeblowane. Duży pokój połączony z kuchnią. Sypialnia , duża łazienka. Blisko sklepy, metro. Do czynszu najmu należy doliczyć ryczałt eksploatacyjny w wysokości 795 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

601 600 zł29 m² 20 976,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 248 000 zł60 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu żoliborza artystycznego przy ul. Kaliny Jędrusik 7. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

1 652 400 zł65 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

I speak English, for a personalized presentation please do not hesitate to contact me directly. Szanowni Państwo przedstawiam na sprzedaż luksusowy i gotowy do zamieszkania apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

523 516 zł53 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł52 m² 23 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż bardzo eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 z tarasem znajdujące się w przepięknej dzielnicy "artystyczny Żoliborz". Mieszkanie jest bardzo wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 686,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 44 m2, na warszawskich Włochach. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 22 m2; - sypialnia 12 m2; - łazienka 4 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 900 zł140 m² 106,43 zł/m²

 

Piętro:12/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

*English below Grzybowska | całkowicie umeblowany | Luksusowy Penthouse z 3 sypialniami Home One prezentuje luksusowy, przestronny i niezwykle jasny apartament z widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

680 000 zł60 m² 11 331,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc, niskie koszty notarialne! W tej lokalizacji są dostępne jeszcze inne mieszkania! Wiele innych mieszkań w podobnych i innych lokalizacjach - w celu.