dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

16 000 zł190 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kameralne osiedle | Całkowicie umeblowany apartament | 3 sypialnie z łazienkami | 190 m2 powierzchni | Ochrona | Królikarnia | Premium Kameralny 3-piętrowy budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość spełnia warunki bezpiecznego kredytu 2%. Na sprzedaż mieszkanie 45m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku z 2010 roku. Drewniane okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł81 m² 18 437,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio luksusowe mieszkanie o powierzchni 81,3m2, umiejscowione na 1 piętrze 4-kondygnacyjnego apartamentowca na Ostoi Wilanów. Ta przestronna nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 320 000 zł63 m² 20 823 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, dwustronne i jasne mieszkanie na siódmym piętrze. Są tu dwie sypialnie, łazienka, hol z miejscem na dwie szafy wnękowe i salon z aneksem kuchennym. Do salonu przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 256 000 zł70 m² 17 943 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane 2 minuty pieszo od stacji metro Ursynów. Przestronny apartament z dużym balkonem na który jest wyjście z każdego z pokoi. To najkorzystniejsza lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stan deweloperski - mieszkanie do wykończenia wg własnego uznania! Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe 62m2 znajdujące się nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Osiedlu Lazurowa Concept przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

959 000 zł120 m² 7 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Bliski Wawer! Dla kogo. - dla rodzin z dziećmi - Pod wynajem - Dla singli oraz pary Nieruchomość: - duży pokój z widnym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

747 000 zł54 m² 13 955 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz żadnych innych kosztów pobocznych. Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

835 000 zł37 m² 22 568 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena dotyczy mieszkania które jest wykończone pod klucz przez dewelopera. Nowy apartament gotowy do zamieszkania. Inwestycja w świetnej lokalizacji. 10 minut pieszo do stacji metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Ochocie, 44 m2, vermera. Oferuję komfortowe mieszkanie z widokiem na Górkę Szczęśliwicką przy skrzyżowaniu Bitwy Warszawskiej i Al. Jerozolimskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 900 zł54 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (bezpośrednio) przestronne trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, zawiera sprzęt rtv i agd (możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

779 280 zł62 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujacy nie płaci prowizji lokalizacja Oferta dotyczy mieszkania z inwestycji Park Skandynawia IV. Inwestycja mieści się kilka kroków od Centrum Handlowego Promenada. Dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

615 978 zł31 m² 19 742,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. BK 2% Kupujesz od dewelopera Idealna pod wynajem kawalerka na Woli, blisko Centrum. Metraż 31,20 mkw. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

968 000 zł76 m² 12 703,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,2 położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Dywizjonu 303! Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Słoneczne mieszkanie, położone jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Pomieszczenia: 1. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

900 000 zł59 m² 15 254 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja znajduje się 5 minut pieszo od planowanej stacji metro Chrzanów. oraz żadnych innych kosztów pobocznych. W okolicy osiedla mieszczą się liczne punkty handlowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł88 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce z dwoma dużymi tarasami do dyspozycji (o łącznej powierzchni 33 m ) oraz podwójne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

581 000 zł29 m² 19 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Świetnie zlokalizowana inwestycja w pobliżu stacja metro, linie tramwajowe oraz las Lindego Budynek jest połączeniem nowoczesnej formy z inspiracją naturą. Na pierwszym planie widoczny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 087 500 zł62 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Gdzie: warszawa - Wola, ul. Jana Ostroroga Inwestycja Dom Development - Młyny Królewskie Odpowiednie dla: singla, pary lub rodziny oraz dla osób ceniących sobie mieszkanie w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zpraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą sprzdaży mieszknia na ulubionym przez Warszawiaków i nie tylko. zielonym Zoliborzu. Lokal położony jest na parterze, jego powierzchnia to 48,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

6 600 zł75 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowy apartament z tarasem, na Mokotowie. Całkowita cena najmu to: czynsz 6600 + czynsz i media 900, łącznie 7500. Metraż: salon (21m kw), sypialnia 1 (14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie. W pełni wyposażone wg. zdjęć. Powierzchnia 41,78m2, piętro 4 z windą. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w okolicy ze świetną infrastrukturą i dobrym dojazdem do Centrum Warszawy ? Ostatnie mieszkania w tej cenie bez prowizji oraz podatku pcc! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

668 000 zł55 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szamoty to bardzo dynamicznie rozwijająca się część warszawskiego Ursusa dzięki czemu jest to świetna inwestycja i zabezpieczenie kapitału. Posiadam również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cetysówny

Mokotów,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 148,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jako biuro mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48.44 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Wiślany Mokotów - etap IV z 2020 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 780 000 zł110 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia mieszkania 109,8 m2, mieszkanie 4-ro pokojowe z osobną kuchnią, możliwość przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 717 500 zł90 m² 19 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny przy Lesie Kabackim z ogródkiem 150 mkw. Salon 20,77 mkw. Kuchnia 8,36 mkw. Garderoba i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

835 000 zł46 m² 18 062 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny, widny apartament na Warszawskich Kabatach w pobliżu lasu kabackiego. Inwestycja realizowana przez starannego i zaufanego dewelopera dzięki czemu kupujący nie musi martwić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 885 440 zł130 m² 14 503,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie piętro I 3 tarasy I Bemowo I przy metrze Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania z oknami na 4 strony świata w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 140 000 zł79 m² 14 430,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem w dzielnicy Bemowo obok Placu Kasztelańskiego. Blok oddany w 2017. Posiada windę i garaż podziemny. Mieszkanie było odświeżone w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 308 000 zł117 m² 19 726,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament 117m2 + 60m2 tarasu w apartamentowcu na Mokotowie - gotowy do odbioru Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 400 zł52 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu o bardzo wysokim standardzie, mieszczącego się w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic Warszawy - Woli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

851 000 zł63 m² 13 508 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja znajduje się 5 minut pieszo od planowanej stacji metro Chrzanów. Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze. Do lokalu przynależą dwa ogródki co jest świetnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wola,Warszawa

4 500 zł46 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do zaoferowania 2 pokojowy apartament zlokalizowany w topowej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

693 000 zł61 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bliski Termin oddania! Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze rozwijającej się okolicy. W najbliższym sąsiedztwie osiedla powstał ekopark, który jest wciąż rozbudowywany i którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament 4 pokojowy wykończony w wysokim standardzie na osiedlu Vista Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 90m2 na 4 piętrze w budynku przy ul. Woronicza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

2 076 000 zł121 m² 17 157 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Stylowa elewacja to efekt zastosowania jasnych kolorów, ozdobnych lameli oraz szklanych balustrad. Gustowne wnętrza zaprojektowano z użyciem materiałów wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 w prestiżowym budynku Platinum Towers z całodobową ochroną i recepcją przy ulicy Grzybowskiej. Zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska

Wola,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 36 m2 mieszkanie na nowym osiedlu w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia. *Mieszkanie składa się z jasnego i przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 348 900 zł115 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże mieszkanie 4 pokojowe z bardzo przestronnym salonem z aneksem oraz trzema sypialniami. 114 metrów na drugiej kondygnacji zapewniają komfort i spokój w przepięknej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 56 mkw, usytuowane na 4 piętrze w inwestycji z 2012 roku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij