dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 239 zł38,35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Włochy Rynek pierwotny - odbiór w Q2 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł63,30 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra Ursynów Mieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł42,60 m² 18 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie o pow. 42.6m2 w bloku z 2005 r, przy ulicy Grodkowskiej składające się z: Przedpokoju Sypialni Salonu Aneksu kuchennego Łazienki Balkonu (Loggia) Przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł62,10 m² 21 723,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży oferuję trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szcześliwickim! Twoje nowe mieszkanie znajduje się w miejscu, idealnym do aktywnego trybu życia i rodzinnego relaksu, z trasami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola, ul. Wieluńska 18, zaledwie 800m od stacji metra Młynów Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ulicy Keniga 5 w sercu Ursusa. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We are English, spanish and Ukrainian speaking agents. Nowe, słoneczne, ciche studio wykończone w wysokim standardzie z dbałością o detale, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku. Nieruchomość wyróżnia się ciszą, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł31 m² 18 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie (sielce). Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

888 191 zł33,58 m² 26 450 zł/m²

 

Piętro:9/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 33,58 m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 884 zł80,53 m² 11 087,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe / trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 80,53 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł171,85 m² 26 185,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż niezwykły, dwupoziomowy penthouse z potencjałem do stworzenia olbrzymiego prywatnego tarasu na dachu Warszawy! Powierzchnia całkowita 171,85 mkw Zlokalizowany w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Szukasz mieszkania w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł113,50 m² 18 502,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, trzystronny apartament o powierzchni 113,85 m , położony na ostatnim, 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Złoty Potok na warszawskim Ursynowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój nowy etap życia zaczyna się tutaj Są miejsca, do których wracasz z przyjemnością. I są takie, z których nie chcesz wychodzić. Ta inwestycja to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31,35 m² 89,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowo estetyczne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 31,35 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 81 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 500 zł47 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony przy ul. Sikorskiego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Mieszkanie znajduje się w kameralnej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł79,50 m² 17 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość dla osób, które cenią sobie szybki dojazd do centrum i dostęp do infrastruktury miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 814 500 zł75,70 m² 23 969,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,7 m , usytuowany na 11. piętrze prestiżowego budynku z 2003 roku przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł55,47 m² 21 993,87 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m , zlokalizowane na 18. piętrze prestiżowego kompleksu Babka Tower, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię jems.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,20 m² 14 227,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu przy ul. Głębockiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z błyskawicznym dojazdem do centrum? Oferuję do wynajęcia jasną, 25-metrową kawalerkę położoną przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł48,40 m² 13 326,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 39 m2 bezpośrednio od developera - Klucze realnie do odbioru w 1 qw. 2027 ok. luty/marzec 2027 Pomieszczenia Salon z aneksem kuchennym Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 750 000 zł169,43 m² 39 839,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł104 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Jasny, przestronny i nowoczesny apartament zlokalizowany na Powiślu, obok Bulwarów Wiślanych. Pieszy dystans na Stare Miasto, jak i do. Budynek z ochroną 24.

Szczegóły ogłoszenia

784 900 zł36,90 m² 21 271 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2 Pokoje w Sercu Warszawy - ul. Śliska 3 Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z ciszą i wygodą? Ten apartament przy ul. Śliskiej 3 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Walewskiej - Saska Kępa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, dwupokojowy apartament do wynajęcia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67,45 m² 17 776,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne / Z widokiem na zieleń / kameralne osiedle / garaż / piwnica Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,45 m2 , usytuowane na 1 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł44,59 m² 22 202,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Oś Królewska. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowy, nigdy nie zamieszkały 5-pokojowy apartament w inwestycji Nova Królikarnia, wykończony nowocześnie i w najwyższym standardzie. Zaprojektowany wyjątkowo funkcjonalnie, spójnie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Doskonała propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem Powierzchnia mieszkania 30m2, położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.