dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 148 000 zł48 m² 24 082,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wysokie (3m) mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze od cichej strony osiedla Green Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Praktyczne mieszkanie na Saskiej. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy, przy ul. Saskiej. Mieszkanie o powierzchni 31 m, znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m znajdujące się na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

949 000 zł61 m² 15 608,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentuję do sprzedaży funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,80 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Staszica 6. Kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł65 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - do własnej aranżacji, o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu, w rejonie Marymont-Potok Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m z klimatyzacją w budynku trzy wieże z recepcją i basenem dla mieszkańców. We speak eng|pol|ukr|rus Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży: piękne mieszkanie na Praga-Południe. Położenie: na piątym piętrze 7-piętrowego budynku z cegły, wybudowanego w latach 2000-tych. Widok: z dużego balkonu rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

340 000 zł18 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18 m , idealna dla singla, pary lub pod wynajem! 1. piętro w 2-piętrowej, wolnostojącej kamienicy z lat 30. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł106 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł25 m² 107,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio u zbiegu ulicy Kruczej i Wspólnej. Doskonała oferta dla osób ceniących sobie życie w Centrum miasta, bliskość natury /parki Powiśla, bulwary Wiślane/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 195 848 zł70 m² 17 001 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy nowoczesne budynki oferujące 224 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Usytuowana w mieszkaniowej części dzielnicy inwestycja to idealne miejsce dla wszystkich ceniących komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jowisza

Bielany,Warszawa

1 430 000 zł97 m² 14 814 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny o powierzchni 96,53 m 2 w malowniczej dzielnicy Bielany, warszawa. Doskonała lokalizacja, bliskość terenów zielonych, punktów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 235 000 zł59 m² 20 932,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W kilku słowach Na sprzedaż trójstronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie na Muranowie. Pełne umeblowanie, po remoncie. Piękny widok. W sypialni: łóżko podwójne, szafa. W salonie: kanapa, stół, krzesła, regał, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje doskonałą lokalizację, dużo terenów rekreacyjnych i wygodny dojazd do centrum. To mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Bokserskiej. Mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 053,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą addom Sprzedam komfortowe mieszkanie przy ul. Płaskowickiej 44, idealne dla miłośników spokoju i zieleni. Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogunki

Służewiec,Warszawa

859 000 zł58 m² 14 810,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie z profesjonalnym wygłuszeniem - komfort, cisza i doskonała lokalizacja! Dzień dobry :) Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, ciszę i świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 679 000 zł51 m² 32 659 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozmawiamy pl/ukr/eng Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 080,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską w nowoczesnym budynku Powierzchnia: 48,07 m + komórka lokatorska 2,99m Lokalizacja: ul. Odkryta 24,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Białołęka. To propozycja stworzona zarówno dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia od 01/12/2024 umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w bloku z 2010 roku w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

9 800 zł128 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 5-Pokojowe Mieszkanie na Wynajem w pobliżu stacji metra Służew standard Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 5 pokojowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł54 m² 66 666,70 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Unikalna oferta sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji Cosmopolitan, z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament znajduje się na 27 piętrze w 44-piętronym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wawer,Warszawa

707 484 zł42 m² 16 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I nowa inwestycja na gocławiu I Biuro Sprzedaży tel. Apartamenty położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Gocławia, przy planowanej stacji skm Gocław!nie przegap tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

668 000 zł45 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 44.91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 548,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Brief: gocław | Horbaczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, zabudowany balkon, parking na zamkniętym terenie. Monitorowane osiedle, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 150 zł30 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świętokrzyska 30 I Wynajem I Śródmieście I Centrum I Pałac Kultury I Złote Tarasy Zamieszkaj w samym centrum warszawskiego centrum, przy ul. Świętokrzyskiej 30, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

916 000 zł64 m² 14 411,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja, w której nie tylko znajdziesz wymarzone mieszkanie w Warszawie, ale także doświadczysz niezwykłego komfortu i standardu życia. Łącząc nowoczesność, wygodę.